To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare, galiu paklausti?...

Ligonis:
- Daktare, galiu paklausti? Ką jūs darote kai sergate sloga?
 Gydytojas:
- Čiaudėju...

  • Jei kosite, gerkite daug vandens. Vanduo – pats geriausias mukolitikas (vaistas, skystinantis gleives ir lengvinantis atsikosėjimą).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Kraujas būna keturių grupių ir turi teigiamą arba neigiamą rezus faktorių. Suaugęs žmogus turi apie 5 litrus kraujo, kuris sudaro 6-8 proc. kūno masės.

Auginantiems vaikus – lankstesnis poilsio laiko pasirinkimas

Seimas, priėmęs Darbo kodekso pataisas, sudarė geresnes sąlygas pasinaudoti papildomomis lengvatomis vaikus auginantiems pamaininį darbą dirbantiems darbuotojams.

Kaip žinoma, darbuotojams, auginantiems neįgalų vaiką iki aštuoniolikos metų arba du vaikus iki dvylikos metų, suteikiama viena papildoma poilsio diena per mėnesį (arba sutrumpinamas darbo laikas dviem valandomis per savaitę), o auginantiems tris ir daugiau vaikų iki dvylikos metų - dvi dienos per mėnesį (arba atitinkamai sutrumpinamas darbo laikas keturiomis valandomis per savaitę), mokant darbuotojui jo vidutinį darbo užmokestį.

Priimta pataisa įteisina galimybę darbuotojų, dirbančių ilgesnėmis negu aštuonios darbo valandos pamainomis, prašymu šį papildomą poilsio laiką sumuoti kas tris mėnesius.

Seimas taip pat Darbo kodekse įtvirtino nuostatą, kad konkursinių pareigų sąrašą ir konkursų viešosiose įstaigose, kurių savininkė yra valstybė ar savivaldybė, tvarką nustato Vyriausybė.

Iki šiol į šį sąrašą nebuvo įtrauktos viešosios įstaigos, kurių savininkė yra valstybė ar savivaldybės. Tai, pasak projekto rengėjų, galėdavo leisti kilti abejonėms dėl galimai neskaidraus šių įstaigų vadovų skyrimo be konkurso. Tikimasi, kad priimta pataisa leis užtikrinti ir tinkamo kandidato pasirinkimą, tuo siekiant užtikrinti kokybiškesnį viešųjų įstaigų, kurių savininke yra valstybė ar savivaldybės, valdymą.

Už Darbo kodekso pataisas antradienį balsavo 83 Seimo nariai, susilaikė - 3.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai