To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Duokite man kažką...

Vaistinėje:
- Duokite man kažką nuo pasekmių...
- Tai gal prezervatyvų?
- Ne, pampersų...

  • Naudokite dezodorantą vietoj antiperspiranto, nes pastarieji gali įtakoti krūties vėžio atsiradimą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Mokslinis tyrimas nustatė, kad studentai, kurie reguliariai žaidžia kompiuterinius žaidimus, greičiau apdoroja informaciją, gali vienu metu pastebėti daugiau objektų, greičiau persijungia ...

Kodėl vyrai palieka moteris?

Žmonės įsimyli, tuokiasi, bet jie taip pat pykstasi ir skiriasi. Ir koks bebūtų didžiulis noras sulaikyti išeinantį vyrą, jis vis dėlto išeina. „Nesutapo charakteriai", - tai dažniausias porų pasiaiškinimas skyrybų atveju. Tačiau jie iš tiesų patraukia skirtingais keliais dėl žymiai rimtesnių problemų.

1. Moteris neatlieka trijų vaidmenų

Vyras nori, kad moteryje, kuri šalia jo, harmoningai derintųsi trys asmenybės, dar geriau - vaidmenys. Tai - meilužė, mama ir draugė. Būtent harmoningai, o jei vienokios ar kitokios bus daugiau, tai partneris gali neištverti tokių santykių ir pabėgti. Gera meilužė, kuri viską išmano lovoje ir daro tai išradingai bei žaismingai. Motina, kuri laiku suadys kojinę ar išlygins marškinius, pabučiuos prieš užmiegant, ar palinkės geros dienos. Draugė, kuri visada išklausys, kai reikia - patars, padės išsikapstyti iš keblios situacijos. Tai - ideali moteris toli gražu ne idealiam vyrui.

2. Moteris nemoka gaminti

Turbūt ne kartą teko girdėti, kad tiesiausias kelias į vyro širdį per jo skrandį. Todėl moters kulinariniai eksperimentai ar gudrybės turėtų padaryti jam įspūdį. O jei bendro gyvenimo pradžioje žmona nieko nemoka gaminti, išskyrus kiaušinienę, tai tą klaidą ji gali ištaisyti ir tokiu būdu sužavėti mylimąjį. Tačiau, jei moteris teisinsis: „Aš nemoku gaminti" arba „Geriau eikime į restoraną" - tai vyras patrauks į tuos namus, kur sklinda vanilės ar kepamo viščiuko kvapas.

3. Moteris tempia vyrą į lovą

Pagal prigimtį visi vyrai - medžiotojai. Nesvarbu, kad nė vienas iš jų nepakruta iš vietos, o juos reikia už pakarpos tempti net į lovą, tačiau viduje jam tikrai norisi jausti tą medžiotojo azartą ir „užuosti" mėginantį pabėgti grobį. Žinoma, gal ir ne visai dera lyginti moterį su grobiu ar auka, tačiau ji turėtų elgtis būtent taip: prisileisti mylimą vyrą atitinkamu atstumu, o paskui leisti suprasti, kad taip paprastai viską gauti jam nepavyks. Reikės įdėti nemažai pastangų, kad jis pasiektų trokštamą tikslą. Kaip bebūtų keista, bet vyrams nepatinka, kai moterys tempia juos į lovą. Ir ne dėl to, kad ten laukia intymūs santykiai. Tiesiog reikia vyrui suteikti galimybę „pamedžioti".

4. Moteris nesirūpina savo išvaizda

Gana dažnai moterys padaro didelę klaidą galvodamos, kad vyras šalia ir niekur jis nebedings, todėl vis dažniau „pamiršta" žvilgtelėti į veidrodį. Ir visai nesvarbu, kad moteris dienų dienas sėdi namuose, o jos „pavaldiniai" - vaikai ir dulkių siurblys, ji turi atrodyti taip, tarsi išsiruoštų į darbą: užsivilktų suknelę, pasidarytų šukuoseną, pasidažytų. Vyrams patinka prisižiūrinčios moterys. Jeigu vyras pakenčia nušiurusį žmonos chalatą, tuomet jai pasisekė - vyras dar nerado tos moters, kuri jam demonstruotų naują apatinį trikotažą.

5. Moteris vyrą kontroliuoja

Moteris mėgsta užduoti vyrams „kvailus klausimus": „Ką veiki?", „Kur tu dabar esi?", „Kada grįši?", todėl pernelyg didelis įkyrumas tampa panašus į persekiojimą ir juos tai erzina. Vyrai negali pakęsti, kai juos kontroliuoja net mylimos moterys. Jie nori jaustis laisvi, tai ir suteikite jiems erdvės. Todėl ir nereikėtų dažnai jiems skambinėti. Naudokite telefoną tik labai svarbiems gyvenimo atvejams ir pamatysite, kad jis pats pradės dažniau skambinti, nerimauti.

6. Moteris planuoja vyro laisvalaikį

Moterys neturi pamiršti, kad vyras pats suplanuos savo laisvalaikį. Žinoma, moteris gali kartais pasiūlyti aplankyti mamą ar draugus. Pamatysite, kad kitą kartą jis pats pasisiūlys. Reikia suteikti vyrui galimybę pačiam spręsti ir priimti sprendimus.

7. Moteris pavyduliauja ir isterikuoja

Moterų noras aptarinėti sekso klausimus ne tik su draugėmis, bet ir mama ar kaimyne, dažnai peržengia visas leistinas ribas ir vyrams tai labai nepatinka. Seksualiniai santykiai šeimoje - tik dviejų žmonių reikalas.

Vyrai - gana pavydūs ir egoistiški žmonės, tačiau šias jų savybes dažniausiai išprovokuoja ir paaštrina moterys. Bet dar dažniau atsitinka priešingai - kai tik vyrai pastebi, kad jų „antrosios pusės" pradeda kelti nemotyvuotas pavydo scenas, vyras jau dairosi į kitas. O jei moteris nesugeba kontroliuoti savo emocijų, prasideda isterijos priepuolis, ašaros, lėkščių daužymas - tokio elgesio nepakęs nei vienas save gerbiantis vyras. Nebent jis būtų aklas ir kurčias, kad negirdėtų ir nematytų to, kas vyksta.

8. Moteris per dažnai klauso kitų žmonių patarimų

Jūsų tarpusavio santykiai - tai tik jūsų asmeninis reikalas. Todėl nereikėtų įtraukti į juos ir trečių asmenų, net jei tai būtų mama ar sesuo bei kiti artimi giminaičiai. Viskas, kas vyksta tarp jūsų namų sienų, ten pat ir turėtų likti. Ir spręsti iškilusias santykių problemas derėtų tik jums abiems. Kai reikia spręsti konfliktinę situaciją, pamirškite mamos telefono numerį, nes ji gal ir galėtų padaryti įtaką savo žentui, bet tik trumpam.

9. Moteris meluoja

Bet kokius santykius gali nužudyti melas. Todėl nutylėjimai, kalbėjimas užuominomis, greičiau gali pakenkti nei padėti. Žinoma, ir sakyti tiesą nevisada būtina, todėl jei nusprendėte slėpti - slėpkite visą gyvenimą. Jei savo vyrui apie melagystę prasitarsite po kelių metų - santykius tik sugadinsite.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai