To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Trumpa medicinos istorija...

Trumpa medicinos istorija:
2000 metų prieš mūsų erą - pagraužk šaknelių.
1000 mūsų eros metai - šaknelės yra pagonybė, melskis ir išgysi.
1850 m. - malda yra prietarai, išgerk mikstūros.
1940 m. - mikstūra yra nuodai, išrašysiu Jums tablečių.
1985 m. - tabletės neveikia, naudokite antibiotikus.

  • Jei nėščioji jaučiasi gerai bei valgo sveiką ir visavertį maistą, jokių maisto papildų geriau nevartoti (išskyrus folio rūgštį). Maisto papildai, net ir skirti nėščiosioms, gali ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Jei moteris sirgo vienos krūties vėžiu, susirgti kitos krūties vėžiu tikimybė yra 3-4 kartus didesnė.

Gerumo kristalais apdovanoti neatlygintini kraujo donorai

2009 m. sausio 5 d. Kauno miesto rotušėje iškilmingai vyko tradicinė Gerumo šventė, kurios metu buvo apdovanoti miestui nusipelnę žmonės, pasižymėję kilniais, gerais ir gražiais darbais.

Labai džiugu, kad Kauno miesto meras A. Kupčinskas už gerus darbus Kauno bendruomenei ir Lietuvai, kuriuose išryškėja žmogiškumas, pasiaukojimas ir bendruomeniškumas, įteikė išskirtinį Kauno miesto apdovanojimą - GERUMO KRISTALUS ir dviem neatlygintiniems kraujo donorams.

Už ilgametį nesavanaudišką darbą kraujo donorystės srityje, pastangas ir iniciatyvą telkiant neatlygintinus kraujo donorus, darbą organizuojant savanorius ir didžiulį indėlį organizuojant Kauno krašto donorų draugijos renginius bei donorystės akcijas GERUMO KRISTALU apdovanota Laimutė Galinienė.

L. Galinienė yra aktyvi Kauno krašto donorų draugijos ir Nacionalinės donorų asociacijos narė, kuri ir savo asmeniniu pavyzdžiu skatina tapti donorais visus aplinkinius. Ji yra per 20 kartų neatlygintinai paaukojusi kraujo.

Ištikimybę kilnioms idėjoms rodo ir tai, kad Laimutė yra apdovanota LNK GERUMO SPARNO nominacija už pastangas spręsti kaulų čiulpų donorystės problemas.

Taip pat GERUMO KRISTALU buvo apdovanotas ilgametis kraujo donoras Zurbas Albanija, kuris net 47 kartus neatlygintinai paaukojo savo kraujo ligonių sveikatai ir gyvybei gelbėti.

Džiaugiamės, kad šių žmonių neatlygintinos kraujo donorystės veikla yra puikus savanoriškumo, socialinės atsakomybės ir pilietiškumo pavyzdys.

KAUNO KRAŠTO DONORŲ DRAUGIJA ir NACIONALINĖ DONORŲ ASOCIACIJA dėkoja Kauno miesto savivaldybės atsakingiems tarnautojams ir Kauno miesto merui A. Kupčinskui, kurie geranoriškai atsižvelgė į visuomeninių organizacijų siūlymą apdovanoti pasižymėjusius kraujo donorus GERUMO KRISTALAIS ir prisidėjo prie neatlygintinos kraujo donorystės propagavimo siekiant gelbėti ligonių sveikatą ir gyvybę.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai