To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ginekologas – tai žmogus, ieškantis...

Ginekologas – tai žmogus, ieškantis problemų ten, kur kiti ieško laimės.

  • Per dieną suvalgykite apie 400 gramų daržovių ir vaisių (išskyrus bulves). Jie padės  išvengti nutukimo, sumažins vėžio riziką, cholesterolio kiekį kraujyje, aprūpins organizmą ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 10 proc. sumažėjus alkoholio kiekiui vienam gyventojui, 20 proc. sumažėja vyrų mirtingumas nuo ligų, susijusių su alkoholio vartojimu, ir 5 proc. – visų savižudybių ir ...

Šiaulių ligoninėje įdiegta mobili slaugytojų iškvietimo sistema

Intelektualių inžinerinių sprendimų bendrovė „Fima" įdiegė unikalų projektą - vakar po renovacijos buvo atidarytas Šiaulių apskrities ligoninės pirmasis chirurgijos skyrius, kuriame veikia „Fimos" specialiai šiai ligoninei sukurta moderni slaugytojų iškvietimo sistema.

Tai pirmoji mobili slaugytojų iškvietimo sistema Lietuvoje.

„Šalies ligoninėse naudojamos įprastos slaugytojų iškvietimo sistemos veikia nelanksčiai, nes budėjimo poste nuolatos turi sėdėti darbuotoja ir stebėti signalus iš palatų. Mūsų sukurta sistema leidžia slaugytojų personalui būti mobiliu ir ligonio siunčiamą signalą gauti bet kurioje pastato vietoje",- teigia bendrovės „Fima" Šiaulių regiono direktorius Sergejus Bulachas. Pasak jo, naudodamasis šia modernia sistema chirurgijos skyriaus personalas apie pavojų ligoniui turės galimybę sužinoti ne tik iš budėjimo poste įrengto monitoriaus, bet ir per nešiojamą pranešimų gaviklį.

„Po chirurginių operacijų sveikstantiems ligoniams labai svarbu laiku sulaukti pagalbos. Esant šiai sistemai mūsų slaugytojai greičiau reaguos ir skubės padėti ligoniams. Mes džiaugiamės, kad ieškodami pigiausio ir funkcionaliausio sprendimo kreipėmės į bendrovę „Fima" - jos sukurta sistema išties pranoko mūsų lūkesčius",- sako Šiaulių apskrities ligoninės technikos ir ūkio direktorius Vygentas Jocius.

Specialiai Šiaulių apskrities ligoninei "Fimos" specialistų sukurta sistema jungia 57 palatose esančias lovas. Sistemos programinė įranga leidžia kaupti iškvietimų istoriją, analizuoti slaugos personalo darbą. Slaugytojo gaunamas signalas rodo ne tik kurioje palatoje esančiam, bet ir kurioje lovoje gulinčiam pacientui reikia pagalbos.

„Fima" specialistų teigimu, modernios slaugytojų iškvietimo sistemos galėtų pasitarnauti ir kitoms šalies ligoninėms, nes galimybės yra plačios: sistema leidžia ligoniui bei slaugytojui bendrauti balsu, ją galima užprogramuoti taip, kad apie sunkiai sergančių ligonių kritinius būklės pakitimus signalą atsiųstų ne pats ligonis, o jo būklę stebinti įranga. Integravus slaugytojų iškvietimo sistemą į įėjimo kontrolės sistemą galima geriau prižiūrėti judėjimą ligoninės teritorijoje, pavyzdžiui, atminties sutrikimų turinčiam ligoniui uždėjus specialią apyrankę galima sekti, kad jis nenuklystų iš ligoninės teritorijos.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai