To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Psichologas – žmogus, kuris dailiai...

Psichologas – žmogus, kuris dailiai merginai įėjus į kambarį, stebi visa kita.

  • Moterims, vyresnėms nei 35 metai, rekomenduojama reguliariai tikrintis dėl gimdos kaklelio vėžio. Šią sunkią ligą galima lengvai išgydyti, nustačius pradinėse stadijose.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Ar žinojote, kad kosulys - tai gynybinė organizmo reakcija, padedanti pašalinti apmirusias epitelio ląsteles, dulkes, mikrobus ir kitus svetimkūnius iš kvėpavimo takų.

Artėjanti krizė nenustelbė žmonių gerumo ir atjautos likimo nuskriaustiesiems

Nors sakoma, kad apie gerus darbus kalbėti nereikia - jie patys už save kalba, tačiau manome, kad gerų žodžių ir dėmesio mūsų susvetimėjusioje ir krizės įbaugintoje visuomenėje reikia kaip niekad anksčiau.

Praūžė didžiosios metų šventės, vėl sugrįžome į įprastą gyvenimo ritmą, peržiūrėjome nuveiktus darbus ir norime širdingai padėkoti visiems geros valios žmonėms, prisidėjusiems ir taip aktyviai dalyvavusiems prasmingoje bendrumo akcijoje „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui". Skelbdami šią akciją Valstybinio psichikos sveikatos centro (VPSC) specialistai atkreipė dėmesį į tai, kad vienišumas - rimta ir vis didėjanti mūsų visuomenės problema, glaudžiai susijusi su liūdesiu, depresija, ir pakvietė bendradarbiauti su vietos bendruomenėmis, miesto ar rajono savivaldybėmis, pasirinkti vienišus žmones, prieš Šv. Kalėdas juos aplankyti ir įteikti pačių sukurtus atvirukus.

„Jau trečius metus vykusi akcija šiemet buvo pati intensyviausia ne tik dalyvių skaičiumi, bet ir nuveiktais darbais. Susilaukėme didelio susidomėjimo ir pritarimo, įsitikinome, kad atviras kreipimasis į visuomenę, padedant Lietuvos televizijai ir UAB „Actual city Media" (ACM) - lauko vaizdo ekranų tinklui, yra vienas geriausių būdų pristatyti problemišką vienišų, todėl labai pažeidžiamų žmonių padėtį visuomenėje ir sulaukti visuomenės pagalbos", - pasakojo Valstybinio psichikos sveikatos centro Informacijos ir ryšių skyriaus vedėja Janina Utkuvienė. Šiemet į akciją aktyviai įsijungė per 200 mokyklų, ikimokyklinio ugdymo įstaigų, bendruomenių, šeimų ir pavienių asmenų.

Žmonių atjauta ir dėmesingumas kitiems pranoko mūsų lūkesčius: akcijos dalyviai vienišus ir ligotus žmonės pasveikino ne tik pačių sukurtais atvirukais, bet ir dovanojo dovanėles, saldumynus, o ligoninėse, slaugos ir reabilitacijos įstaigose besigydantiems pacientams koncertavo, vaidino, numatė apsilankyti ir kitų švenčių proga.

Kaip ir ankstesniais metais Respublikinės Vilniaus psichiatrijos ligoninės pacientai prieš šv. Kalėdas sulaukė nemažai Bendrumo akcijos dalyvių sukurtų originalių sveikinimų ir palinkėjimų. Jie buvo išdalinti tiems, kurie šventes sutiko ne su savo artimaisiais, o ligoninėje. Net ir praūžus švenčių šurmuliui ligoninės socialiniai ir slaugos darbuotojai stengiasi paįvairinti pacientų kasdienybę, sumažinti artimųjų ilgesį, stengiasi, kad pacientams netrūktų dėmesio, užimtumo, o svarbiausia - geros nuotaikos.

Visuomenės dėmesio likimo nuskriaustiesiems taip pat neužgožė nugriaudėję naujamečiai fejerverkai - sausio 8-iosios pavakare Vilniaus Arkikatedros bazilikos parapijos jaunimas, vadovaujamas vikaro Sauliaus Bužausko, pradžiugino nuoširdžiu šventiniu vaidinimu. Paprastas, bet labai daug teigiamų emocijų sukėlęs vaidinimas, įtaigūs, padrąsinantys ir paguodžiantys kunigo Sauliaus žodžiai suteikė susirinkusiesiems vilties ir privertė tą vakarą užmiršti savo dvasines negalias.

Pacientai ir vieniši žmonės labai laukia tokių nekasdieninių susitikimų, ypač kai po renginio neskubama išsiskirstyti, kai kunigas asmeniškai pasikalba, palinki ramybės ir netgi saldainiais apdalina. Moksleiviai ne mažiau džiaugėsi, jų vaidyba buvo palydėta karštais aplodismentais. Jaunimas puikiai įgyvendino Bendrumo akcijos organizatorių pasiūlytą idėją.

Kartais tiek nedaug tereikia, kad sergantis, vienišas žmogus pasijustų laimingas.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai