To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Medicinos seselė pamato, kaip vienuolė verkdama išlekia...

Medicinos seselė pamato, kaip vienuolė verkdama išlekia iš gydytojo kabineto. Tada paklausė ji daktaro:
- Kas jai nutiko, daktare?
- nieko baisaus - tik pasakiau, kad ji laukiasi.
- Bet juk tai beveik neįmanoma.
- Gal ir tiesą sakai, bet vaistas nuo žagsėjimo tai geras.

  • 80-iai proc. vyrų impotencijos atsiradimas paaiškinamas fiziologinėmis priežastimis ir signalizuoja apie rimtesnes ligas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Vyrų krūtys sudarytos iš daug mažesnio kiekio riebalinio audinio nei moterų krūtys, tačiau jų struktūra panaši, todėl taip pat gali būti pažeidžiamos krūties vėžio.

Vandens aparatai – bakterijų talpyklos

Jų rasime dažname biure, parduotuvėje, medicinos įstaigoje ir savivaldybėje. Tai - geriamojo vandens aparatai. Pacientai ir klientai noriai griebiasi plastikinės stiklinaitės: juk gydytojai yra prisakę per dieną išgerti bent du litrus vandens.

Žmonių sąmoningumas augina geriamojo vandens bendrovių pelną. Tačiau aplinkos medicinos ekspertas Franzas Dascheris iš Vokietijos nerimauja: šių prietaisų viduje dažnai tarpsta bakterijos, susidaro gleivių nuosėdos. Užtikrinti šių prietaisų švarą labai sudėtinga.

F.Dascherio kolega biologas Stefanas Adleris "Vokietijos medicinos savaitraštyje" paskelbė straipsnį, kuriame aprašė geriamojo vandens iš šių aparatų kokybę. 87,5 proc. mėginių iš 40 patikrintų vandens aparatų neatitiko geriamajam vandeniui taikomų reikalavimų normos.

Mėginiuose buvo rasta bakterijų, kurios jau ne vieną dešimtmetį laikomos itin pavojingomis žmonėms, kurių imunitetas nusilpęs, nes gali sukelti pavojingas infekcijas", - sakė S.Adleris. Tyrėjai siūlo higienos sumetimais atsisakyti vandens aparatų. Neprofesionalus įrengimas, nepakankamas valymas arba atmestina techninė priežiūra gali tapti užteršimo priežastimis.

Didžiosios bendrovės, susivienijusios į "German Watercooler Association" priėmė "Geros higienos patarimus vandens aparatų firmoms". Vokietijos federalinis rizikos vertinimo institutas įvertino šį dokumentą, tačiau nesusilaikė ir nuo kritikos: vandens talpų naudojimo laiką reikia apriboti iki dviejų savaičių. Be to, institutas rekomendavo sugriežtinti reikalavimus geriamam vandeniui. Tačiau geriamojo vandens tiekėjai atmetė medikų kritiką: "Bakterijoms, susidarančioms natūraliu būdu, nenustatyta normų, nes vartotojams jos nepavojingos."

Freiburgo universitetinės klinikos higienos patriarchas F.Dascheris mano, kad reikalavimus vandens aparatams reikėtų kur kas labiau sugriežtinti. "Žinoma, vandentiekio vanduo niekada nebus sterilus. Tačiau vandens aparatuose, stovinčiuose bankuose, gydytojų priimamuosiuose, vaistinėse radome bakterijų, kurios nepriskiriamos normaliai geriamojo vandens florai ir kurios neatitinka geriamojo vandens reikalavimų", - aiškino F.Dascheris.

Problema - aparatų higienos kontrolė. Ne visos šiuos prietaisus naudojančios bendrovės pasirašo susitarimus su aparatų platintojais dėl priežiūros. O ar gali būti kokia nors garantija, kad vamzdeliai ir kraneliai bus laiku pakeisti ir dezinfekuoti?
Be to, ne vienas kritikas vandens aparatus vadina neekologiška priemone, todėl, pavyzdžiui, siūlo gerti tiesiog išfiltruotą vandentiekio vandenį.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai