To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Beldimas į gydytojo kabineto duris...

Beldimas į gydytojo kabineto duris. Gydytojas:
- Įeikite.
Durys tyliai prasiveria ir tarpduryje pasirodo skeletas.
Gydytojas:
- Visada šitaip, tempia iki paskutinio ir tik tada ateina, o aš turiu gydyti.

  • Moterims, vyresnėms nei 35 metai, rekomenduojama reguliariai tikrintis dėl gimdos kaklelio vėžio. Šią sunkią ligą galima lengvai išgydyti, nustačius pradinėse stadijose.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Lietuvoje moterų vidutinė gyvenimo trukmė yra 75 metai, o vyrų - 62 metai. (2008 m. statistika)

Gydytojai Vyriausybei siūlo apskaičiuoti realius medicinos paslaugų įkainius

Lietuvos gydytojų sąjunga (LGS), po savaitgalį įvykusio jos atstovų susitikimo su paskirtuoju Ministru Pirmininku A. Kubilium bei formuojamo kabineto nariais, pateikė siūlymus rengiamos Vyriausybės programos sveikatos daliai.

LGS siūlo apskaičiuoti realius medicinos paslaugų įkainius ir, rengiant sveikatos priežiūros įstaigų civilinės atsakomybės draudimo ir pacientų draudimo modelius, bendradarbiauti su valstybės finansų institucijomis.

„Esame įsitikinę, kad apskaičiavus realius medicinos paslaugų įkainius, atsirastų pagrindinė prielaida savanoriškam papildomam sveikatos draudimui įgyvendinti, - sako LGS prezidentas prof. Liutauras Labanauskas. - Be realių sveikatos priežiūros paslaugų įkainių nustatymo, Vyriausybės programos nuostata įvesti savanorišką sveikatos draudimą lieka tik deklaratyvi". LGS vadovo nuomone, Vyriausybės bendradarbiavimas su Finansų ministerija, Draudimo priežiūros komisija ir kitomis finansų institucijomis rengiant draudimo modelius leistų siekti optimaliausio rezultato. „Sveikatos priežiūros paslaugų įkainių nustatymas bei siūlymas bendradarbiauti su valstybės finansų institucijomis kuriant efektyvesnes draudimo sistemas, turėtų būti įtraukti ir į Vyriausybės rengiamą antikrizinę programą", - tvirtina prof. L. Labanauskas.

Lietuvos gydytojų sąjunga 2008 m. lapkričio 24 d. kreipėsi į LR Prezidentą, prašydama svarstant klausimą dėl LR Sveikatos apsaugos ministro kandidatūros atkreipti dėmesį, ar kandidatai yra aptarę antikrizinės programos sprendimus sveikatos apsaugoje su LGS. Paskirtojo Ministro Pirmininko A. Kubiliaus ir formuojamos Vyriausybės atstovų susitikimas su medikų organizacijomis buvo surengtas šių metų lapkričio 29 d. Jo metu medikai buvo supažindinti su kuriamos Vyriausybės programos projektu bei pateikė savo siūlymus.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai