To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Miško gyventojus kviečia į armiją...

Miško gyventojus kviečia į armiją. Iš medicinos kabineto išeina lamingas zuikis.
- Ko toks patenkintas?-klausia lokys.
- Aš tarnybai netinku.
- Kodėl?
- Matai tą beržą tolumoje?
- Aha...
- O aš nematau...

  • Planuodamos nėštumą pradėkite gerti folio rūgštį. Ją reikia gerti kelis mėnesius prieš nėštumą ir nėštumo metu – bent tris mėnesius.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Vyrų krūtys sudarytos iš daug mažesnio kiekio riebalinio audinio nei moterų krūtys, tačiau jų struktūra panaši, todėl taip pat gali būti pažeidžiamos krūties vėžio.

Nuo lapkričio – nauja higienos norma asmens sveikatos priežiūros įstaigoms

Š. m. liepos 29 d. sveikatos apsaugos ministras patvirtino Lietuvos higienos normą HN 47:2011 „Asmens sveikatos priežiūros įstaigos: bendrieji sveikatos saugos reikalavimai". Ji įsigalios nuo š. m. lapkričio 1 d.

Higienos normoje nustatyti bendrieji asmens sveikatos priežiūros įstaigų įrengimo sveikatos saugos reikalavimai: apšvietimo, mikroklimato, triukšmo normos, ploto vienai lovai bei lovų skaičiaus palatoje, oro kokybės ir kt. reikalavimai.

Dabartinė higieninius reikalavimus asmens sveikatos priežiūros įstaigoms nustatanti Lietuvos higienos norma HN 47-1995 „Medicinos įstaigos. Higienos normos ir taisyklės" galioja nuo 1995 m. Per tą laiką ji iš esmės nebuvo keista, tad keičiantis aplinkybėmis ją tapo sudėtinga praktiškai taikyti.

Įsigaliojus naujajai higienos normai HN 47:2011, neteks galios ne tik senoji higienos norma HN 47-1995, bet ir Lietuvos higienos norma HN 100:2000 „Bendrosios praktikos gydytojo kabinetas. Higienos normos ir taisyklės". HN 47:2011 bus taikoma visoms asmens sveikatos priežiūros įstaigoms, išskyrus odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaigas, teikiančias ambulatorines odontologinės priežiūros (pagalbos) ir burnos priežiūros paslaugas (dantų protezų gamybos laboratorijoms).

Atkreiptinas dėmesys į tai, kad dalis naujai atsiradusių reikalavimų (pavyzdžiui, dėl sklypo parinkimo, patalpų struktūros ir pan.), susijusių su ženkliais statinio ar jo patalpų pertvarkymo darbais, kuriuos gali būti problemiška įgyvendinti jau veikiančiose asmens sveikatos priežiūros įstaigose, bus taikomi tik naujai statomoms ir rekonstruojamoms asmens sveikatos priežiūros įstaigoms ir rekonstravimo metu pertvarkomoms statinio dalims.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai