To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Psichologas – žmogus, kuris dailiai...

Psichologas – žmogus, kuris dailiai merginai įėjus į kambarį, stebi visa kita.

  • Jei sunkiai tuštinatės, ar dažnai būna užkietėję viduriai, gerkite daug skysčių ir valgykite skaidulinio maisto (vaisių, daržovių, rupių duonos produktų).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Jaunesni nei 35 metų amžiaus asmenys, kurie patyrė širdies smūgį, bet toliau rūko, turi tris kartus didesnę riziką sirgti širdies ligomis nei tie, kurie neberūko.

Informacija ant produktų pakuočių negalės klaidinti pirkėjų

Nuo 2008 m. gruodžio 30 d. įsigaliojo Lietuvos Respublikos Farmacijos įstatymo pataisos, kuriomis panaikinama medicininės paskirties produktų grupė. Tačiau šiai grupei priskirti produktai iš prekybos vietų nedings - jais toliau bus galima prekiauti kaip maisto papildais.

Pasak Sveikatos apsaugos ministerijos sekretoriaus Haroldo Baubino, šios nuostatos padės ateityje išvengti dviprasmybių. „Pagal Farmacijos įstatymo pataisas medicininės paskirties produktai galės tapti maisto papildais, bet apie jų galimą poveikį sveikatai bus galima pateikti tik tokią informaciją, kurią patvirtina moksliniai tyrimai", - sako H. Baubinas.

Medicininės paskirties produktų grupė naikinama atsižvelgiant į Europos Komisijos 2007 m. lapkričio 21 d. pateiktą išsamią nuomonę, kad Europos Sąjungos teisėje tokia produktų grupė nenumatyta ir jos reglamentavimas (registracijos, pakuočių ženklinimo, reklamos reikalavimų nustatymas) prieštarauja Europos Bendrijos teisei, sudarydamas kliūtis Bendrijos vidaus prekybai. Siekiant suderinti nacionalinę teisę su Bendrijos teise buvo parengtas bei 2008 m. gruodžio 16 d. priimtas minėtos Farmacijos įstatymo pataisos.

Siekiant užtikrinti medicininės paskirties produktų gamintojų, prekybininkų bei vartotojų lūkesčius, įstatymo pataisose nustatomas 6 mėnesių pereinamasis laikotarpis. Jo metu bus galima prekiauti iki įstatymo įsigaliojimo registruotais medicininės paskirties produktus laikantis jiems nustatytų specialiųjų reikalavimų. Taip sudaromos sąlygos parduoti turimas medicininės paskirties produktų atsargas bei pertvarkyti jų gamybą ir prekybą pagal kitus galiojančius teisės aktus.

Numatoma, kad dauguma medicininės paskirties produktų bus priskirti maisto papildams ir toliau galės būti tiekiami rinkai. Todėl gyventojai neturėtų pajusti šių produktų stygiaus, nes juos galės įsigyti kaip maisto papildus atitinkamai paženklintomis pakuotėmis ne tik vaistinėse, bet ir parduotuvėse, prekybos centruose.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai