To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Prie baro susitinka užkietėjęs...

Prie baro susitinka užkietėjęs medžiotojas ir gydytojas. Medžiotojas:
- Ar žinote, ką aš šiandien pašoviau?
Gydytojas:
- Taip, aš tik ką jį perrišau.

  • Planuodamos nėštumą pradėkite gerti folio rūgštį. Ją reikia gerti kelis mėnesius prieš nėštumą ir nėštumo metu – bent tris mėnesius.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Daugiau nei 90 proc. gimdos kaklelio vėžiu susirgusių moterų būna užsikrėtusios žmogaus papilomos virusu (ŽPV). ŽPV - tai daugiau nei 100 virusų grupė.

Kas nutiktų, jei visi Žemės gyventojai vienu metu pašoktų?

Žemėje gyvena apie 7 mlrd. žmonių, jų bendras svoris siekia maždaug 363 mlrd. kilogramų.

Kas nutiktų, jei jie visi vienu metu pašoktų?

Kadangi žmonės rutulio pavidalo planetos paviršiuje pasiskirstę iš dalies vienodai, jei visi pašoktume vienu metu, nieko tokio nenutiktų - visų mūsų pakilimo momentas ir atsitrenkimas vienas

kitą panaikintų, taigi Žemę veikianti galutinė jėga būtų nulinė, teigia fizikas Rhettas Allainas.

Taigi įsivaizduokime, kad visi planetos gyventojai galėtų susiburti vienoje vietoje. Tai greičiausiai taip pat padėtų sinchronizuoti šuolį, rašo lifeslittlemysteries.com.

Remdamasis judesio kiekio ir energijos tvermės dėsniu Pietryčių Luizianos universiteto profesorius R. Allainas apskaičiavo, kas šiomis aplinkybėmis nutiktų 6 trilijonus trilijonų kilogramų sveriančiai Žemei. Paprastumo dėlei jis laikėsi prielaidos, kad vidutinis žmogus gali pašokti į 30 centimetrų aukštį ir kad mes visi pašoksime iš vieno taško.

R. Allainas nustatė, kad mūsų šuolis Žemę pastumtų labai nežymiai, o atatrankos greitis siektų 2,6x10^-13 metrų per sekundą. Tai reiškia, kad per vieną sekundę Žemė pajudėtų per maždaug šimtąją vieno vandenilio atomo skersmens dalį.

Tai nėra daug, tačiau ar be galo maža atatranka išliktų visą laiką? Ar mes visam laikui pakeistume Žemės kelią? R. Allainas teigia, kad ne.

„Kai visi žmonės pašoktų, jie visi „kristų" žemyn - judėtų link Žemės. Per tą laiką Žemė vėl pakiltų. Viskas būtų taip, kaip anksčiau", - sakė jis.

Ši situacija panaši į tą, kai du skirtingų masių objektai sujungti spyruokle. Jei spyruoklę ištempi ir paleidi, jos jėga vėl trauks objektus vieną prie kito. Mažesnės masės objektas juda daug daugiau nei didesnės masės, tačiau juda abu. Žemė ir žmonės yra kaip šie du skirtingų masių objektai, aiškina R. Allainas, tik šiuo atveju trauka veikia kaip spyruoklė.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai