To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Vyksta konferencija. Pranešėjas...

Vyksta konferencija. Pranešėjas:
- Dvidešimtojo amžiaus žudikai įvykdydavo savo žiaurius nusikaltimus po gydymo psichiniais vaistais. Ar kas turi kokių pastabų?
- Kokių pastabų?! Nėra vaistų be pašalinių poveikių! - pasigirdo balsas iš auditorijos.

  • Per dieną suvalgykite apie 400 gramų daržovių ir vaisių (išskyrus bulves). Jie padės  išvengti nutukimo, sumažins vėžio riziką, cholesterolio kiekį kraujyje, aprūpins organizmą ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Paprastai, jeigu 100 moterų turi lytinių santykių be kontracepcijos antrą - trečią savo ciklo savaitę, maždaug 8 iš jų pastoja.

Patikrintas geriamasis vanduo nuo potvynio nukentėjusiame Siponių kaime

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad Kėdainių rajono VMVT kartu su šio miesto Visuomenės sveikatos centro darbuotojais patikrino 33 Siponių kaimo sodybų šachtinių šulinių būklę, įvertino kaip atliktos profilaktikos priemonės. VMVT specialistai paėmė 13 šulinių vandens mėginius pakartotiniam ištyrimui po atliktos dezinfekcijos. Buvo pasirinktas vanduo iš sodybų, kuriose yra mažų vaikų ar labiau nukentėjusių nuo potvynio.

Pagal Lietuvos higienos normą HN 43 : 2005 „Šuliniai ir versmės: įrengimo ir priežiūros saugos sveikatai reikalavimai" ir Lietuvos higienos normą HN 24 2003 „Geriamojo vandens saugos ir kokybės reikalavimai", vandenyje, kuris vartojamas kūdikių maistui, nitratų koncentracija turi neviršyti 10 mg/l, nitritų - 0,02 mg/l. Suaugusiems nepavojingas vanduo, kai nitratų koncentracija siekia 50 mg/l, o nitritų - 0,5 mg/l.. Amoniako koncentracija leidžiama iki 2,0 mg/l, tačiau rekomenduojama, kad būtų ne daugiau 0,5 mg/l, nes didesnė koncentracija keičia vandens spalvą ir skonį. Koliforminių bakterijų, žarnyno lazdelių ar enterokokų iš viso negali būti.

Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto Kauno teritoriniame skyriuje atlikus tyrimus, nustatyta, kad visų tirtų šulinių vandenyje nitritų ir amoniako koncentracija atitiko higienos normos reikalavimus. Kūdikiams nesaugus vartoti, nitratais užterštas vanduo rastas 11 šulinių. Suaugusiems leistina nitratų koncentracija atitiko 6 šulinių vandenyje. 10 šulinių nustatyta padidinta mikrobinė tarša.

„Tyrimų išvadas pateikėme Kėdainių rajono savivaldybės administracijai ir Dotnuvos seniūnui. Dotnuvos seniūnijos darbuotojai pristato fasuotą vandentiekio vandenį tiems gyventojams, kurių šulinių vanduo neatitinka higienos reikalavimų. Siponių gyventojams pateikėme rekomendacijas, kaip prižiūrėti ir tvarkyti šulinius, kaip naudoti geriamąjį vandenį po potvynio", - komentavo Kėdainių rajono VMVT viršininkas Alfonsas Genys.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai