To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gimdymo namuose seselė klausia savo kolegės...

Gimdymo namuose seselė klausia savo kolegės:
- Ar čia tie keturi broliai, kur vakar gimė, taip garsiai rėkia?
- Ne, čia jų tėvas.

 • Planuojant nėštumą, folio rūgštį reikia gerti abiem! Kai moteris pastoja, ji folio rūgštį turėtų vartoti dar keletą mėnesių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
 • Žmogaus gemalas pirmąsias 8 nėštumo savaites labai intensyviai vystosi, o 28-ąją vaisius sveria apie kilogramą.

Tyrimas: apie neištikimybę

Apie tai daug kalbėta ir vis dar kalbama. Neištikimybė. Šį kartą analizavau vyrų neištikimybę. Kodėl vyrai ryžtasi šiam žingsniui? Ar įmanoma visą gyvenimą išsaugoti vyrą šalia savęs? Kokie vyrai yra dažniau neištikimi? Ar neištikimybė priklauso nuo vaikų, išsilavinimo, darbo pobūdžio? Atsakymo į šiuos ir kitus klausimus ieškojau kiek neįprastu būdu.

„40 metų išsilavinusi moteris - gydytoja - ieško taip pat išsilavinusio, protingo, tvarkingo vyro neįpareigojantiems santykiams." Štai tokį skelbimą įdėjau į kelias interneto svetaines.

Per kelias dienas į šį skelbimą atsiliepė daugiau nei 100 vyrų. Taigi, moterys, kurioms virš 40, niekas dar neprarasta, nepraraskite pasitikėjimo savimi! Deja, trūkumas tas, kad atvirai deklaravau ieškanti neįpareigojančių santykių. Turbūt todėl 99 proc. atsiliepusių vyrų buvo vedę ar turėjo gyvenimo drauges. Aišku, mano tikslas ir buvo būtent ši kategorija - vedę, vidutinio amžiaus, ne paties žemiausio socialinio sluoksnio bei išsilavinimo vyrai.

Kokio amžiaus vyrai kreipėsi?

 • 30 proc. vyrų amžius buvo 30 - 35 metai,
 • 30 proc. - 36 - 40 metų,
 • 15 proc. - 41 - 45 metų,
 • 10 proc. - 46 - 50 metų amžiaus,
 • 10 proc. - jaunesni nei 30 metų vyrai (25 - 29),
 • vos keli parašę vyrai buvo virš 50 metų amžiaus, pasitaikė ir keletas jaunesnių nei 25 metų.

Pastebėjimas: didžioji dalis vyrų buvo jaunesni už moterį, įdėjusią skelbimą!

Kokia šių vyrų socialinė padėtis?

Kaip jau minėjau, didžioji dalis vyrų - vedę ar turėjo drauges. Beveik visi neįpareigojančių santykių siekiantys vyrai turėjo vaikų. Vaikų neturėjo tik dauguma pačių jauniausių vyrų. Beje, ši kategorija vyrų dažniausiai gyveno su draugėmis. Beveik visi parašiusieji vyrai teigė turintys aukštąjį išsilavinimą. Dažniausios profesijos - ekonomistai, verslininkai ir inžinieriai.

Svarbiausias klausimas - kodėl?

Visų vyrų paklausiau: kodėl? Kodėl jie ieško santykių su kita moterimi, ko negauna šeimoje, ko neturi jų moteris? Vieni atsakymai buvo nuoširdūs, kiti - ne. Vienaip, ar kitaip, susidariau nuomonę, kad vyrai nelinkę analizuoti savo poelgių, santykių šeimoje. Daugelis net nebandė spręsti sunkumų šeimoje, ieškoti jų priežasties, o paprasčiausiai siekė atitrūkti nuo problemų... Kitos moters glėbyje.

Didžioji dalis teigė, kad ypatingų problemų šeimoje nėra, ir pateikė stereotipinę priežastį: „norisi pabėgti nuo kasdienybės, paįvairinti pilką spalvą, atsipalaiduoti..."

Tik keletas vyrų teigė, kad santykiai su žmona atšalę, kad žmonai labiau rūpi karjera, kad trūksta bendravimo su žmona. Vienas pašnekovas prasitarė, kad žmona dar santuokos pradžioje pasakė, kad jai sekso nereikia ir leido jo ieškoti už santuokos ribų. Kitas pretendentas teigė, kad su žmona susitarė duoti vienas kitam laisvę; jie nematą jokių problemų sekso ieškojime kitur, jei šeimoje jo neužtenka.

Keli vyrai atvirai prisipažino, kad sutaria su žmona, ją myli, o kitos ieško dėl „blogos prigimties", dėl to, kad „reikia žaidimo", dėl to kad „paprasčiausiai toks blogas esu".

Pasitaikė ir tokių, kurie kaltino žmoną, aplinkybes (pavyzdžiui, uošvę), teigė, kad pavargo nuo visų „blogybių, nukreiptų prieš juos" ir dėl to ieško meilužės. Vienas iš jų net įsižeidė, kai pasklausiau, ar bandė spręsti problemas su žmona. Anot psichologų, toks į aplinką spinduliuojamas pyktis ir agresija dažniausiai maskuoja paslėptus vidinius kompleksus, kurie ilgainiui gali pavirsti rimtais psichiniais bei fiziniais sutrikimais.

Pastebėjimai ir išvados

 • Dauguma parašiusiųjų buvo jaunesni nei 40 metų. Didžiausias procentas - 34 - 37 metų vyrai. Įdomu, ar šiame amžiaus tarpsnyje vyrai labiau linkę į neištikimybę nei jaunesni ar vyresni? Gal šiame amžiaus tarpsnyje, kai vyras jaučiasi pakankamai jaunas ir pasitikintis savimi, jam norisi „paišdykauti" su subrendusia, išsilavinusia moterim? Gal kai bus vyresni, o kartu ir turtingesni bei vidurio amžiaus krizę išgyvenantys, šie vyrai atilieps į skelbimą „jauna, simpatiška mergina ieško vyresnio draugo, kuris galėtų paremti materialiai"?
 • Daugelis vyrų pateikė banalią ir tipišką priežastį, kad nori pabėgti nuo kasdienybės, praskaidrinti pilkumą ir pan. Įdomu, ar mūsų vyrai visai neturi fantazijos? O gal moterys užsiėmusios kitais reikalais ir tingi sugalvoti įdomių, bet „legalių" būdų „praskaidrinti kasdienybę"? Manau, viskas kur kas giliau. Juk jei du žmonės vienas kitą myli, visai nesunku pasitelkti fantaziją ir abiem pabėgti nuo kasdienybės. Galų gale egzistuoja kompromisai, kuriais aš labai tikiu. Aišku, vienas nieko nepadarysi. Stengtis turi abu.
 • Kiekvienas atvejis individualus, o apie vyrus, kurių „tokia prigimtis" (būti neištikimiems), šį kartą nekalbėsiu. Galiu tik palinkėti moterims tokių nesutikti. Arba susitaikyti. Gal tikimybė, kad su tokiu vyru gyvensite ilgai ir laimingai pakankamai didelė?

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
 • You may quote other posts using [quote] tags.
 • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai