To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Pirkėja - vaistininkui...

Pirkėja - vaistininkui:
- Argi jūs neįtikinėjote manęs, kad šie vaistai pastatys mane ant kojų per vieną naktį?
- Taip, bet aš nesakiau per kurią.

  • Vartokite kuo įvairesnius ir skirtingų spalvų vaisius ir daržoves.  Geriausia juos valgyti šviežius, tačiau jei nėra galimybių, tinka ir virti, troškinti, šaldyti (tik ne sūdyti ar ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Alkoholio vartojimo sumažėjimas 10 proc. sumažina vyrų mirtingumą nuo su alkoholiu siejamų priežasčių apie 20 proc. ir 5 proc. sumažina mirtinų nelaimingų atsitikimų, žmogžudysčių ...

Naujose Vilniaus universiteto vaikų ligoninės operacinėse – saugesnės ir kokybiškesnės paslaugos

VU Vaikų ligoninėje pradėjo veikti naujas operacinis blokas. Ligoninės direktoriaus doc. dr. Juozo Raistenskio teigimu, naujasis blokas leis dar labiau pagerinti chirurginių operacijų kokybę, saugumą, prieinamumą - planiniai ligoniai reikiamų operacijų sulauks žymiai greičiau.

Į operacinių atidarymą sausio 6 d. atvykęs Sveikatos apsaugos ministerijos sekretorius Haroldas Baubinas sveikino chirurgus ir džiaugėsi, kad sergantiems vaikams parodytas deramas dėmesys, o kvalifikuoti ligoninės specialistai dirbs tinkamomis darbo sąlygomis.

Iki šiol kai kurių planinių operacijų vaikams kartais tekdavo laukti ir pusmetį. 2007 m. duomenimis, vienoje operacinėje per metus būdavo operuojama beveik 2000 ligonių. 2001 m. pradėtas renovuoti ir plėsti operacinių blokas. Naujų trijų operacinių įrengimas kainavo beveik 9 mln. litų, per 4 mln. litų buvo skirta iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto restruktūrizacijos programos.

Pasak Vaikų anesteziologijos skyriaus vedėjo Vidūno Daugelavičiaus, naujose šiuolaikiškai įrengtose operacinėse veiks nepertraukiamo elektros tiekimo ir apsaugos sistemos, centrinės angliarūgštės, deguonies, suspausto oro, vakuumo sistemos, moderni operacijų ir anesteziologijos aparatūra bei įranga. Operacinėse įrengta nepriekaištinga oro valymo ir vėdinimo sistema bei nauja sterilizacinė, kainavusi per 4 mln. litų.

Chirurgų teigimu, naujose operacinėse bus garantuotas ligonių ir personalo saugumas per operacijas ir intervencines procedūras, sumažės hospitalinių infekcijų rizika.
Pirmąją operaciją Vilniaus universiteto vaikų ligoninėje 1978 m. atliko profesorius Jonas Gradauskas. Po metų ligoninėje atlikta daugiau nei 1,5 tūkst. Operacijų. Šiuo metu ligoninės Vaikų chirurgijos centre per metus operuojama 5,5 tūkst. vaikų.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai