To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Trys taisyklės kaip išsaugoti sveikus dantis...

Trys taisyklės kaip išsaugoti sveikus dantis:
- Pirmoji: du kartus per dieną valyti dantis.
- Antroji: du kartus per metus lankytis pas odontologą.
- Ir trečioji: nekišti nosies kur nereikia.

  • Naudokite dezodorantą vietoj antiperspiranto, nes pastarieji gali įtakoti krūties vėžio atsiradimą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Paaugliai, kurie savo miegamuosiuose turi televizorius, yra linkę blogiau maitintis, mažiau sportuoja ir blogiau vertinami mokykloje nei tie, kurie neturi televizoriaus savo miegamajame. Tyrime ...

Pernai dėl narkotikų vartojimo mirė mažiau žmonių

2008 m. dėl narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo mirė 60 žmonių, tai 12 asmenų mažiau negu 2007 m. Du trečdaliai šių asmenų mirė atsitiktinai apsinuodiję narkotikais. Dauguma (93 proc.) mirusiųjų dėl narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo buvo vyrai, praneša Statistikos departamentas.

Kriminalinės policijos biuro Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos duomenimis, 2008 m. marihuanos (kanapių) konfiskuota 141,5 kg, arba 12 procentų mažiau nei 2007 m., tačiau hašišo konfiskuota 35,3 kg, arba 29,4 karto daugiau, heroino 14 kg, arba 2,2 karto daugiau nei 2007 m. Daugumos sintetinių narkotikų konfiskuota mažiau nei 2007 m.

2008 m. narkotikų gatvės kainos išliko panašios kaip ir 2007 m., tačiau kokaino, metamfetamino kaina išaugo.

Valstybinio psichikos sveikatos centro duomenimis, 2008 m. į gydymo įstaigas kreipėsi 273 asmenys, nusprendę gydytis nuo priklausomybės nuo narkotikų ar psichotropinių medžiagų, tai 45 asmenimis mažiau nei 2007 m. 2008 m. pabaigoje besigydančiųjų buvo 5,8 tūkst. (2007 m. - 5,7 tūkst.), iš jų 81 procentas - vyrai. Kaip ir ankstesniais metais, dauguma besigydančiųjų buvo 25-29 metų amžiaus asmenys.

2008 m. psichologinės ir socialinės reabilitacijos centruose socialinės paslaugos su apgyvendinimu buvo suteiktos 621 asmeniui, priklausančiam nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų, tai 212 asmenų daugiau nei 2007 m.

2009 m. pradžioje įkalinimo įstaigose kas penktas įkalintas asmuo sirgo priklausomybe nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų. Iš kalinčių moterų šia priklausomybe sirgo kas trečia, iš kalinčių vyrų - kas penktas.

Informatikos ir ryšių departamento prie Vidaus reikalų ministerijos duomenimis, 2008 m. užregistruotos 1837 nusikalstamos veikos, susijusios su disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis ir jų kontrabanda, arba 6 procentais daugiau nei 2007 m. Daugiausia šių nusikalstamų veikų užregistruota Vilniaus (604), Kauno (214) ir Klaipėdos (191) miestų savivaldybėse. Didžiausias nusikalstamumas, susijęs su disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis ir jų kontrabanda, 2008 m. užregistruotas Alytaus miesto ir Druskininkų savivaldybėse, kuriose 100 000 gyventojų teko po 128 tokio pobūdžio nusikalstamas veikas.

2008 m. nustatyti 1226 asmenys, įtariami (kaltinami) padarę nusikalstamas veikas, susijusias su disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis ir jų kontrabanda, tai 113 asmenų daugiau nei 2007 m. Beveik du trečdaliai asmenų, įtariamų padarius tokias nusikalstamas veikas, buvo jaunesni nei 30 metų.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai