To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Jūsų ligos priežastis...

- Jūsų ligos priežastis — alkoholis!
- Jūs pirmasis gydytojas, kuris neverčia visos kaltės ant mano pečių!

  • Vartokite kuo įvairesnius ir skirtingų spalvų vaisius ir daržoves.  Geriausia juos valgyti šviežius, tačiau jei nėra galimybių, tinka ir virti, troškinti, šaldyti (tik ne sūdyti ar ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Švedijoje beveik 100 proc. moterų gimdo su profesionaliu gydytoju, Nigerijoje gydytojo sulaukia tik 33 proc. gimdyvių.

12 populiariausių moterų erotinių sapnų

Amerikiečių psichologai pakomentavo pačius įdomiausius ir dažniausiai moterų sapnuojamus sapnus, kurie buvo išspausdinti leidinyje „Journal of Experimental Social Psychology".

1. Aš - vyras

"Gana dažnai sapnuoju, kad aš - gražus vyras ir nė viena moteris negali man atsispirti. Pastarąjį kartą buvau su Jude‘u Lowu, o su Sienna Miller išvažiavau į geologinę ekspediciją. Ji man kuždėjo kažką į ausį, bet aš nieko nesupratau, tada ji kalbėjo vis garsiau ir garsiau, kol isteriškai pradėjo klykti!", - Jessica, 33 metų.

Psichologo komentaras: Tikėtina, kad šios jaunos moters gyvenime iškilo problemų su vyru, kuris, tikėtina, yra aukščiau už ją pagal socialinį statusą ir pareigas. Greičiausiai su viršininku. Tačiau jai neužtenka drąsos pakalbėti su juo. Ji bijo, kad jis gali nesuprasti. Panašu, Jessicai atrodo, kad apskritai vyrai jos nesupranta. Taip pat ji bijo, kad kalbėdama nesusilaikys ir apsiverks arba pradės šaukti.

2.Оralinis seksas

"Aš atsiguliau ant stalo, buvo visai tamsu, o kažkoks vyras užsiiminėjo su manimi oraliniu seksu. Tuo momentu, kai aš beveik pasiekiau orgazmą, galų gale pakėliau galvą ir... pamačiau, kad tai mano diplominio darbo vadovas. Šlykštus žmogus, kuriam 50 metų. Taip pat grubus ir nutukęs pasileidėlis kaubojišku kaklaraiščiu. Jis nuolat „varo" ant savo kolegų", - Patricia, 28 metų.

Psichologo komentaras: Šis sapnas aiškiai atspindi merginos išgyvenimus prieš atsiskaitant su diplominiu darbu. Gaila, bet ji tame sapne toli gražu ne lyderė. Čia provokuojamas pokalbis su diplominio darbo vadovu. Ir ne šiap sau pokalbis, o klausimai ir užduotys, į kuriuos Patricia kolkas nepajėgia atsakyti. Tiesiog jai labai norisi kuo greičiau atsikratyti šio žmogystos ir nebendrauti su juo.

3. Seksas su moterimi

"Jau keli mėnesiai kaip lankausi pas psichologą. Ta maloni mergina mano amžiaus, kukli ir patraukli. Susapnavau, kaip mes kartu gulime putų, rožių aromato pilnoje vonioje. Viskas prasidėjo labai mielai, o paskui jau kaip pagal erotinių filmų scenarijų: mes glamonėjomės, darėme viena kitai masažą aromatiniais aliejais, ji kažką man švelniai šnabždėjo į ausį... Tai buvo labai seksualu ir man patiko. Nežinau, ar man užteks drąsos papasakoti jai per kitą konsultaciją", - Julia, 26 metų.

Psichologo komentaras: Akivaizdu, kad Julia jaučia artimų ryšių ir bendravimo stygių. Greičiausiai jai trūko motinos supratimo, švelnumo ir dėmesio. Šiuo atveju psichologė - artimas ir patikimas asmuo. O merginai norisi, kad ji būtų dar ir draugė, pas kurią galima būtų ateiti paverkti ant peties.

4. Slapti ryšiai

"Užsimezgė artimi ryšiai su vienu žinomu politiku. Mes buvome penkių žvaigždučių viešbučio numeryje, gulėjome paauksuotoje lovoje ir gėrėme prabangų šampaną. Jo kūnas buvo panašus į regbio žaidėjo raumeningą kūną ir jis mane pakėlė viena ranka... Paskui mes mėginome išeiti nepastebėti, bet vis užšokdavome ant paparacių. Ir blyksint fotoaparatams pagalvojau apie savo vyrą ir pasakiau sau:" juk tu nepaliksi manęs dėl ministro!", - Natalie, 34 metų.

Psichologo komentaras: Šios moters gyvenime vyksta įvykiai, kurių ji kol kas nenori viešinti. Tikėtina, kad jos laukia karjeros šuolis. Tačiau dėl to teks daugiau dirbti. Užtat daugiau bendrauti su vyru vis nepakanka laiko. Todėl ir atsirado kaltės jausmas prieš jį. O sapne jis apsireiškė kaip išdavystė.

5. Seksas su mokinių tėveliais

"Kartais sapnuoju erotinį sapną apie tėvelius, atvedančius savo vaikus pas mus, į pradinę mokyklą... Kartais tai būna malonūs sapnai, kartais ne. Tai mane kiek neramina", - Angela 36 metų.

Psichologo komentaras: Tikėtina, kad Angela nepatyrė vaikystėje tėvo meilės. Gal ji net neturėjo tėvo ir net nežino, kaip jis atrodo. Tai - idealus atvejis, žvelgiant iš vienos pusės, o iš kitos - tai gali būti ir nesąmoningai negatyvūs jo bruožai. Todėl ji ir sapnuoja, tai patrauklius, tai nemalonius vyrus. Mokydamasi mokykloje, ji pavydėjo savo draugėms, kurias į mokyklą palydėdavo tėveliai. Tačiau pavydas - ne geriausias jausmas, o iš čia ir kyla nerimas.

6. Plėšrūnas ir mergaitė

"Sapnavau visišką absurdą ir nesąmonę. Tarsi kažkoks plėšrūnas terorizuoja visą miestą. O vieną naktį aš atsidūriau prieš pat jo nosį. Tačiau užuot bėgusi kuo toliau nuo jo, ėmiau spoksoti jam tiesiai į akis. Jį nustebino mano elgesys ir jam atsirado erekcija. Ir mes pradėjome mylėtis. Sapno pabaigoje paaiškėjo, kad aš pastojau ir pradėjau lauktis devynių palikuonių. Tuo metu aš atsibudau apsipylusi šaltu prakaitu", - Marilin, 27 metų.

Psichologo komentaras: Tikėtina, kad mergina tapo kokio nors valdingo, atkaklaus ir net agresyvaus vyro sekso objektu ir jis ją stebi iš pasalų. Tačiau tie išgyvenimai, patirti sapne, gali privesti prie gilaus jausmo, stipraus įsimylėjimo ir seksualinio susižavėjimo (sublimacijos). Nėštumą ir 9 vaisius galima vertinti kaip kažokį užduoties ar projekto įvykdymą būtent per tą laikotarpį ir nė dienos daugiau. Arba iš tikrųjų gali pastoti nuo to valdingo žmogaus.

7. Aš ir ateiviai

"Ateiviai ir pažadino mane. Tačiau tai buvo ne išsigimę, maži žalios spalvos žmogučiai, o didžiuliai žali gigantai. Kažkuriuo momentu supratau, kad guliu nuoga, surišta jų skraidančioje lėkštėje, o tų monstrų minia kiša savo ilgus pirštus norėdami paliesti mane. Keista, bet aš negalėjau nieko padaryti, kad sutrukdyčiau jiems. Bet tai mane labai jaudino", - Judy, 25 metų.

Psichologo komentaras: Šis sapnas aiškiai pasako, kad mergina turi kompleksų, bijo viešumos ir būti sugėdintai prieš didelę auditoriją. Be to, ta baimė atsiranda nepažįstamų žmonių apsuptyje, vyresni už ją arba užimantys gerokai aukštesnę padėtį visuomenėje. Bet būtent su tokiais vyrais jai labai norėtųsi susipažinti iš arčiau.

8. Sportinis interesas

"Aš lankau teniso užsiėmimus pas gražų trenerį aptemptais marškinėliais ir trumpučiais šortais. Kažkuriuo momentu jis atsistojo už manęs, kad galėtų parodyti kaip reikia paduoti kamuoliuką ir pasitrynė į mane. Aš atsisukau ir pamačiau lytinį organą erekcijos metu. Bent metro ilgio, tačiau keistai užsilenkusį. Tą pačią akimirką aš burbtelėjau: „atsiprašau, bet tai neįmanoma" ir atsitvėriau nuo jo rankomis", - Christin, 27 metų.

Psichologo komentaras: Kažkas visą laiką kišasi į Christin darbą. Ir ji tai pradeda suprasti kaip pasityčiojimą, priekabiavimą ar net prievartą. Jai tenka gintis, atsisakyti, nors ji tai ir nemėgsta daryti, todėl nepatogumo jausmas kiekviena dieną vis didėja.. Iš čia ir nuolatinė frazė: ‚atleiskite, bet tai neįmanoma".

9. Jų daug, o aš viena

"Aš atėjau į didžiulį butą, kur neseniai padarytas labai brangus remontas. Jame didžiuliai kambariai su vitražais. Atidarau duris ir matau daug vyrukų. Visi jie simpatiški, guli didžiulėje lovoje. Tai mane sujaudino. Aš pradedu šokti striptizą, lieku su vienais aukštakulniais, kad galėčiau prieš juos atsistoti nuoga ir atrodau labai pasitikinti savimi. Tačiau batelio kulniukas nulūžta ir aš susitrenkiu veidą. Jie juokiasi iš manęs, kol aš išbėgu, šlubuodama",- Selen, 32 metų.

Psichologo komentaras: Akivaizdu, kad šiai jaunai moteriai trūksta pripažinimo ir ji laiko save nepakankamai moteriška. Arba jos vyras, arba tėvas pakankamai despotiški, todėl nepatyrė jų švelnumo ir glamonių. Atstūmimo kompleksas ir nepasitikėjimas savimi neleidžia jai elgtis laisvai ir savarankiškai vyriškoje kompanijoje. Dėl noro būti pripažintai tarp priešingos lyties atstovų atsiranda ir bausmės baimė (sudaužytas veidas).

10. Seksas ant debesų

"Dažnai sapnuoju, kad skrendu. Ore aš lengva, kaip plunksnelė ir lanksti, kaip gimnastė. Aš įsitaisau ant debesies, kur manęs laukia gražus vaikinas. Jis - puikus, mes mylimės, viskas nuostabu, švelnu, minkšta, lengva tarsi būtume ant pūkų. Tačiau netikėtai pro šalį praeina mano sesuo. Ji pastebėjo mus ir pažaliavusi iš pavydo pradėjo mus smaugti. Tuo metu aš nematau kitos išeities, kaip atstumti ją ir išmesti iš mūsų meilės lizdelio", - Ammy, 27 metų.

Psichologo komentaras: Lenktyniavimas ir pavydas tarp seserų, atsiradęs dar vaikystėje, iki šiol trukdo palaikyti normalius santykius. Noras būti geresne ir pranašesne už seserį, panašu, lydės Ammy dar ne vienerius metus, o gal ir visą gyevnimą. Mintys apie seserį gimdo baimę, kad ji pavilios jos mylimą žmogų ar vyrą.

11. O jei kas nors pamatys?

"Aš atidarau duris ir nepažįstamas nuogalius puola ant manęs. Jis labai gražus, mes bučiuojamės, jis nuplėšia nuo manęs drabužius ir mes pradedame mylėtis ant grindų koridoriuje. Aš žinau, kad durys vis dar atidarytos, tačiau mane tai labai jaudina", - Sharon, 28 metų.

Psichologo komentaras: Tikėtina, kad šis jauna moteris jaučia stiprų poreikį būti pripažintai. Ji laukia netikėtai užgriūvančios meilės arba populiarumo. Laiko save gerokai protingesne ir patrauklesne, nei daugelis galvoja. Ir nori visiems įrodyti, kad iš tikrųjų ji daug geresnė ir verta rimtų ir ilgalaikių santykių.

12. Visiems matant

"Aš esu prekybos centre su drauge. Pardavėja prieina prie mūsų ir pasiūlo atsipalaiduoti vyrų kompanijoje. Aš kiek nustembu, bet mano draugė tai laiko normaliu reiškiniu: „einam, tai bus puiku!" Paskui aš jau nuoga guliu ant juodos odinės sofos visų pirkėjų akivaizdoje. Tačiau jie praeina, visiškai nepastebėdami manęs. Ateina vaikinas, sako, kad aš atsipalaiduočiau. Ir pradeda daryti man kunilingą. Aš pradedu dejuoti, o pardavėja ir draugė žiūri į mane su šypsena. Po orgazmo atsimerkiu ir matau, kad iš tikrųjų prieš mane gyvenimo gerokai aplamdytas, raukšlių išvagotu veidu vyras. Aš apsirengiu ir pabėgu!", - Маrie, 33 metų.

Psichologo komentaras: Būti nuolat kitų akivaizdoje, bet tuo pačiu likti ir nepastebėtai šiai moteriai tampa nepakeliama kančia. Nuolatiniai įsakinėjimai ir kiti nemalonumai, gaunami dėl kitų kaltės, neramina ją. Ji stengiasi būti nepriklausoma, siekia būti paaukštinta darbe, tačiau vadovybė kažkodėl nenori įvertinti jos pastangų.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai