To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Medicinos sesuo kreipiasi į gydytoją...

Medicinos sesuo kreipiasi į gydytoją:
- Daktare, ką man daryti? Kai pasilenkiu prie ligonio pataisyti pagalvės ar išimti termometrą, jam padažnėja pulsas.
- Patariu jums užsisegti palaidinukę.

  • Vartokite kuo įvairesnius ir skirtingų spalvų vaisius ir daržoves.  Geriausia juos valgyti šviežius, tačiau jei nėra galimybių, tinka ir virti, troškinti, šaldyti (tik ne sūdyti ar ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Vitaminas D apsaugo kraujagysles nuo aterosklerotinių pakitimų galūnėse. Asmenys gaunantys mažiau vitamino D turi 80 proc. didesnę periferinių arterijų ligų riziką.

Vienas lauke ne karys

Šiuo metu gana dažnai kalbama, rašoma savižudybių prevencijos tema.Vaikų pykčio proveržiai mokyklose, smurtas šeimose, didėjantis psichoaktyvių medžiagų vartojimas, nestabili darbo rinka, kai didėja bedarbių skaičius, įtampa ir baimė prarasti darbą, daugelis kitų dalykų. Žmonės, patekę į kritines gyvenimo situacijas, ne visada adekvačiai reaguoja ir įvertina savo galimybes. Kartais ryžtasi ir kraštutiniam žingsniui - savižudybei. Labai dažnai laiku suteikta specialisto pagalba gali pakeisti žmogaus sprendimą.

Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras nori atkreipti visuomenės dėmesį, kad informacija taip pat yra pagalba. Kiekvienam svarbu žinoti apie įstaigas, teikiančias medicininę, psichologinę pagalbą tiek vaikams, tiek suaugusiems, į kurias būtų galima nukreipti asmenį, ištikus ūmiai krizinei situacijai arba gresiant savižudybei.

Besirūpinantiems visuomenės sveikata tinka posakis „vienas lauke ne karys". Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras tai supranta, todėl į pagalbą, vykdant savižudybių prevenciją, nori pakviesti ir žiniasklaidą. Vadinamoji ketvirtoji valdžia tikrai gali padėti - ji lengviausiai ir greičiausiai pasiekia visuomenę, informuoja ir padeda susivokti dabartiniame pasaulyje. Tuo pačiu, žiniasklaida turėtų suvokti, kad atsakomybės našta, kalbant savižudybių tema, yra didelė. Juk parašytas straipsnis ar televizijos reportažas daro įtaką ne vieno žmogaus apsisprendimui. Bet kokiam apsisprendimui...

Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras suprasdamas žiniasklaidos atstovų pareigą perteikti aktualią ir teisingą informaciją bei galimybę iškelti svarbias visuomenės problemas šių metų balandžio 6 d. (pirmadienį), 10 val., organizuoja žiniasklaidos atstovų pasitarimą savižudybių prevencijos organizavimo klausimais. Pasitarimo metu KMU profilaktinės medicinos katedros docentė dr. Nida Žemaitienė pristatys pranešimą ,,Savižudybės portreto detalizacija naujienose: poveikis visuomenei" ir aptars aktualias problemas šia tema. Labai kviečiame visus žurnalistus aktyviai dalyvauti šiame pasitarime, kuris įvyks Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biure (Aušros g. 42 a).

Įstaigų, esančių Kauno mieste ir teikiančių medicininę, psichologinę pagalbą tiek vaikams, tiek suaugusiems, sąrašas pridedamas.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai