To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Atėjo pacientas pas dantų gydytoją ir meilinasi...

Atėjo pacientas pas dantų gydytoją ir meilinasi:
- Girdėjau, daktare, kad tik jūs vienintelis traukiate dantis be skausmo.
- Ne visada, - prisipažino gydytojas, - pasitaiko, kad išsinarinu ranką.

  • Vartokite kuo įvairesnius ir skirtingų spalvų vaisius ir daržoves.  Geriausia juos valgyti šviežius, tačiau jei nėra galimybių, tinka ir virti, troškinti, šaldyti (tik ne sūdyti ar ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Fetalinis alkoholio sindromas (arba alkoholinė embriopatia) suprantamas kaip vaikų sutrikimas, sukeltas dėl pernelyg didelio ar ilgalaikio alkoholio vartojimo nėštumo metu.

Žmogaus charakterį galima nustatyti iš jo rašysenos

Turbūt daugelis žino, kad iš rašysenos nesunku nustatyti žmogaus charakterį. Be to, tokiu pat būdu galima sužinoti, ar jis - seksualus. Kai raidės pasvirusios į kairę pusę - jausmai pavaldūs protui.

Įsižiūrėkite, į kokią pusę labiau pasvirusios raidės. Jei jos pasvirusios į dešinę pusę ir, kaip įprasta, maždaug 45 laipsnių kampu, - žmogus atviras ir emocionalus, be to neslepia ir savo jausmų.

O jei raidės parašytos griežtai vertikaliai, vadinasi, toks žmogus - santūrus ir išlaiko pusiausvyrą. Be to, jis iš pradžių ilgai stebės kitą žmogų, kol galų gale įsimylės.
Jei raidės pasvirusios į kairę pusę - jausmai visiškai pavaldūs protui ir tas žmogus kiek linkęs į asketizmą.

Kai kurie žmonės rašo taip, kad kiekviena eilutė ar net kiekvienas žodis būna skirtingai pasviręs. Vadinasi, to žmogaus protas ir širdis nesutaria: intelektas nori vieno, o emocijoms reikia visai ko kito.

Tokiam žmogui būdinga dažna nuotaikų kaita, be to jis linkęs kabinėtis dėl smulkmenų ir jis būna nepastovus. Jei žmogus rašo lengvai paspausdamas raides, tai - akivaizdu, kad jis - atsidavęs ir ištikimas. Toks žmogus pripratęs daugiau klausyti nei pats kalbėti, todėl jis - dėmesingas visiems aplinkiniams. Jei rašant stipriai spaudžiama, o raidės būna tvirtos ir „riebios" - tai liudija, kad žmogus - ryžtingo charakterio, energingas, karštų jausmų, tačiau taip pat gali greitai ir atvėsti bei vėl pradėti kunkuliuoti aistra jau kitam žmogui. Be to, jei raidės parašytos stipriai spaudžiant, vadinasi, tas žmogus ne už ką nesutiks paklusti savo partneriui.

Jei raidės trumpos - jų šeimininkas taupus

Jei raidės didesnės nei 4 mm, vadinasi, žmogus - nepraktiškas. Taip pat mėgsta atkreipti į save dėmesį, be to linkęs plačiai gyventi. Smulkios raidės - tai ženklas, kad žmogus siekia užsibrėžto tikslo, santūrus, tačiau viską apskaičiuojantis.

Jei raidės trumpos - jų šeimininkas taupus, net šykštus. O jei priešingai - raidės daugiau į plotį, o ne aukštį, toks žmogus sugeba lengvai išeiti iš keblios situacijos ir greitai priimti tai, kas nauja. Jei raidės ovalo formos, jų šeimininkas linkęs bendrauti, gerai išmano meilės reikalus. Be to linkęs įsiklausyti į savo partnerį, todėl dalijasi ne tik jo džiaugsmais, bet ir rūpesčiais. Kampuota rašysena liudija, kad tai nepriklausomo charakterio žmogus.

Nuo to, kaip parašytos raidės, jos gali daug ką papasakoti

Apie moterį, kuri parašo didžiają raidę „K" nespausdama ir pasvirusią į dešinę pusę, popieriaus lapo viršuje palieka daug vietos, o apačioje mažai, galima užtikrintai pasakyti: tai - skoninga ir elegantiška, gracinga ir turinti originalių idėjų moteris.

O jei raidė „K" parašyta spaudžiant ir paliekant daug vietos viršuje bei platūs laukeliai, tai - įrodymas, kad ji - ryžtinga, tvirta, racionali, tačiau kiek uždara.

Nuo to, kaip parašyta raidė „M" ji gali apibūdinti žmogaus materialinę gerovę bei profesionalumą. Jei kiek aukščiau parašytas pimasis raidės elementas, vadinasi, žmogus komunikabilus ir ryžtingas.

Tačiau tokiam žmogui dabar svarbiau mėgautis gyvenimu nei siekti užsibrėžto tikslo. Mat jam viskas patinka intymiuose santykiuose su partneriu, todėl nemato jokio reikalo ką nors keisti. Jei raidė „M" parašyta moteriška ranka ir aukštesnis antrasis elementas - tokia moteris mėgsta padaryti aplinkiniams įspūdį, užtat ji daug kam pasirengusi, net būti neištikima.

Raidė „O" taip pat gali daug ką papasakoti. Jei uždaras „O" - žmogus gerbia save bei kitus, tačiau uždaras. Jei raidė „O" parašyta su tarpu kairėje pusėje, vadinasi, jis nemėgsta neįprastų situacijų ir nervinasi kai jos atsiranda, o jei tarpas viršuje - tai toks žmogus mėgsta būti dėmesio centre, dažnai nekreipdamas dėmesio į savo partnerį. O jei raidė „O" nutrūksta dešinėje pusėje - tai žmogus pasirengęs bet kokiems eksperimentams. Be to, jis - energingas ir ieško naujovių intymioje gyvenimo sferoje.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai