To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Atėjo pacientas pas dantų gydytoją ir meilinasi...

Atėjo pacientas pas dantų gydytoją ir meilinasi:
- Girdėjau, daktare, kad tik jūs vienintelis traukiate dantis be skausmo.
- Ne visada, - prisipažino gydytojas, - pasitaiko, kad išsinarinu ranką.

  • Vartokite kuo įvairesnius ir skirtingų spalvų vaisius ir daržoves.  Geriausia juos valgyti šviežius, tačiau jei nėra galimybių, tinka ir virti, troškinti, šaldyti (tik ne sūdyti ar ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Kai skauda gerklę, reikia gerti ne karštus, o šiltus gėrimus, nes karšti tik didina uždegimą. Rūgščios sultys ir citrusiniai vaisiai sergant tonzilitu ar laringitu netinkami, nes ...

Kodėl moteris atsiduoda?

Jeigu manai, kad moteris mylisi todėl, kad tu jai be galo patrauklus ir vien į tave pažiūrėjusi netrokšta nieko kito, kaip kartu pasinerti į malonumų gelmes, tai tikrosios priežastys tave gali mažų mažiausiai įžeisti, daugių daugiausiai šokiruoti taip, kad pačiam praeis noras siekti tų malonumų, net jeigu prieš akis regėtum seksualiausią pasaulio merginą. Pasirodo, mylėtis moteris gali tik todėl, kad jai, matai, skauda galvą ar jaučia tau gailestį...

Iš skausmo

Visi žinome seną triuką: "Ne šiandien, brangusis... Man skauda galvą". Ir išties: per lytinį aktą galvos ir kaklo raumenys dažnai įsitempia, užplūdus orgazmui pakyla kraujo spaudimas, ir tai gali sukelti galvos skausmą ar jį dar labiau sustiprinti. Mokslinis šio fenomeno pavadinimas - koitalinė cefalgija.

Tačiau autoriams pavyko nustatyti, jog kai kurios moterys kaip tik ir stengiasi suartėti, kad atsikratytų galvos skausmo. Viena 62-ejų moteris, kamuojama migrenos, pasakoja pastebėjusi, kad besimylint, ypač jei seksas lydimas orgazmo, skausmas pranyksta. Kita teigia, kad gydytojas rekomendavo jai seksą kaip priemonę migrenos sukeliamoms kančioms palengvinti.

Autorių nuomone, lytinis aktas gali ir sukelti galvos skausmą, ir nuo jo išgydyti. Per sueitį kūnas gamina endorfinus, vadinamuosius džiaugsmo hormonus, kurie chemiškai artimi morfinui - galingam preparatui nuo skausmo.

Iš noro bučiuotis

Kita paplitusi priežastis, kurią mini daugelis moterų, pasirodė esanti labai paprasta: vyras tiesiog gerai bučiuojasi. Pasak autorių, bučiniai neatsiejami nuo lytinio akto 90 proc. kultūrų.

Taip yra todėl, kad mūsų lūpose gausu labai jautrių neuronų, be to, bučiuojantis „dalyvauja" ir liežuvis, nosis, skruostai.

Per vieną tyrimą nustatyta, kad bučiuojantis mažėja kortizolio (streso hormono) lygis, o tai ramina ir atpalaiduoja. Bučinys taip pat perduoda informaciją apie partnerio sveikatos būklę, nes prastas burnos kvapas gali signalizuoti apie ligą.

Moterys bučinius linkusios laikyti lakmuso popierėliu, rodančiu, ar verta pereiti į kitą lygį, o vyrams bučiniai neturi tokios didelės reikšmės. Apklausos rodo, kad 53 proc. vyrų pasirengę seksui ir be bučinių, tuo tarpu su tuo sutiktų tik 13 proc. moterų. Antra vertus, „blogas" bučinys blokuoja artumą. Iš kito tyrimo matyti, kad 66 proc. moterų po tokio nevykusio bučinio seksualinė trauka dingsta.

Iš keršto

Kai kurios moterys prisipažįsta naudojusios seksą tam, kad atkeršytų savo neištikimiems partneriams. „Prieš porą metų vyras pradėjo mane apgaudinėti, - pasakojo autoriams viena žmona. - Aš tuomet buvau neseniai pagimdžiusi mudviejų dukterį ir jaučiausi stora, niekam nereikalinga. Praėjus pusmečiui nuo tos dienos, kai sužinojau apie jo neištikimybę, sulieknėjau ir pasimylėjau su jo geriausiu draugu. Jaučiausi puikiai".

Iš noro sublogti

Seksas gali padėti numesti svorio, ir kai kurios moterys vien dėl to mylisi dažniau.

Įvairių tyrimų duomenimis, per vieną lytinį aktą sudega nuo 100 iki 250 kalorijų. Suprantama, tai priklauso nuo jo intensyvumo, sudėtingumo ir t.t.

Apklausus pusantro tūkstančio moterų nuo 18 iki 59 metų nustatyta, kad moteris vidutiniškai mylisi 6,3 karto per mėnesį. 20-30 metų amžiaus grupėje šis rodiklis kiek aukštesnis (7,5), 50-60 metų - žemesnis (4).

Turint galvoje, kad riebalų kilogramas - maždaug 7000 kalorijų, vidutinė moteris taip sudegina 1,7 kg riebalų per metus. Nesunku apskaičiuoti, kad jei ji nustoja mylėtis, o kiti įpročiai ir racionas nesikeičia, po 10 metų svers 17 kg daugiau. Antra vertus, jei moteris mylėsis ne du, bet keturis kartus per savaitę, ir ne 18,3, bet 36,6 minutės, tai jai leis per metus papildomai ištirpdyti 2 kg riebalų.

Iš pareigos

Daugelis moterų, ypač ištekėjusių, kaip vieną iš priežasčių mylėtis įvardija pareigą, net jei nuotaika tam ir netikusi.

Štai ką sako 53-ejų moteris: "Esu ištekėjusi 32 metus, ir po tokio ilgo laiko tarpo man atrodo natūralu, kad mudu su vyru kartkartėmis pasimylime tik todėl, kad manome, jog tai mūsų pareiga".

Kai kurioms įsitikinimas, kad seksas - sutuoktinio pareiga, įskiepytas su religinėmis pažiūromis, bet daugumai tai diktuoja kultūra, kur vyras tradiciškai laikomas šeimos maitintoju, o moteris už tai atsidėkodama turi auklėti vaikus, rūpintis namų ūkiu ir tenkinti vyro įgeidžius. Nors šiandien dauguma moterų dirba, šios idėjos ir toliau perduodamos iš kartos į kartą.

Iš užuojautos

Gražiosios lyties atstovės nuo vaikystės mokomos užjausti ir gailėtis, nerimauti dėl kitų jausmų, teigiama knygoje. Dažniausiai būtent moterys verda sultinį ligoniams, kepa pyragus senukams ir... mylisi su nelaimingais vyrais.

Kelios moterys autoriams prisipažino naudojusios seksą kaip paguodos priemonę. Nemažai 30-ies neturinčių moterų pasakojo suartėdavusios iš gailesčio, nes partneriui niekaip nesisekė atsikratyti skaistybės ar pakviesti merginą į pasimatymą.

Kitais atvejais vidutinio amžiaus moterys suguldavo su vienmečiais, išgyvenančiais sunkią skyrybų dramą, arba norėdamos sudaryti įspūdį, kad partneris yra mylimas.

Iš baimės

Žmonėms kaip visuomenės dalelėms nuolatinę grėsmę kelia potencialūs konkurentai, pasirengę suvilioti kitų partnerius. Be to, nuolat tvyro pavojus, kad partneriai nutrauks santykius su mumis, tikėdamiesi rasti kai ką geresnio.

Tyrimas parodė, kad moterys dažniau griebiasi sekso bandydamos išsaugoti santykius. Jos tenkina partnerio norus, kad tik šis jaustųsi laimingas.

Iš noro tobulėti

Pasak autorių, daugelis moterų, ypač jaunų, minėjo ir norą gerinti įgūdžius.

„Pirmą kartą mylėjausi iš esmės todėl, kad buvau 19-metė ir jaučiau, jog metas patirti, kaip tai daroma... Norėjau žinoti, ką turėsiu daryti kitą kartą", - prisipažino viena moteris.

Autoriai priduria, kad, moksliniu požiūriu, kuo moteris labiau patyrusi, tuo didesnė tikimybė, jog ji patirs orgazmą. Tai patvirtina ir klasikinis Alfredo Kinsio (Alfred Kinsey) tyrimas, atliktas prieš pusę amžiaus, per kurį nustatyta, kad patį aukščiausią seksualumo tašką moterys pasiekia laikotarpiu nuo 30 iki 40 metų.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai