To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare, aš be jokios priežasties visą laiką kažko bijau...

- Daktare, aš be jokios priežasties visą laiką kažko bijau.
- Sesele, duokite jam laisvinamųjų. Gerkite, bus priežastis.

  • Jeigu profilaktiškai vartojate vaistažolių arbatas, jomis nepiktnaudžiaukite ilgai. Gerkite kuo įvairesnes ir kuo trumpesnį laiką.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Smegenys sudaro tik 3 proc. žmogaus kūno masės, tačiau jos sunaudoja šeštadalį visos kūno energijos.

Kauno technologijos universitete startavo neatlygintinų kraujo donorystės akcijų maratonas

NACIONALINĖS DONORŲ ASOCIACIJOS kvietimą organizuoti ilgalaikę kraujo donorystės akciją jaunatviškai veržliai priėmė KTU studentų atstovybė ir KRAUJO DONORYSTĖS CENTRAS. Šios akcijos tikslas - skleisti neatlygintinos kraujo donorystės idėją akademinės bendruomenės tarpe, propaguoti socialinę atsakomybę ir studentų bendruomenės solidarumą, taip pat paskatinti studentus tapti nuolatiniais kraujo donorais.

Nepaisant studentams sudėtingo atsiskaitymų meto, donorystei patriotiškai nusiteikusių KTU studentų būrys aukojo savo kraują. Dešimtys studentų pademonstravo savo socialinę brandą nesavanaudiškai tarnaudami kilniam tikslui - gelbėti ligonių sveikatą ir gyvybę. Savo autoritetu neleido suabejoti KTU studentų atstovybės prezidentas Skirmantas Bajoras ir kiti SA nariai Arūnas, Simona, Justina ir kiti, kurie ne tik prisiėmė organizacinius rūpesčius, agitavo kolegas, platino akcijos ir donorystės informacinę medžiagą, bet ir šmaikščiai drąsino pirmą kartą kraują aukojusius donorus.

Tapo tradicija, kad asociacijos organizuojamose akcijose dalyvauja ir nefrologinių ligonių asociacijos GYVASTIS nariai, kurie agituoja pasikalbėti su artimais žmonėmis apie organų donorystę. Labai simboliška, kad viena pirmųjų akcijos metu kraujo donacijai ranką ištiesė nepakeičiama GYVASTIES aktyvistė Aušra.

KTU numatytos dar dvi SA organizuojamos neatlygintinos kraujo donorystės akcijos 2009 metų vasario ir balandžio mėnesiais ir studentų - neatlygintinų kraujo donorų - šventė.

Labai svariai prie akcijos prisidėjo Kauno apskrities dažasvydžio sporto klubas LEGIONAS, kuris kiekvienam studentui - neatlygintinam kraujo donorui - suteikė galimybę išlieti jaunatvišką entuziazmą dažasvydžio kovose. Klubas LEGIONAS vis aktyviau dalyvauja įvairiuose socialiniuose projektuose.

Žinodamas donorų kraujo stygiaus problemą ir įvertinęs veržlų studentų gyvenimo būdą, vienas iš klubo LEGIONAS vadovų p. Raimondas Blaževičius įsipareigojo visose donorystės akcijose dalyvavusiems studentams-donorams suorganizuoti ir papildomą pramogą - dažasvydžio superkautynes ir studentišką šventę Kauno V forte.

Akciją parėmė KRAUJO DONORYSTĖS centras, kuris pagamino visą donorystės akcijoms skirtą informacinę-reklaminę medžiagą ir įsipareigojo paremti būsimą studentų-kraujo donorų šventę.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai