To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Psichiatras klausia paciento...

Psichiatras klausia paciento:
- Ir dėl ko jums prasidėjo depresija?
- Mano buvusi žmona susipažino su mano dabartine žmona. Iš pradžių jos susibarė, paskui susitaikė ir sumušė mano būsimą žmoną.

  • Vartokite kuo įvairesnius ir skirtingų spalvų vaisius ir daržoves.  Geriausia juos valgyti šviežius, tačiau jei nėra galimybių, tinka ir virti, troškinti, šaldyti (tik ne sūdyti ar ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 80-iai proc. vyrų impotencijos atsiradimas paaiškinamas fiziologinėmis priežastimis ir signalizuoja apie rimtesnes ligas.

Sveikatinimo paslaugos bus prieinamesnės kaimo vaikams

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pateikė Vyriausybei nutarimo projektą, kuriuo bus gerinama kaimo vietovėse gyvenančių moksleivių sveikatos priežiūra. Nutarimo projekte siūloma perpus mažinti vienam visuomenės sveikatos priežiūros specialistui kaimų ir mažų miestelių mokyklose priskirtų moksleivių skaičių. Tai leistų padidinti darbo efektyvumą, sveikatinimo paslaugos taptų prieinamesnės kaimo vaikams.

Pagal šiuo metu galiojančias normas tiek kaimo vietovių, tiek didžiųjų šalies miestų mokyklų visuomenės sveikatos priežiūros specialistams buvo priskirta po 1000 moksleivių. Tačiau nedidelių miestelių ir kaimo mokyklose dažnai mokosi tik po kelis šimtus vaikų. Todėl visuomenės sveikatos priežiūros specialistams, užuot išnaudojus laiką diegiant sveikos gyvensenos įgūdžius, tekdavo nemažai sugaišti keliaujant iš vienos mokyklos į kitą.

Sveikatos apsaugos ministras Algis Čaplikas mano, kad ateityje, siekiant suvienodinti galimybes kaimo ir miesto vaikams gauti sveikatinimo paslaugas, ši norma turėtų būti sumažinta ir miesto mokyklose.

Keičiant LR Vyriausybės 2004 m. sausio 6 d. nutarimą „Dėl sveikatos priežiūros mokyklose finansavimo tvarkos patvirtinimo" numatoma, kad viena visuomenės sveikatos pareigybė skiriama 500 mokinių kaimuose, miesteliuose, taip pat gyvenamosiose vietovėse, turinčiose mažiau kaip 3 tūkst. gyventojų.

Vyriausybei pritarus nutarimo „Dėl LR Vyriausybės 2004 m. sausio 6 d. nutarimo Nr.5 „Dėl sveikatos priežiūros mokyklose finansavimo tvarkos patvirtinimo" pakeitimo projektui, preliminariais skaičiavimais vaikų sveikata regionuose rūpintųsi daugiau visuomenės sveikatos priežiūros specialistų specialistų (2007 m. dirbo 575 specialistai, 2009 skaičius išaugtų iki 637-ių).

Projektu siekiama įgyvendinti Valstybinės visuomenės sveikatos priežiūros plėtros savivaldybėse 2007-2010 metų programos, patvirtintos Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. lapkričio 13 d. nutarimu Nr. 1228, gyvendinimo priemonių 3.6 punkto nuostatą, kurioje numatyta, kad vienam visuomenės sveikatos priežiūros specialistui, vykdančiam visuomenės sveikatos priežiūrą mokyklose, tektų mažiau mokinių (miesto ir kaimo vietovėse - skirtingai).

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai