To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Pas akių daktarą ateina vyras ir skundžiasi...

Pas akių daktarą ateina vyras ir skundžiasi:
- Gydytojau, po vestuvių man sutriko regėjimas.
- O kas nutiko?
- Pinigų nebematau...

  • Naudokite dezodorantą vietoj antiperspiranto, nes pastarieji gali įtakoti krūties vėžio atsiradimą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Jei moteris sirgo vienos krūties vėžiu, susirgti kitos krūties vėžiu tikimybė yra 3-4 kartus didesnė.

Ką daryti, jei vyras teikia pirmenybę kompiuteriui, o ne seksui?

Prieš 15 - 20 metų turbūt nė vienam ir mintis nebūtų šovusi į galvą, kad moters konkurente galėtų tapti ne kita moteris, o kompiuteris. Nors kita vertus, tikriausiai 100 proc. moterų vis dėlto „geriau", jei vyras būtų „neištikimas" su kompiuteriu nei su kita moterimi.

Beprasmiška ginčytis ir skaityti moralus

Sutikite, vis dėlto dar geriau, jei vyras „chroniškas" kompiuterininkas nei alkoholikas, narkomanas, pavyduolis, skandalistas ir net... žvejys ar medžiotojas. Nors ir labai liūdna, jei vyras gyvena virtualiame pasaulyje, visiškai ignoruodamas realųjį.
Todėl „gelbėti" vyrą nuo kompiuterinės priklausomybės reikėtų iš karto, kai jis tik pradeda ilgiau užsisėdėti prie jo. Net, jei tas reikalas ir įsisenėjo, vis dėlto galima pataisyti situaciją. Tik iš karto reikėtų pasakyti sau, kad ginčytis, skaityti moralus ir pamokslauti vyrui - visiškai beprasmiškas reikalas. Tik dar daugiau sulauksite priešiškumo ir atšalimo. Vyrui reikia priminti, kad jis ir tu - viena šeima.

Reikia žingsnį žengti ten, kad vyras pajustų bendrumą

Pirmiausiai reikėtų pamėginti daryti kažką kartu, kas susiję su kompiuterio veikla: paprašyti vyrą nufotografuoti jųdviejų mylimą augintinį ir patalpinti jo nuotrauką internete, o paskui kartu laukti lankytojų atsiliepimų. Т.y. žengti žingsnį ten, kad vyras pajustų bendrumą.

Arba paprašyti jo suieškoti nematytų ir negirdėtų kulinarijos receptų ir pagaminti jam naują patiekalą. Suprantama, būtinai pabrėžiant vyro indėlį dėl pagaminto skanėsto. Taip pat galima paprašyti savo antros pusės, kad šis surastų jums informacijos, reikalingos mokymuisi, darbui ar hobiui.

Bent trumpam išvažiuokite ten, kur nėra kompiuterio

Taip po truputėlį ir neįkyriai perkelsite santykius į realybę. Tada pakviesti vyrą į parodą, teatrą, pasivaikščioti, organizuokite vakarėlį namuose, susitikimą su draugais, kepsnių kepimą užmiesčio sodo namelyje. Visa tai turėtų vainikuoti jūsų surengtas naujas sekso „spektaklis". T.y. padovanoti mylimajam daugiau ryškių ir aštrių pojūčių, nei jis gauna jų virtualiame pasaulyje.

Per atostogas ar net per laisvadienius pasistenkite kartu išvažiuoti ten, kur nėra kompiuterio: į sodo namelį, pas tėvus ar močiutę į kaimą. Aišku, kompiuteris turėtų likti namuose.

Žinoma, reikės įdėti ir nemažai pastangų, kad vyrui nebūtų nuobodu be jo ištikimojo virtualaus palydovo. O apskritai, pasistenkite susitarti su vyru, kiek būtent laiko jis ketina praleisti prie kompiuterio. Priminkite jam keletą kartų, kad jums labai trūksta bendravimo su juo, dėmesio, glamonių.

Pats geriausias būdas - ieškoti kompromisų

Atsakomasis geros valios gestas turėtų būti jūsų sutikimas nedaryto to, kas jam labai nepatinka. Pavyzdžiui, nekabėti valandų valandomis ant telefono, nežiūrėti iš eilės penkių serialų, nenukreipti visų strėlių jo mamos adresu ir nekviesti savo mamos pasisvečiuoti mėnesį, kitą.

Labiau iššaukiantis būdas - tapti tokia pat kompiuterio fanatike: pamiršti visus buities darbus, skanią vakarienę ir t.t. Greičiausiai atsitiks taip, kad brangusis neišlaikys ir paprašys jūsų pakelti akis nuo kompiuterio. Vis dėlto pats geriausias būdas - ieškoti kompromisų ir nusileisti vienas kitam.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Nulipdamas* nuo pc, 16-18h*

Taip db žinau, ką reiškia tureti priklausomybe. Niekada rodos net nebūčiau pagalvojas kad galima būti priklausomas nuo kompiuteriu. Si liga tikrai nepastebima aplinkiniu. Kai praradau mergina , gero darbo pasiūlymą atsipeikejau. Bet per vėlai. Pirmieji požymiai pasireiškė kai buvau mokykloj. Pradėjau praleidineti pamokas, o neidavau į mokykla,nes praleisdavau visa diena prie žaidimu internete. Kas diena vis labiau itraukdavo mane, mylimas nuo pc vis galvodavau kaip žaisiu, ką veikėjų žaidime. Praleistos 8h tai būdavo niekis, 16_18 tai kazkas būdavo neįprasto. Tai vat reikia rimtai žiūrėti į si reikalą ,nes naujoves plinta ir įtraukia vis daugiau žmonių. Svarbiausia spet tokiam zmogui padeti, nes ne visi tai supranta patys kad yra prriklausomi nuo pc ir kompiuterinių žaidimu.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai