To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Studentas medikas - bibliotekininkei...

Studentas medikas - bibliotekininkei:
- Ar neturite naujausio anatomijos vadovėlio?
- Negi jūs manote, kad žmogaus skelete atsirado naujų kaulų?

  • Planuojant nėštumą, folio rūgštį reikia gerti abiem! Kai moteris pastoja, ji folio rūgštį turėtų vartoti dar keletą mėnesių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Alkoholis turi tiesioginį ryšį su krūties vėžio rizika. Kasdien gausiau išgeriančioms moterims rizika padidėja 1,5 karto.

Jaunimo siekis – įrodyti, kad rūkymas nebėra madingas

Europos Komisijos inicijuota kampanija „Help - už gyvenimą be tabako" mobilizuoja jaunus žmones kovai prieš rūkymą.

Pagrindinis jaunimo organizacijų įtraukimo į Help kampanijos veiklą tikslas yra parodyti, jog rūkymas nebėra madingas.

Būtina ir toliau informuoti jaunimą, ir ypač jaunas merginas apie tabako daromą žalą bei padėti jiems atsispirti socialinės aplinkos daromam spaudimui. Sveikatos organizacijų atlikti tyrimai atsleidė, jog jaunimas pabando rūkyti ne tik vedami smalsumo, bet ir sekdami bendraamžių, draugų ar kitų garsių mados, muzikos, meno atsovų pavyzdžiu.

Europos Komisija skatina jaunimą kovoti prieš rūkymą. Skirtingos ES narių jaunimo organizacijos pasižadėjo aktyviai dalyvauti „Help - už gyvenimą be tabako" kampanijoje ir propaguoti nerūkymą tarp kitų organizacijos narių. Prahoje įvyko jaunimo organizacijų atstovų susitikimas, kurio metu tabako kontrolės specialistai mokė jaunimą, kaip atlikti anglies monoksido (CO) testą ir, kaip teisingai paaiškinti rezultatus. Artimiausiu metu to bus mokomi visi dalyvavusių organizacijų nariai. Lietuvą Prahoje atstovavo LIMSA atstovės.

Dalyvavusios organizacijos: EMSA - Europos medicinos studentų asociacija; IFMSA - Tarptautinė medicinos studentų asociacijų federacija; ENSA - Europos slaugos studentų asociacija; EFPSA - Europos Psichologijos studentų asociacijų federacija.

„Jaunų žmonių dalyvavimas, kuriant CO testų atlikimo ir rezultatų aiškinimo instrukcijas yra labai svarbus. Jaunimo organizacijų įtraukimas dar labiau priartins Help kampaniją prie jaunų žmonių, kurie, jei į juos žiūrima rimtai, tikrai gali padėti kovoti už sveikesnę ir nerūkančią Europą",- teigia LIMSA generalinė sekretorė Daiva Sabaliauskaitė.

CO testai yra viena iš pagrindinių Help kampanijos iniciatyvų, suteikianti galimybę rūkaliams ir nerūkantiems pasitikrinti anglies monoksido kiekį iškvėptame ore. Tai interaktyvus įrankis, leidžiantis žmogui savo akimis įsitikinti tabako daroma žala jo organizmui. Visoje Europoje šiais metais planuojama įvykdyti 250 CO matavimo renginių. Dauguma jų vyks viešose, jaunimo sambūrio vietose ar jaunimui skirtuose renginiuose, norint pasiekti Help kampanijos tikslinę auditoriją. Lietuvoje numatomi renginiai „Be2gether" festivalyje, Palangos paplūdimyje, Gatvės muzikos dienos šventėje ir t.t.

2006 m. pavasarį visoje Europos Sąjungoje mėlynose Help palapinėse buvo pradėti CO matavimai. Iš viso per 3 metus visoje ES buvo patikrinta 340 tūkst. rūkalių ir nerūkančiųjų. Tuo tarpu Lietuvoje - net 10 tūkst. trisdešimtyje skirtingų renginių viešose vietose visoje šalyje, kurie iš viso vyko 54 dienas.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

as yai pat sutinku ne delto kad madinga ar ne bet del zmoniu ir ypac jaunu zmoniu gyvybei isgelbeti

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai