To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Nedideliame Amerikos miestelyje vietinės ligoninės chirurgas klausia parduotuvės savininką...

Nedideliame Amerikos miestelyje vietinės ligoninės chirurgas klausia parduotuvės savininką:
- Kiek jūs šį mėnesį pardavėte motociklų?
- Dvidešimt.
- Įdomu, kur dar trys?

  • Nevalgykite daugiau negu 3g druskos per dieną, nes didelis natrio kiekis kraujyje gali būti viena iš hipertenzijos priežasčių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Alkoholio vartojimas nėštumo metu yra dažniausia apsigimimų, vystymosi, augimo ir elgesio sutrikimų priežastis. Šis sindromas sukelia vaikui sunkių, nesugrąžinamų pakenkimų.

Nustatyta bakterinė tarša geriamajame vandenyje

Kauno miesto valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba patikrino UAB „Aldigus" (Raudondvario plentas 96, Kaunas) fasuojamo geriamojo vandens kokybę. Atlikus vandens laboratorinius tyrimus Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute, nustatyta žaliamėlė pseudomona (10 vnt. - 250 ml).

Gavus mikrobiologinių tyrimų teigiamą atsakymą, Kauno miesto valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba atliko nuodugnų įmonės patikrinimą. Patikrinimo metu nustatyta, kad vanduo gaminamas pagal įmonės standartą. Gamybos metu geriamasis vanduo atšaldomas, filtruojamas, maišomas, prisotinamas angliarūgšte ir išpilstomas į nerūdijančio plieno talpas po 21,5 l. Per savaitę pagaminama apie 15 vnt. (po 21,5 l.), jie realizuojami Kauno miesto įmonėse.

Iš nustatytos nekokybiškos partijos (28 vnt. po 21,5 l) - 15 vnt. talpų su geriamuoju vandeniu jau buvo realizuota, 13 - dar buvo likę sandėlyje.

Kauno miesto valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininko 2009-04-14 sprendimu, nedelsiant sustabdyta vandens gamybos veikla. Įmonė įpareigota surinkti iš rinkos 15 vnt. nekokybiško fasuoto geriamojo vandens, atlikti patalpų ir įrangos dezinfekciją.

Žaliamėlė pseudomona dauginasi drėgnoje, šiltoje aplinkoje, o + 370 C šilumos vandenyje gali išlikti gyvybinga iki 12 mėnesių. Šie mikroorganizmai ypač paplitę šilto klimato kraštuose. Lietuvoje jie gali veistis baseinuose, kitose drėgnose vietose. Jei žmogaus imunitetas normalus, sveika oda - gleivinė nepraleidžia šios infekcijos arba susirgimo eiga nebūna labai sunki. Bakterijos yra jautrios daugeliui dezinfekcijos priemonių, todėl laikantis pagrindinių sveikos gyvensenos ir higienos taisyklių, galima šių ligų sukėlėjų išvengti.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai