To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Tas gydytojas daro stebuklus...

- Tas gydytojas daro stebuklus. Per kelias minutes išgydė mano žmoną.
- Kokiu būdu?
- Jis pasakė jai, kad visos ligos liudija apie besiartinančią senatvę.

  • 80-iai proc. vyrų impotencijos atsiradimas paaiškinamas fiziologinėmis priežastimis ir signalizuoja apie rimtesnes ligas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Apie 10 proc. suaugusių pacientų, sergančių refliukso liga, nurodė su plaučiais susijusius simptomus - dažniausiai ilgalaikį kosulį, ypač varginantį po nakties.

Farmacijos kompanija KRKA įspėta dėl neetiškos veiklos

Etinių farmacijos kompanijų asociacija (EFA) kreipėsi į aukščiausias valdžios institucijas dėl griežtų priemonių taikymo Slovėnijos farmacijos kompanijai KRKA. Kreipimąsi paskatino augantys nusiskundimai dėl KRKA neetiškos veiklos, nes ši kompanija nesilaiko Vaistų rinkodaros etikos kodekso ir pažeidžia šalies įstatymus. KRKA pažeidimus patvirtino ir Vaistų rinkodaros etikos kodekso pažeidimų nagrinėjimo komisija.

„Atidžiai stebime prie Vaistų rinkodaros etikos kodekso prisijungusių farmacijos rinkos dalyvių veiklą ir kodekso nuostatų laikymąsi. Esame labai susirūpinę dėl KRKA daromų pažeidimų, nes tai ne tik menkina visos farmacijos pramonės įvaizdį visuomenėje ir tarp valdžios institucijų, bet ir daro žalą valstybei. Todėl negalime likti abejingi tokiems farmacijos verslo narių veiksmams ir imamės iniciatyvos šią problemą spręsti", - sako Etinių farmacijos kompanijų asociacijos direktorė Jolanta Dičkutė.

Farmacijos kompanijos KRKA veikla stebima ne vienerius metus. Paskutinį kartą kompanijos veiksmai buvo svarstyti atskirame Vaistų rinkodaros etikos kodekso pažeidimų nagrinėjimo komisijos posėdyje šių metų spalį. Jame KRKA atstovai įsipareigojo iki 2009 m. lapkričio 1 d. prisijungti prie kodekso ir laikytis visų jame numatytų nuostatų. Tačiau KRKA prisijungus prie kodekso, Vaistų rinkodaros etikos kodekso pažeidimų nagrinėjimo komisija ir toliau gauna nusiskundimus dėl netinkamai vykdomos KRKA reklaminės veiklos, nesąžiningos konkurencijos, galimų interesų konfliktų su sveikatos priežiūros specialistais.
„Netoleruojame nesąžiningos farmacininkų veiklos ir sieksime, kad tokie atvejai praktikoje nesikartotų, o nustatyti pažeidėjai tinkamai atsakytų. Manome, kad siekiant užtikrinti skaidrumą reikėtų imtis itin griežtų priemonių. Viena iš jų galėtų būti gamintojo, kuris yra deklaravęs, kad laikosi kodekso, tačiau daro nusižengimus, vaistų nekompensavimas", - sako J. Dičkutė.

EFA dėl kompanijos KRKA neetiškos veiklos taip pat kreipėsi į centrinę kompanijos būstinę Slovėnijoje, Europos generinių vaistų asociaciją ir Europos farmacijos pramonės ir asociacijų federaciją (EFPIA).

Naujausia Vaistų rinkodaros etikos kodekso redakcija patvirtinta 2008 m. gruodį. Kodeksą patvirtino EFA ir Vaistų gamintojų asocicija (VGA). Šis kodeksas yra priimtas pačių farmacijos verslo atstovų iniciatyva ir bendru EFA bei VGA susitarimu, siekiant užtikrinti savo narių sąžiningą veiklą ir visų įstatymų bei teisės aktų laikymąsi. Šiuo metu prie kodekso yra prisijungę daugiau kaip 40 Lietuvoje veikiančių farmacijos kompanijų.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai