To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ginekologas, apžiūrėjęs jauną, nėščią moterį, klausia...

Ginekologas, apžiūrėjęs jauną, nėščią moterį, klausia:
- Sakykit, koks jūsų vyro rhesus?
Moteris nurausta:
- Tiksliai negaliu pasakyti... Gal kokie penkiolika centimetrų...

 

  • Nėštumo metu valgykite kepenis. Tačiau tai turi būti galvijo kepenys, pirktos iš patikimo ūkininko.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Mirtina alkoholio koncentracija žmogaus kraujyje yra 5 promilės.

Laiko trūksta, o darbai nelaukia

Laiko trūksta, o darbai nelaukia. Bet viena bėda - ne bėda: pastaruoju metu su kolegomis nesiseka sutarti, ką tik buvo nemalonus pokalbis su viršininku. Ir namuose ne pyragai laukia. Vargu ar rytoj bus geriau. Tarsi užburtas ratas. Kaip iš jo išsivaduoti?

Mankšta nuo streso

Kad būtų galima nugalėti stresą, psichologai sukūrė specialią programą. Tai - tarsi savotiška smegenų mankšta. Ji gera tuo, kad mankštintis galima ir profilaktiškai, ir tada, kai stresas "pričiupo". Be to, pratimus atlikti pavyksta ir namuose, ir visuomeniniame transporte, ir darbe.

Kai emociškai pavargstama, raumenys išsitempia, juos pradeda tarsi mėšlungis tampyti, taigi dar labiau juntama nervinė įtampa. Tai - lyg užburtas ratas, o išsivaduoti iš jo be specialios mankštos beveik neįmanoma. Aišku, gali padėti vaistai, bet pirmiausia geriau pabandyti kitas priemones.

Sukąsti dantų - neverta

Sukąsk dantis ir pakentėk, paprastai sakoma. Bet tai daryti neverta, nors vyrai mano, kad šis metodas padės. Tačiau įtampos nepavyks nusikratyti, be to, sukandus dantis, į veidą priteka daugiau kraujo ir pradeda skaudėti galvą.

Jei staiga pajutote, kad kas nors jus išmušė iš vėžių, truputį prasižiokite, giliai kvėpuokite ir žandikaulį pasukite į dešinę ir į kairę pusę. Tokia mankšta padeda atpalaiduoti ne tik žandikaulio raumenis, bet ir gerklų, todėl palengvėja kvėpavimas ir savijauta pagerėja.

Padės malonūs prisiminimai

Užgriuvo nemalonumai? Užsimerkite ir ramiai pasėdėkite vieną dvi minutes. Pasistenkite negalvoti apie nemalonius dalykus, o prisiminkite tai, kas gera ir šviesu: savo vaikus, mylimą žmogų, juokingą nuotykį. Ir nepajusite, kai nusišypsosite. Tada delnais perbraukite per veidą, tarsi nusimesdami pyktį. Pamasažuokite kaktą, švelniai patrinkite smilkinius, spustelėkite suglaustus delnus. Toks pratimas atpalaiduos raumenis, į juos priplūsta deguonies. Pasijusite žvalesni, galėsite tęsti pradėtus darbus.

"Pasivaikščiojimas" po kūną

Jei iš pat ryto jausite stresą, įtempkite ir atpalaiduokite įvairius raumenis. Pradėkite nuo kojų pirštų galiukų ir pamažu kilkite aukštyn: pajudinkite kelius, šlaunis, liemenį, pilvą, nugarą, krūtinę, kaklą... Tokį "pasivaikščiojimą" pakartokite tris keturis kartus. Tai padės susikoncentruoti į savo organizmą, jo funkcijas ir atitrauks nuo rūpesčių. Be to, raumenys išsivaduos iš rytinio sąstingio.

Beldimas ir plojimas

Iš darbo atėjote susirūpinę ir blogai nusiteikę? Nusiaukite batus ir vienos kojos, paskui kitos pirštų galiukais tyliai pabelskite į grindis. Tai darykite vieną dvi minutes. Paskui giliai įkvėpkite ir iškvėpkite. Kartokite 10 kartų. Atsisėskite ir atpalaiduotas rankas padėkite ant kelių. Apie nieką negalvodami tyliai pasėdėkite. Sunertais rankų pirštais apkabinkite sprandą, o kojų pirštais pabelskite į grindis. Nuleiskite rankas ir giliai kvėpuokite. Paskui lengvai, beveik negirdimai paplokite. Pajusite palengvėjimą.

Makedoniečio metodas

Jei jaučiatės pavargę ir galva sukasi nuo nesibaigiančių rūpesčių, delnais suduokite į palangę, stalo kraštą ar kėdės atkaltę. Tai darykite dvi tris minutes ir stipriai, kad pajustumėte skausmą. Istorikai teigia, kad taip nuo streso vadavosi karvedys Aleksandras Makedonietis ir visada buvo žvalus.

Gilus kvėpavimas

Išbandėte visus tuos metodus? Dabar reikėtų pabandyti kvėpavimo pratimų. Įkvėpkite kaip galima daugiau ir kuo labiau išpūskite pilvą. Paskui iš plaučių iškvėpkite visą orą ir įtraukite pilvą. Taip kvėpuokite tol, kol pajusite lengvą galvos svaigimą. Paprastai užtenka 5-6 kartų. Taip kvėpuodami rankoje galite spausti mažą guminį kamuoliuką. Padarę kvėpavimo pratimus pajusite, kad nusiraminote.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai