To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gydytojau, mane kankina depresija!

- Gydytojau, mane kankina depresija!
- Geriausi vaistai - visa galva pasinerti į darbą, - pataria gydytojas.
- Bet mano darbas - maišyti betoną...

  • Jei nėščioji jaučiasi gerai bei valgo sveiką ir visavertį maistą, jokių maisto papildų geriau nevartoti (išskyrus folio rūgštį). Maisto papildai, net ir skirti nėščiosioms, gali ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 80-iai proc. vyrų impotencijos atsiradimas paaiškinamas fiziologinėmis priežastimis ir signalizuoja apie rimtesnes ligas.

Muzika ir seksas

Muzika mums visuomet asocijuojasi su suvaldytu, bet tuo pačiu ir ne visiškai suprastu laisve dvelkiančiu kūrybiniu gaivališkumu, gyvybine energija perteikiančia garsų pasaulio žavesį. Ji ne tik padeda atsipalaiduoti kūnui, atitrūkti mintims, bet dažnai sugeba nunešti mus gerokai toliau nei tai leistų padaryti fantazija. Įsijungus muzikai ir užmigus viską nuolat norinčiai sukontroliuoti sąmonei, galima mintimis nusikelti į visiškai netikėtas vietas, pvz., pasijusti taip lyg būtumei nederlingų stepių vidury išgirdęs afrikietiškus ritmus arba taip lyg sėdėtumei pačioje Prancūzijos širdyje Paryžiuje išgirdęs akordeono melodijų plevenimą. Muzika turi savyje to magiško žavesio, kuris dažnai padeda išgyventi katarsį, tokį sukrėtimą, kuris dažnai gali pakeisti ne tik žmogaus nuomonę bei įsitikinimus, bet ir jį patį.

O kaip suderinami muzika ir seksas? Tenka dažnai išgirsti, jog puikiausia preliudija į aistringą ir karštą seksą yra romantiška vakarienė, šampanas, skirtas maloniam svaiguliui sukelti ir jauki bei rami muzika savo garsais glostanti ir glamonėjanti ne ką mažiau nei mylimojo žvilgsnis ir prisilietimai. Kalbama ir apie tai, jog pvz., klausantieji roko muzikos yra mažiau santūrūs ir dažniau pasiduodantys atsitiktiniams vienos nakties romanams. Dėl ko muzika ir fizinė meilė taip susijusios?

Pirmiausiai, žinoma, dėl paprasčiausių fizinių savybių - tiek vienas, tiek kitas susijęs su ritmo jausmu. Kaip sakoma populiariai - šokis, meilės akto įžanga. Ir taip kalbant tikrai nesuklystama. Šokyje partneriai išbando vienas kito įsijautimą į ritmą, kas gali nemažai pasakyti apie pačių partnerių suderinamumą. Vienas kito šokyje nejaučiantys žmonės, visai tikėtina, jog nejaus bendrumo ryšio ir įvairiose gyvenimo situacijose, kuriose reikės priimti sprendimus kartu. Bet, žinoma, tai nėra absoliučiai visiems pritaikoma taisyklė. Pasitaiko ir įvairių išimčių. Šokio metu galima nustatyti ne tik poros suderinamumą, bet ir intuityviai nuspėti kiekvieno lūkesčius susijusius su tuo pačiu laukiančiu seksualiniu nuotykiu.

Kitas dalykas kuo panašūs muzika ir seksas - tai, jog abu priskiriami savotiškiems žaidimams susijusiems su fantazija. Tiek vienas, tiek kitas stimuliuoja slapčiausias pasąmonės kerteles ir ištraukia į paviršių kūrybingas idėjas, kurios žaismingai uždega ir paįvairina abu šiuos dalykus. Muzikantus, ieškant naujų, dar negirdėtų ir neaptiktų sąskambių, o įsimylėjėlių fantazijos - atrandant vienas kitą tarsi naujus dar neužkariautus žemynus, tyrinėjant kiekvieną kūno lopinėlį su neužgęstančia aistra ir tikro atradėjo talentu bei pasiryžimu. Muzika ir seksas - tai tarsi pastangos ištyrinėti neatrastos salos aplinką tai darant su neįtikėtinu džiaugsmu atskleidus sau dar kažką nepažintą ir nematytą. Kito atradimas - pats didžiausias stebuklas lydintis jausmą, jog pavyko gyvenime sutikti savo antrąją pusę. Kita vertus taip patenkinamas ir žmogiškasis smalsumas, kuris yra pagrindinis variklis stumiantis žmogų ieškoti atsakymų į gamtos jam užduotus klausimus.

Muzika gali papildyti seksą padėdama porai nusikelti į jau minėtas kitas erdves, pagal sukeltas asociacijas. Taip klausydami rytietiškos muzikos galite pasijusti esantys arabų šeicho hareme arba indų kamasutros sudarinėtojų vaidmenyje. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos ir romantiškos atmosferos, kurią gali padėti įkaitinti tinkama muzika.

Žinoma, ši gali ir trukdyti bei sukelti atvirkštinę nepageidaujamą reakciją, slopinančią, o ne keliančią aistrą, tad visą tai reikėtų kiekvienai porai pasverti pagal save. Jei tai trukdo reikėtų ieškoti kitų relišerių, kurie padėtų įgauti atitinkamą nuotaiką.

Galiausiai, reikėtų pasakyti tik tai, jog tiek muzika, tiek seksas yra žaidybiškos ir laisvos laiko leidimo formos, kur nėra taisyklių, jei tai tik uždega tame dalyvaujančius žmones. Būkime laisvi ir atviri savoms fantazijoms, tuomet patirsime be galo daug gerų ir įsimintinų akimirkų kartu.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

pabandyk myletis su ausinemis kartu klausyti ta pacia daina

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai