To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Yra trys būdai kaip išsaugoti sveikus dantis...

Yra trys būdai kaip išsaugoti sveikus dantis:
Rytą vakarą valytis dantis,
Kas pusę metų lankytis pas odontologą,
Nekišti nosies į svetimus reikalus.

  • Moterims, vyresnėms nei 35 metai, rekomenduojama reguliariai tikrintis dėl gimdos kaklelio vėžio. Šią sunkią ligą galima lengvai išgydyti, nustačius pradinėse stadijose.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Senstant kraujotakos sistemai, kraujo tiekimas smegenų ląstelėms, neuronams, susilpnėja, todėl neuronai negauna jiems reikalingo deguonies ir gliukozės. Reguliarus sportavimas padidina ...

Nuo sausio 1 d. įsigalioja naujos Alkoholio kontrolės įstatymo nuostatos

Ministrų kabinetas pritarė Didmeninės ir mažmeninės prekybos alkoholio produktais licencijavimo taisyklių ir Mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais prekybos ir viešojo maitinimo įmonėse taisyklių pakeitimams. Šie pakeitimai atlikti derinant minėtas taisykles su Alkoholio kontrolės įstatymo pataisomis, kurios buvo priimtos Seime šių metų spalio mėnesį.

Spalio mėnesį priimtomis Alkoholio kontrolės įstatymo pataisomis nuo 2009 m. sausio 1 d. mažmeninės prekybos įmonėse (parduotuvėse, kioskuose, stacionariose degalinėse ir pan.) uždrausta prekiauti alkoholiniais gėrimais nuo 22 val. iki 8 val.

Taip pat nuo 2009 m. sausio 1 d. uždrausta prekiauti alkoholiniais gėrimais nestacionariose degalinėse, o nuo 2010 m. sausio 1 d. - kioskuose.

Minėtame įstatyme įteisintas leidimas masiniuose renginiuose ir mugėse prekiauti tik natūralios fermentacijos alkoholiniais gėrimais, kurių stiprumas neviršija 6 proc.

Įstatymu taip pat nustatytos draudimo prekiauti alkoholiniais gėrimais kiekvienų metų rugsėjo 1 d. išimtys, tai yra šis draudimas nebus taikomas restoranams, kavinėms, tarptautinio susisiekimo traukiniams, laivams, orlaiviams. Tačiau kasmet rugsėjo 1 d. prekiauti alkoholiniais gėrimais bus draudžiama parduotuvėse, kioskuose, degalinėse.

Alkoholio kontrolės įstatymo nuostatomis taip pat nustatyta, kad licencijos prekiauti alkoholiniais gėrimais viešbučių kambariuose įrengtuose minibaruose gali būti išduodamos net ir tuo atveju, kai viešbutyje nėra restorano, kavinės ar baro.

Atsižvelgiant į pirmiau aptartas Alkoholio kontrolės įstatymo nuostatas, šiandien priimtu nutarimu daromi ir analogiški Didmeninės ir mažmeninės prekybos alkoholio produktais licencijavimo taisyklių ir Mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais prekybos ir viešojo maitinimo įmonėse taisyklių pakeitimai. Be to, kadangi keičiasi daugiau negu pusė galiojančių Didmeninės ir mažmeninės prekybos alkoholio produktais licencijavimo taisyklių nuostatų, šios taisyklės išdėstytos nauja redakcija.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai