To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Atbega moteris pas daktara ir sako...

Atbega moteris pas daktara ir sako:
-man su atmintim blogai.
Daktaras:
-o kada tai prasidėjo?
-kas kada???

  • Vartokite kuo įvairesnius ir skirtingų spalvų vaisius ir daržoves.  Geriausia juos valgyti šviežius, tačiau jei nėra galimybių, tinka ir virti, troškinti, šaldyti (tik ne sūdyti ar ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Kiekvienas pusrutulis valdo priešingą kūno pusę. Ranka, kuria rašote, priklauso nuo to, kuri smegenų pusė valdo kalbą. Jei valdo dešinė, būsite kairiarankis. Jei valdo kairė pusė, ...

10 meilės paslapčių

Kad meilė neužgestų, reikia ją kurstyti. Tarpusavio santykius gaivinti padeda ne tik prisilietimai ir bučiniai, tačiau ir mintys.

1. Pirma paslaptis: Minties jėga

Meilė prasideda nuo minties. Mes tampame tokiais, apie ką galvojame. Kupinos meile mintys sukuria kupiną meilės santykius ir kupiną meilės gyvenimą.

2. Antra paslaptis: Pagarbos jėga

Norint kažką mylėti, reikia pirmiau išmokti jį gerbti. Bet pirmiausiai reikia gerbti save.

3. Trečia paslaptis: Dovanojimo jėga

Jei norite sulaukti meilės, reikia ją dovanoti! Kuo daugiau meilės jūs dovanosite, tuo daugiau jos sulauksite. Meilė - tai dovanoti dalelę savęs - be išskaičiavimo ir naudos. Dovanokite gerumą tiesiog šiaip sau. Meilės formulės esmė ta, kad visada reikia atkreipti dėmesį ne į tai, ką galite paimti, o į tai, ką galite duoti.

4. Ketvirta paslaptis: Draugystės jėga

Norint rasti tikrą meilę, reikia pirmiausiai rasti tikrą draugą. Mylėti - tai reiškia nežiūrėti vienas į kitą, o kartu žiūrėti į pasaulį ta pačia kryptimi.

5. Penkta paslaptis: Prisilietimo jėga

Prisilietimas - tai vienas iš didžiausių meilės pasireiškimo būdų, griaunančių barjerus ir stiprinančių tarpusavio santykius. Prisilietimas keičia fizinę ir emocinę būseną, ir žmonės dar stipriau pamilsta. Prisilietimai gali padėti išgydyti kūną ir sušildyti širdį. Kai apkabini žmogų, atveri širdį.

6. Šešta paslaptis: Principo jėga „Nevaržyti laisvės"

Jei kažką mylite, nevaržykite jo laisvės. Jei jis išeis ir sugrįš, vadinasi jis - jūsų, o jei ne, jis niekada jūsų ir nebuvo. Net ir tada, kai du žmonės myli vienas kitą, jiems reikalinga sava erdvė. Jei nori išmokti mylėti, pirmiausiai reikia išmokti atleisti ir išsivaduoti iš buvusių nuoskaudų, liūdesio, baimių.

7. Septinta paslaptis: Bendravimo jėga

Kai mes mokomės bendrauti atvirai ir sąžiningai, gyvenimas keičiasi. Mylėti kažką, tai reiškia bendrauti su juo. Žmonės turi žinoti, kad juos mylite ir gerbiate. Niekada nebijokite pasakyti šių trijų stebuklingų žodžių:"aš tave myliu". Niekada nepraleiskite progos kažką pagirti.
Visada pasilikite žodį „myliu" tam, ką iš tikrųjų mylite. Gal jį matote paskutinį kartą.

8. Aštunta paslaptis: Atsidavimo jėga

Norint, kad meilė būtų tikra, reikia būti atsidavusiam. Ir tas atsidavimas turi atsispindėti mintyse ir veiksmuose. Atsidavimas ir ištikimybė - tai tikrasis meilės patikrinimas. Norint, kad santykiuose dominuotų meilė, reikia būti atsidavusiam šiam jausmui. Atsidavimas skiria tvirtus santykius nuo trapių.

9. Devinta paslaptis: Jausmų pasireiškimo jėga

Jausmai palaiko meilės ugnį ir neleidžiai jai užgesti. Stiprūs meilės jausmai - tai atsidavimas, jaudulys ir džiaugsmas. Jausmus galima sušildyti ir atnaujinti buvusius santykius, kai jausmai vėl pradeda liepsnoti. Spontaniškumas ir staigmenos kuria atsakomuosius jausmus.

10. Dešimta paslaptis: Pasitikėjimo jėga

Pasitikėjimas gyvybiškai svarbus meilės santykiuose. Jam nesant vienas žmogus tampa įtarus, neramus, kupinas baimės, o kitas jaučiasi emocinėse pinklėse. Žmogui atrodo, kad jam neleidžiama laisvai kvėpuoti. Negalima iš tikrųjų ką nors mylėti, jei visiškai juo nepasitiki. Vienas iš būdų nuspręsti, ar žmogus tinka jums, tai paklausti savęs: „ ar visiškai ir be jokių išlygų juo pasitikiu?"

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai