To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Užsigalvojęs, išsiblaškęs gydytojas priima pacientą...

Užsigalvojęs, išsiblaškęs gydytojas priima pacientą:
- Gydytojau, man labai skauda galvą.
- Seniai?
- Nuo gimimo!
- O prieš tai jūs gerai jautėtės?

  • Moterims, vyresnėms nei 35 metai, rekomenduojama reguliariai tikrintis dėl gimdos kaklelio vėžio. Šią sunkią ligą galima lengvai išgydyti, nustačius pradinėse stadijose.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Prancūzijos, JAV ir Islandijos mokslininkai nustatė genomo sritį, kurio genai apsprendžia ar rūkantis asmuo sirgs plaučių vėžiu. Rūkymas sukelia devynis iš dešimties plaučių vėžio ...

Skausmo malšinimas: be vaistų ir operacijos

Pagydyti stuburo išvaržą, sąnarių ar ginekologines ligas galima ir be medikamentų. Neurologas, taikomosios kineziologijos atstovas Eduardas Lakštauskas gydo tik rankomis.

„Ne, mano rankos nestebuklingos. Tik reikia žinoti, ką ir kaip su jomis daryti", - šyptelėjo į Lietuvą prieš trejus metus iš Maskvos atvykęs rusų kilmės gydytojas. Norintys patekti į prestižiniame sostinės Žvėryno mikrorajone veikiančią E.Lakštausko kliniką eilės laukia net kelis mėnesius.

Turi savų paslapčių

Gydytojas pabrėžė, kad gydo ne ligą, o žmogų. „Negydome tik vienos ligos ar nesveiko organo. Organizme ieškome priežasčių, dėl ko sutriko viena ar kita organo funkcija ir atsirado disbalansas. Mūsų gydymo tikslas - atkurti prarastas organizmo funkcijas ir funkcinius ryšius", - aiškino funkcionaliosios medicinos atstovas. Daugiausia žmonių kreipiasi dėl įvairių nugaros skausmų, ypač dėl stuburo išvaržos. Daugelis medikų skuba išvaržas operuoti, tačiau E.Lakštauskas užtikrino, kad net 90 procentų išvaržų galima pagydyti be operacijos. Žmogus turi išeiti visą gydymo kursą. „Jei žmogus ryžtasi tam, apsilanko pas mus du kartus per savaitę. Pagrindinis gydymas trunka mėnesį, dar tris mėnesius - palaikomasis kursas. Tuomet jokių operacijų nebereikia", - sakė gydytojas ir pridūrė, kad tuomet, kai žmogui atsiranda stuburo išvarža, jam skauda ne tik nugarą, bet ir kojas. „Kiekvienas gydytojas turi savų gydymo paslapčių", - šyptelėjo gydytojas Eduardas.

Jis pastebėjo, kad neretai žmonės skundžiasi ne tik nugaros, bet ir galūnių skausmais. Prieš gydydamas ligą medikas stengiasi sužinoti, ką išduoda pati liga: „Neretai ji slepia daug gilesnes problemas. Pavyzdžiui, nugarą skauda dėl to, kad kažkas negerai žarnyne arba netaisyklinga inkstų padėtis. Kartais nugarą skauda dėl netinkamos dubens kaulų padėties."

Žinių sėmėsi ir iš žiniuonių

Taikomąją kineziologiją (tai mokslas apie judesius - aut. past.) išmanantis E.Lakšauskas tikino, kad kūnas - savaime susireguliuojanti sistema. Jis pats save gydo: imuninė sistema naikina patogeninius mikrobus, kepenys, inkstai šalina toksines medžiagas ir pan. „Kūnas geriau už jo savininką ir už bet kokį gydytoją žino, kas vyksta ir ko jam reikia, kad galėtų gerai funkcionuoti. Mes tik padedame atgaivinti savireguliacijos mechanizmą", - aiškino gydytojas.
Taikomąja kineziologija vyras susidomėjo dar Maskvoje studijuodamas neurologiją. Lietuviškų šaknų turintis (tėvas - lietuvis, mama - rusė) Eduardas gimė ir užaugo Šiaurės vakarų Rusijoje. Jo seneliai buvo ištremti į Sibirą. Vyras sakė, kad visuomet domėjosi medicina, ypač ta, kuri efektyviausiai padeda žmogui. Per gyvenimą, tikino, matęs ne vieną sunkiai sirgusį ligonį, kuris pagijo be vaistų. „Kai dar buvau studentas, vasarą kartais dirbdavau miške, padėdavome kloti geležinkelį. Staiga vienas vaikinas nuvirto nuo tralo ir stipriai susitrenkė galvą.

Jam darėsi vis blogiau. Pagalbos šalia nebuvo. Nunešėme jį pas vietos žiniuonę. Rankomis ji glostė vaikinui galvą, virvele kažką pamatavo, pastukseno galvoje, pašnibždėjo ir paleido. Po kelių dienų draugas pagijo. Sunku buvo tuo patikėti", - pasakojo medikas. Gydymu rankomis ir netradicine medicina Eduardas ypač susidomėjo po susitikimo su kita žiniuone, kuri vien rankomis gydė stuburo išvaržą. „Ji nejudino stuburo, o kažką rankomis maigė pilvo srityje, glostė. Mano pacientai prisipažino, kad po apsilankymų pas ją ėmė mažėti sąnarių, nugaros skausmai. Kadangi buvau ambicingas, ėmiau rimtai į tai gilintis", - sakė E.Lakštauskas.

Lietuvoje jaučiasi reikalingas

Nemažą taikomosios kineziologijos patirtį turintis specialistas pastebėjo unikalų dalyką - tai, ko anksčiau negalėdavo pagydyti vaistais ar įprasta medicina, įveikia šia terapija. Su ja taikoma ir homeopatija, akupunktūra. Patirties jaunas gydytojas sėmėsi iš amerikiečių, japonų, kinų bei indų specialistų. Ilgą laiką dirbęs Maskvoje, vėliau Vokietijoje, galiausiai E.Lakštauskas nusprendė apsistoti Lietuvoje, kur šiais metais atidarė ir kliniką. „Čia man labiausiai patinka. Gal todėl, kad šioje šalyje - mano šaknys. Tiesiog jaučiu, kad esu reikalingas, kad čia mano vieta", - nuoširdžiai prisipažino gydytojas.

Be jau minėtų nugaros skausmų, į kliniką žmonės ateina kamuojami įvairių susirgimų: nervų sistemos, virškinamojo trakto, ortopedinių, odos, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų, ginekologinių, urologinių. Gydytojas padeda atsikratyti ir nemigos ar streso.

Kuo pasireiškia stuburo išvarža

Dėl įvairių priežasčių atsiradę medžiagų apykaitos pakitimai tarpslanksteliniame diske išbalansuoja vidinę jo struktūrą - diskas ima sausėti ir plonėti. Pakitus diskams, siaurėja tarpai tarp slankstelių, dėl to gali būti spaudžiamos ir dirginamos nervų šaknelės, gali atsirasti radikulitinio pobūdžio skausmų. Pakitę tarpslanksteliniai diskai yra toliau spaudžiami, todėl jie gali įtrūkti, įplyšti. Dėl veikimo jėgos pakenkto disko atplaiša pasislenka iš vietos ir išsiveržia į priekį ar šoną. Šis procesas vadinamas stuburo disko išvarža.

Disko išvarža susidaro stuburo užpakalinėje dalyje, kaip tik ten, kur yra nugaros smegenys ir nervų šaknelės. Dažniausiai disko išvaržos pasitaiko jautriausiose stuburo dalyse - kaklo ir juosmens slanksteliuose. Jos sukelia tipiškus į koją plintančius skausmus - jei disko išvarža juosmeninėje stuburo dalyje, ar rankos skausmus - jei kaklo dalyje.

Dėl stuburo išvaržų kenčia iki 80 procentų žmonių. Kasmet Lietuvoje atliekama apie tūkstantis tarpslankstelinių diskų išvaržų operacijų. Neretai dėl stuburo išvaržų kenčiantys žmonės keletą kartų per metus būna prikaustyti prie lovos.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai