To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Jums liepta šilčiau apsikloti ir miegoti...

Gydytojas:
- Jums liepta šilčiau apsikloti ir miegoti, o jūs visą dieną vaikštote po parduotuves.
Pacientas:
- Ieškau antklodės.

  • Naujagimį bent iki 6 - 12 mėnesių maitinkite krūtimi. Taip jis gaus reikalingiausias medžiagas vystymuisi bei augs sveikas ir protingas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Švedijoje beveik 100 proc. moterų gimdo su profesionaliu gydytoju, Nigerijoje gydytojo sulaukia tik 33 proc. gimdyvių.

Kosmetikos gaminiai – su Europos Sąjungos ekologiniu ženklu

Jei nusipirkote kosmetikos gaminį, paženklintą vadinamąja Europos Sąjungos gėle, žinokite, kad jis atitinka tam tikrus ekologinius kriterijus. Teisė šiuo ženklu žymėti gaminius suteikiama tik tada, kai jie atitinka griežtus Europos Komisijos nustatytus reikalavimus.

Europos Sąjunga, įgyvendindama tvaraus vartojimo ir gamybos politiką bei siekdama mažinti neigiamą produktų vartojimo ir gamybos poveikį aplinkai, sveikatai, klimatui ir gamtos ištekliams, 2009 m. lapkričio 25 d. nustatė savanorišką ES ekologinio ženklo produktams suteikimo sistemą. Ši sistema skirta skatinti rinktis kuo mažesnį neigiamą poveikį aplinkai darančius produktus.

Ekologinio ženklo produktams suteikimo sistema suteikia galimybę įvairioms produktų grupėms nustatyti ekologinius kriterijus, kurie turi būti lengvai suprantami bei lengvai naudojami ir grindžiami moksliniais įrodymais, atsižvelgiant į naujausius technologinius pasiekimus. Jau yra nustatyti ekologiniai kriterijai daugiau kaip 25 produktų grupėms bei paslaugoms.

Ekologiniai kriterijai yra parengti ir kai kuriems kosmetikos gaminiams: muilams, šampūnams ir plaukų kondicionieriams. Kriterijų tikslas - mažinti vandens taršą, atliekų susidarymą, kosmetikos gaminiuose bei jų pakuotėse esančias pavojingas medžiagas pakeičiant saugesnėmis.

Lietuvos Respublikoje ekologinį ženklą suteikia ir nuolat tikrina, ar produktas (arba paslauga), kuriam ji suteikė ekologinį ženklą, atitinka šio ženklo kriterijus, Aplinkos apsaugos agentūra prie Aplinkos ministerijos.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai