To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gydytojau, pernai jūs man patarėte vengti drėgmės...

Gydytojau, pernai jūs man patarėte vengti drėgmės. Aš taip ir dariau. Dabar visai neskauda.
- Tai ko pas mane atvykote?
- Paklausti, ar jau galiu praustis?

  • Gausios mėnesinės - kai higieninį paketą reikia keisti dažniau nei kas 2 valandas. Tai priežastis kreiptis į ginekologą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Vitaminas D apsaugo kraujagysles nuo aterosklerotinių pakitimų galūnėse. Asmenys gaunantys mažiau vitamino D turi 80 proc. didesnę periferinių arterijų ligų riziką.

Sveikatos apsaugos ministerija ragina griežčiau kontroliuoti prekybą psichoaktyvų poveikį turinčiomis medžiagomis

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) yra susirūpinusi dėl prekybos psichoaktyvų ar toksinį poveikį galinčiomis turėti medžiagomis ir mano, kad tai gali pakenkti gyventojų sveikatai.

Tai buvo pareikšta sausio 7 dieną Sveikatos apsaugos ministerijos ir jos koordinuojamų įstaigų atstovų susitikime, vykusiame Narkotikų kontrolės departamente prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės. Pasitarime „Dėl medžiagų, kurios pasižymi psichoaktyviu poveikiu ir parduodamos svaiginimosi tikslais" paaiškėjo, kad atsakingos institucijos galėtų atidžiau kontroliuoti prekybą įvairiais augalinės kilmės mišiniais, nes kai kurie jų yra įtraukti į draudžiamų medžiagų sąrašą.

Tačiau ligšiolinis tarpžinybinio bendradarbiavimo nebuvimas sudarė prielaidas dabartinei nekontroliuojamai prekybai abejotino poveikio žmogaus sveikatai produktais.

Todėl bus siekiama suaktyvinti visų kontroliuojančių institucijų veiklą tam, kad būtų užkirstas kelias į prekybą neaiškios kilmės prekėms, galinčioms sukelti psichotropinį ar narkotinį poveikį gyventojams. Tuo tikslu buvo nutarta prie Narkotikų kontrolės departamento sudaryti tarpžinybinę ekspertų grupę, kuri vertintų kvapiųjų, rūkomųjų ir panašių medžiagų kokybę bei galimą neigiamą poveikį sveikatai. Taip pat ekspertų grupė teiks siūlymus dėl galimai kenksmingų medžiagų prekybos kontrolės.
Susitikime buvo aptartas ir siūlymas prie Lietuvos Respublikos Seimo Narkomanijos komisijos sudaryti darbo grupę, kuri peržiūrėtų teisės aktus ir kitus norminius dokumentus, leidžiančius griežčiau kontroliuoti prekybą abejotino poveikio produktais.
SAM siūlys Ūkio ministerijai griežčiau reglamentuoti prekybą galimai pavojingomis sveikatai medžiagomis. Taip pat SAM įpareigos atsakingas institucijas atlikti galimai pavojingų sveikatai medžiagų ekspertizes ir, esant reikalui, įtraukti prekyboje esančius produktus į Nuodingų bei Narkotinių ir psichotropinių medžiagų sąrašus.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai