To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare, tai tiesa, kad jei aš valgysiu daug morkų, pagerės regėjimas...

- Daktare, tai tiesa, kad jei aš valgysiu daug morkų, pagerės regėjimas?- klausia pacientė.
- Aišku! Ar kada nors matėte triušį su akiniais?

  • Suteikdami pagalbą sušalusiam žmogui, netrinkite jo odos, nes suaktyvės kraujotaka paviršiuje ir šaltas kraujas iš odos nukeliaus į vidaus organus.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Vaikščiojimas daugiau nei 2 valandas per savaitę vyresnio amžiaus moterims mažina insulto riziką nuo 25 iki 30 proc., rašoma žurnale The Journal of the American Heart Association. Tyrime ...

KMU rezidentai mokysis ir Šiaulių apskrities ligoninėje

Kauno medicinos universiteto (KMU) Podiplominių studijų centras informavo Šiaulių apskrities ligoninės administraciją, jog Rezidentūros bazių vertinimo ir atrankos komisija patvirtino Šiaulių apskrities ligoninę KMU rezidentūros baze. Šios pakopos podiplominių studijų praktinę dalį rezidentai nuo šiol galės studijuoti ir Šiaulių apskrities ligoninėje.

Šiaulių apskrities ligoninė ne vienerius metus siekė šio bendradarbiavimo su Kauno medicinos universitetu. Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas jau anksčiau yra sudaręs sutartį su Šiaulių apskrities ligonine dėl rezitentūros programos studijų. Ligoninė jau daug metų yra šių universitetų internatūros (pirmosios podiplominių studijų pakopos) bazė. Internatūros ir rezidentūros bazės vadovas yra Šiaulių apskrities ligoninės generalinis direktorius Petras Simavičius. Rezidentūros studijų programų ciklai, kurių praktinė dalis gali būti atliekama Šiaulių apskrities ligoninėje, sudaro itin platų sąrašą. Tai bendroji, abdominalinė, vaikų chirurgija, oftalmologija, urologija, gastroenterologija, kardiologija, neurologija, vidaus ligos, vaikų ligos ir neonatologija.

Daugelio sunkių ligų gydymas Šiaulių apskrities ligoninėje jau seniai yra atitinkantis aukščiausio lygio reikalavimus, -- sako ligoninės medicinos direktorė Vaiva Makštutienė. -- 2004 metais Šiaulių apskrities ligoninei suteikta didelės grupės stacionaro ir ambulatorinių III lygio paslaugų licencija yra teisinis sudėtingų ligų gydymo pagrindas. Šiaulių apskrities ligoninei tapti šalies aukštųjų mokyklų, ruošiančių kvalifikuotus medicinos specialistus, rezidentūros baze lemiančios įtakos turėjo III lygio paslaugų licencija, šiuolaikinės operacinės ir jose atliekamų operacijų apimtys, sukomplektuotos anesteziologų- reanimatologų, chirurgų, endoskopuotojų komandos, kompiuterinės ir laboratorinės diagnostikos galimybės, įsisavinti gydymo metodai, ligoninės plėtros strategija.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai