To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ginekologas – tai žmogus, ieškantis...

Ginekologas – tai žmogus, ieškantis problemų ten, kur kiti ieško laimės.

  • Nėštumo metu valgykite kepenis. Tačiau tai turi būti galvijo kepenys, pirktos iš patikimo ūkininko.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Apie 3,1 mln. JAV 12-25 metų amžiaus asmenų vartoja vaistus nuo peršalimo ir kosulio svaiginimosi tikslais. Šis skaičius yra panašus kaip ir vartojančių LSD bei žymiai didesnis nei ...

Balandis - neatlygintinos kraujo donorystės mėnuo

VšĮ Nacionalinis kraujo centras tęsia kovo mėnesį vykusią akciją ir balandį vėl skelbia neatlygintinos kraujo donorystės mėnesiu. Visą balandžio mėnesį VšĮ Nacionaliniame kraujo centre (Žolyno g. 34, Vilniuje) bus priimami tik neatlygintini kraujo donorai. Daug įvairių diskusijų sukėlusi akcija, kurios metu buvo nuspręsta VšĮ Nacionaliniame kraujo centre kraują imti tik iš neatlygintinų kraujo donorų, pasiteisino. Kovo mėnesį VšĮ Nacionaliniame kraujo centre, Vilniuje, neatlygintinai kraujo davė beveik 1400 kraujo donorų. 2008 m. per tą patį laikotarpį neatlygintini donorai kraujo davė 969 kartus.

Neatlygintinos kraujo donorystės mėnuo paskatino žmones aktyviau rengti akcijas savo darbovietėse,- ypač aktyvūs buvo studentai. Tapti kraujo donorais apsisprendė ir Bernardinų parapijos bei Šv. Juozapo parapijos tikintieji. Kovo 27 dieną labdaros ir paramos fondas "Išgirsk mane", besirūpinantis sunkiai sergančiais vaikais, Zarasuose surengė tradicinę neatlygintinos donorystės akciją.

Balandį VšĮ Nacionalinis kraujo centras vilniečius pakvies į neatlygintinos kraujo donorystės akcijas Victorijos verslo trikampyje, VšĮ Centro poliklinikoje ir kitose įstaigose.

Neatlygintinos kraujos donorystės mėnesio tikslas - skatinti žmones aktyviau prisidėti prie neatlygintinos kraujo donorystės, o kraujo centre sukurti, kiek galima jaukesnes sąlygas aptarnaujant neatlygintinus kraujo donorus. Tikimasi, kad šios akcijos taps tradicinėmis, skatinančiomis žmones susimąstyti, jog neatlygintina kraujo donorystė yra visos visuomenės rūpestis, o kraujas pirmiausia yra dovana, kuria mes visi galime pasidalinti su labiausiai pažeidžiama visuomenės dalimi - ligoniais.

Manoma, kad Lietuvoje kraujo donorais galėtų būti net 60 procentų gyventojų, tačiau tik 2, 75 proc. tampa kraujo donorais. Neatlygintina kraujo donorystės Lietuvoje populiarėja. Šiuo metu aktyviausi neatlygintini kraujo donorai - jaunimas ir studentai. Jau keletą metų aktyviai donorystėje dalyvauja ir verslo įmonių darbuotojai. 2008 m. VšĮ Nacionaliniame kraujo centre neatlygintini kraujo davimai sudarė beveik 40 proc. nuo visų kraujo davimų, 2007 m. šis rodiklis siekė - 36 proc., 2006 m. - 25 proc.

2007 metais atlikta visuomenės nuomonės apklausa parodė teigiamą visuomenės nuomonės tendenciją neatlygintinos kraujo donorystės atžvilgiu, - didesnė visuomenės dalis - per 57 proc. apklaustųjų ketina ateityje duoti kraujo. Įdomus faktas, kad net 42,6 proc. ketina duoti kraujo be finansinio atlygio. Už pinigus kraujo ketino duoti tik 15,2 proc. apklaustųjų.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai