To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Senukas užeina pas daktarą...

Senukas užeina pas daktarą:
- Man labai skauda koją, gal galit pažiūrėti?
Daktaras pažiūri, nieko aiškaus neranda ir taria:
- Na, čia jau dėl amžiaus. Teks kentėti...
- Daktare, bet juk kita koja nei kiek ne senesnė!

  • Gausios mėnesinės - kai higieninį paketą reikia keisti dažniau nei kas 2 valandas. Tai priežastis kreiptis į ginekologą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Rūkant 10 cigarečių per dieną sergamumas sudaro apie 55 ligos atvejus 100 000 žmonių, tuo tarpu rūkant 40 cigarečių - 300 atvejų 100 000 žmonių.

Šunys ir vaikai teikia tiek pat džiaugsmo

Emocijos, kurias šunų šeimininkai išgyvena leisdami laiką su savo augintiniais, yra labai panašios į tas, kurias tėvams sukelia jų vaikai, teigia Japonijos mokslininkai.

Azubos universiteto mokslininkai nustatė, kad žaidžiant su keturkojais draugais žmogaus organizmas išskiria tokį patį kiekį „socialinio" hormono oksitocino. Šis hormonas susijęs su tokiais jausmais kaip romantiška meilė, draugystė, rūpinimasis vaikais, jis taip pat padeda įveikti stresą ir depresiją, sukelia pozityvias emocijas, stiprina tikėjimą.

Tyrime dalyvavo 55 šunis auginantys žmonės. Jie buvo padalyti į dvi grupes. Vienai grupei buvo leista pusvalandį žaisti su savo augintiniais, o prieš žaidimą ir po jo buvo tikrinamas oksitocino kiekis organizme. Be to, specialios kameros stebėjo, kiek laiko šunys ir jų šeimininkai žaidimo metu palaiko akių kontaktą. Kontrolinė žmonių grupė tyrimo metu turėjo sėdėti vienoje patalpoje su šunimis ir vengti akių kontakto.

Nustatyta, kad žmonių, šunims į akis žiūrėjusių vidutiniškai 2,5 minutės, organizme oksitocino lygis padidėjo 20 proc. Tuo tarpu žmonių, neturėjusių akių kontakto su savo augintiniais, kraujyje oksitocino lygis ne tik nepadidėjo, bet ir sumažėjo.

Kaip teigia tyrimo autoriai, tai, kad žaidžiant su šunimis žmonių organizme padaugėja hormono oksitocino, dar kartą įrodo, kaip teigiamai žmogaus psichiką veikia šie gyvūnai. Matyt, dėl šios priežasties dar prieš 15 tūkstančių metų žmonės ir prijaukino laukinius šunis.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai