To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gydytojas išrašė vienai labai apkūniai pacientei...

Gydytojas išrašė vienai labai apkūniai pacientei šimtą mažų piliulių.
- Po kiek šitų tablečių aš privalau gerti kasdien?
- Nė vienos, - atsakė gydytojas. - Paberkite jas ant grindų triskart į dieną ir surinkite po vieną į buteliuką, padės geriau.

  • Gausios mėnesinės - kai higieninį paketą reikia keisti dažniau nei kas 2 valandas. Tai priežastis kreiptis į ginekologą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Menstruacijų laikas – jei mėnesinės prasidėjo iki 12 m. ir baigėsi po 50 m. rizika susirgti krūties vėžiu truputį padidėja.

Įsteigta Biržų krašto donorų asociacija

2009 m. sausio 10 d. Biržuose įsteigta BIRŽŲ KRAŠTO DONORŲ ASOCIACIJA.

Labai džiugu, kad Biržų donorystės entuziastai, vadovaujami neatlygintino kraujo donoro Vaidoto Ivanausko, siekdami populiarinti donorystės idėjas savo karšte susibūrė į visuomeninę organizaciją.

Steigiamojoje konferencijoje dalyvavo Biržų donorystės propaguotojai, Nacionalinės donorų asociacijos, Kauno krašto donorų draugijos, Šiaulių VšĮ „Donoras" vadovai, taip pat Nefrologinių ligonių asociacijos „Gyvastis" prezidentė Ugnė Šakūnienė, o Panevėžio krašto donorų asociacijos vadovė Vijolė Miškinienė tapo pagrindinė pagalbininkė steigiant naująją donorų organizaciją. Svečiai įteikė simbolines dovanas ir palinkėjo sėkmės bei kantrybės.

Keliolika steigiamosios konferencijos dalyvių pasidalijo donorystės ir neatlygintinos kraujo donorystės propagavimo patirtimi, apžvelgė donorystės situaciją Lietuvoje, valstybė teisės aktus.

BIRŽŲ KRAŠTO DONORŲ ASOCIACIJOS pirmininku išrinktas Vaidotas Ivanauskas, kuris pristatė Biržų krašto donorų norą vienytis siekiant populiarinti donorystę vietos bendruomenėje, telkti donorystės entuziastus ir siekti bendradarbiavimo su Biržų savivaldos ir sveikatos priežiūros įstaigomis, socialiai atsakinga žiniasklaida.

Steigiamojoje konferencijoje metu patvirtinti organizacijos įstatai, išrinkti valdymo organai ir aptarti veiklos planai.

Asociacijos pirmininkas išreiškė norą bendradarbiauti ir vienyti veiklą su visomis donorystę ir kraujo donorystę propaguojančiomis organizacijomis.

Malonu, kad naująją asociaciją savo patalpose priglaudė ir leido registruoti Biržų ligoninės vadovybė, kuri puikiai supranta, kad donorų kraujas tarnauja ligonių sveikatai ir gyvybei gelbėti.

Sveikiname BIRŽŲ KRAŠTO DONORŲ ASOCIACIJOS narius įsteigus savo organizaciją ir linkime sėkmės jų ateities darbuose, o asociacijos vadovui Vaidotui Ivanauskui - kantrybės, nuoseklumo ir negęstančio entuziazmo.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai