To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Pas gydytoją ateina vaikinas ir sako...

Pas gydytoją ateina vaikinas ir sako:
- Gydytojau, žinot, turiu įtarimą, kad vienas mano pažįstamas užsikrėtė venerine liga...
- Gerai, maukitės kelnes ir rodykit tą savo pažįstamą.

  • Vartokite kuo įvairesnius ir skirtingų spalvų vaisius ir daržoves.  Geriausia juos valgyti šviežius, tačiau jei nėra galimybių, tinka ir virti, troškinti, šaldyti (tik ne sūdyti ar ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Jei moteris sirgo vienos krūties vėžiu, susirgti kitos krūties vėžiu tikimybė yra 3-4 kartus didesnė.

Pritarta Balzamavimo licencijavimo taisyklėms

Vyriausybės posėdžio metu pritarta Sveikatos apsaugos ministerijos pateiktam Balzamavimo licencijavimo taisyklių projektui. Siekiama nustatyti žmonių palaikų balzamavimo veiklos licencijos išdavimo tvarką juridiniams asmenims ar juridinių asmenų, įsisteigusių Europos Sąjungos ar Europos ekonominės erdvės susitarimą pasirašiusiose valstybėse, filialams Lietuvoje, norintiems atlikti balzamavimą. Taip pat siūloma nustatyti valstybės rinkliavos dydžius už balzamavimo licencijos išdavimą, pakeitimą ir dublikato išdavimą.

Balzamavimo licencijavimo taisyklės nustato balzamavimo licencijos išdavimo, pakeitimo, sustabdymo, atsisakymo ją išduoti ar pakeisti tvarką, licencijuojamos veiklos sąlygas ir jų laikymosi priežiūrą, licencijos turėtojų teises ir pareigas. Taisyklėse taip pat nustatyti balzamavimo licencijas išduodančios institucijos įgaliojimai. Numatyta, kad licencijas išduoda apskrities, kurios teritorijoje yra juridinio asmens buveinė, viršininko administracija.

Žmonių palaikų laidojimo įstatymo nuostatomis nustatyta, kad žmonių palaikų balzamavimą gali atlikti universitetai, turintys medicinos laboratorijas, Teismo medicinos institutas ir kiti juridiniai asmenys ar juridinių asmenų, įsisteigusių Europos Sąjungos ar Europos ekonominės erdvės susitarimą pasirašiusiose valstybėse, filialai Lietuvoje, turintys Vyriausybės nustatyta tvarka išduotą licenciją. Pastarųjų juridinių asmenų, atliekančių balzamavimo paslaugas, licencijavimo tvarka nebuvo aiškiai reglamentuota - tai apibrėžta naujose balzamavimo taisyklėse.

Vyriausybė taip pat patvirtino Rinkliavų įstatymo, kuriame įtvirtinta, jog už licencijų išdavimą imamos valstybės rinkliavos dydį nustato Vyriausybė, papildymą. Vyriausybė patvirtino valstybės rinkliavos dydžius už balzamavimo licencijos išdavimą, pakeitimą ir dublikato išdavimą - atitinkamai 440 litų, 220 litų ir 200 litų.

 

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai