To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Laiptinėje rūko porelė...

Laiptinėje rūko porelė. Jis garsiai perskaito užrašą ant savo pakelio:
- Rūkymas gali sukelti impotenciją.
Ant jos pakelio parašyta:
- Rūkymas gali sukelti nėštumo komplikacijų.
- Gal keičiamės? - pasiūlo abu vienu balsu.

  • Maitinant kūdikį krūtimi, nuo 6 mėn. pradėkite primaitinti virtomis daržovėmis, košytėmis, o nuo 8 mėn. duokite virtos pertrintos mėsos. Mėsa padės išvengti mažakraujystės.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Menstruacijų laikas – jei mėnesinės prasidėjo iki 12 m. ir baigėsi po 50 m. rizika susirgti krūties vėžiu truputį padidėja.

Kokią įtaką seksui daro pinigai? (III dalis)

Jei vyras finansiškai neišlaiko šeimos, tuomet jis moterį nuvilia ir miegamajame. Moterys savo partnerį neretai pradeda laikyti nereikalinga interjero detale.

Vienus vyrus toks vaidmuo tenkina, kiti - bando ieškoti paguodos sekso metu, nors šie bandymai neretai baigiasi ne orgazmu, o frustracija. Tuomet kai kurie vyrai teisina nesėkmę praeities šešėliais, į susiklosčiusią situaciją žiūri pro pirštus ar žmonai ilgiau užtrukus darbe lekia pas meilužę. O save gerbiantys vyrai, negalėdami su tuo susitaikstyti, išeina iš šeimos.

Tačiau būna ir priešingai: moteris kažkuriuo momentu pasiekia savo seksualinės formos ir finansinių galimybių viršūnę. Tai tas atvejis, kai ji mažiausiai nori ieškoti kompromisų. Statistikos duomenimis, finansiškai savarankiškos moterys keturis kartus dažniau išsiskiria su "nevykėliais" ir jų nevertais vyrais nei materialiai priklausomos.
Žinoma, niekas negali uždrausti moteriai susirasti kitą vyrą, vertą jos. Tačiau vis dėlto nereikėtų skubėti daryti išvadų. Juk tai, kas kažkada ją jungė būtent su tuo žmogumi, negali būti užbraukta per vieną dieną. Taip, dabar moteriai labiau sekasi veikla nei sutuoktiniui, todėl ir reikėtų būti stipresnei už stipriąją lytį. Kitaip tariant, protinga, išmintinga, suprantančia. Gal jos palaikymas padėtų jam atsiskleisti ne tik karjeroje, bet ir lovoje.

Nors, pasak psichologų, vyrų reakcija, kad jų atlyginimas tampa gerokai kuklesnis nei žmonos, taip pat gali būti skirtinga. Vienas užgniaužia apmaudą savyje, kitas iš nevilties praranda potenciją, trečias iš pavydo provokuoja skandalus, pradeda grubiai, net agresyviai elgtis. Apskritai, jei vyras supranta žmonos pasisekimą uždirbti daugiau pinigų kaip asmeninį įžeidimą, nieko gero nebus. Psichologinis klimatas šeimoje greitai taps nepakeliamas. Be to, pirmiausiai tai atsispindės intymioje gyvenimo sferoje. O moterys klysta galvodamos, kad tokia vyro reakcija - vien jo savimeilės ar asmenybės menkinimas. Mat dauguma vyrų vadovaujasi stereotipu, kad šeiminis gyvenimas pavirs pragaru, jei tik žmona pakils karjeros laipteliais ir pradės daugiau uždirbti.

Paprastai tokiose situacijose į paviršių išplaukia anksčiau buvusios šeimos santykių problemos, o išaugusios žmonos pajamos yra tik šio proceso katalizatorius. Psichologų tvirtinimu, tokiu atveju reikėtų "gydyti" pačią santuoką, jei ji dar nėra beviltiška, o ne priekaištauti ar lenktyniauti dėl atlyginimo dydžio ar apeliuoti vien į pažeistą savimeilę, savigarbą ir orumą. Tiesiog žmona turėtų padėti vyrui išgyventi tą "likimo siųstą išbandymą", bet jokiu būdu neironizuoti dėl jo gaunamų apverktinų grašių, nediktuoti taisyklių lovoje, jei iki tol ji nuolankiai jam atsiduodavo. Kitaip tariant, jokiu būdu negalima nei psichologiškai, nei seksualiai jo terorizuoti. Geriau pastimuliuoti jo lytinę potenciją, tarkim, sakant: "man jau pavyko padaryti karjerą, o dabar imsimės tavo..."
Seksologų tvirtinimu, būtent intymūs santykiai gali padėti išsikapstyti iš tokių situacijų. Suprantama, pirmiausiai psichologine prasme. Tarkim, vyrui nurėžė dalį algos. Ką turėtų daryti moteris? Palaikyti jį ne tik paguodos žodžiais, bet ir gestais. Paimti už rankos, o jei jis sėdi prie kompiuterio, pamasažuoti jo pečius ir kaklą arba atsisėsti greta ant minkštasuolio, apkabinti ir pabučiuoti į skruostą. Psichologijoje žinoma, kad tokie ir panašūs prisilietimai, galimi tik tarp dviejų artimų žmonių, yra puiki priemonė nuo neurozių.

Žmona turėtų leisti suprasti sutuoktiniui, kad ji taip pat jo geidžia. Nes vyras, praradęs darbą ir netekęs pajamų šaltinio, jaučiasi kaltas ir nereikalingas. Todėl jam labai svarbu, kad moteris jo neatstumtų. Parodžiusi iniciatyvą, moteris galėtų atvirai pademonstruoti, kad jis jai - brangus ir geidžiamas.

O intymūs santykiai gali būti puikus vaistas nuo streso. Seksologai tvirtina, kad sėkmingai ir gražiai pasibaigęs meilės aktas turi puikų antistresinį efektą. Gerą savijautą lemia ne tik hormonai, sukeliantys euforijos būseną ir sielos ramybę, bet ir jaučiamas moralinis palaikymas. Tada žmonės jaučiasi laimingi, patenkinti, kad sėkmingai realizavo save seksualinėje gyvenimo sferoje. O vyrams tokia kompensacija itin svarbi, kai finansinėje sferoje įsivyrauja štilis.

Sociologų atliktos apklausos duomenimis, maždaug kas penktoje šeimoje konfliktai kyla būtent dėl pinigų. Ir ne tik tada, kai abiejų pajamos nėra didelės. Beje, panašių konfliktų iniciatorės beveik visada būna moterys.

Moterys, kurios yra įsitikinusios, kad vyras privalo uždirbti daugiau už moterį, daro klaidą. Tokiu būdu pirmiausiai pati moteris sumenkina savo galimybę uždirbti pinigus. Be to, toks požiūris ilgainiui gali nuvesti santykius į aklavietę. Bent sekundei įsivaizduokite tokį momentą, jei vyras imtų audringai kartoti: "tikra moteris turi turėti dideles krūtis". Tokios ir panašios frazės tik dar labiau sustiprintų įtampą šeimoje, moteriai atsirastų kompleksų, kurie tikrai nebūtų naudingi intymiuose satykiuose.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai