To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Stomatologo dukra klausia savo mylimojo...

Stomatologo dukra klausia savo mylimojo:
- Brangusis, ar gavai mano tėčio sutikimą mane vesti?
- Dar ne, kiekvieną kartą, kai įeinu į jo kabinetą, aš visai pasimetu. Šiandien aš vėl leidau ištraukti visai sveiką dantį...

  • Suteikdami pagalbą sušalusiam žmogui, netrinkite jo odos, nes suaktyvės kraujotaka paviršiuje ir šaltas kraujas iš odos nukeliaus į vidaus organus.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Nepakankama miego trukmė vaikystėje yra susijusi su padidėjusia vaiko nutukimo rizika ir nerimu, agresija bei depresija vyresniame amžiuje.

R.Šukys: neįmanoma įteisinti priemokos už medicinines paslaugas nepakeitus Konstitucijos

Sveikatos apsaugos ministras sako, kad reikalavimas gyventojams primokėti už gydymą valstybinėse įstaigose yra konstitucinė problema.

Pasak Raimondo Šukio, oficialiai įtvirtinti priemokos už medicinos paslaugas, prieš tai nepakeitus Konstitucijos, neįmanoma.

"Neatmetu galimybės, kad tai - konstitucinė problema. Visuotinė priemoka be Konstitucijos keitimo, esu įsitikinęs, to iš viso neįmanoma daryti", - trečiadienį Seimo Biudžeto ir finansų komitete pareiškė ministras.

Pasak jo, tokios priemokos nustatymas kertasi su Konstitucija, kurioje numatytas nemokamas gydymas.

"Tai ne tik bus psichologinis momentas, bet ir teisinis momentas - ar mes įgyvendiname Konstitucijos nustatytą nemokamą gydymą. Ir klausimas nėra toks jau visai aiškus. Konstitucinis Teismas tai išaiškins. Ir ar mes neturėsime keisti Konstitucijos" - kalbėjo R.Šukys.

Po komiteto posėdžio ministras BNS atsisakė plačiau pakomentuoti: "Tema labai gili ir plati, yra labai daug aspektų, neeskaluokime jos, negąsdinkime žmonių".

"Norint kažką keisti kardinaliai, reikėtų keisti Konstituciją, o ką reikia keisti, mes nediskutavome", - sakė R.Šukys.

Seimo Sveikatos reikalų komiteto vadovas Antanas Matulas sako, kad būtų logiška aiškiai įvardyti, kokias medicinos paslaugas apmoka valstybė, kad jokios priemokos už jas nebūtų imamos.

"Užmerkti akis, kai žmogus primoka visur už paslaugas, nenormalu. Reikia apibrėžti, už ką jam pačiam susimokėti, o ką apmoka valstybė", - BNS sakė A.Matulas.

Gyventojai valstybinėse gydymo įstaigose už tyrimus ar paslaugas vis dažniau turi susimokėti visą ar dalį kainos. Tokias priemokas nustato pačios gydymo įstaigos, nes joms nebeužtenka finansavimo iš ligonių kasų.

Be to, kiekvienas dirbantis žmogus valstybei turi sumokėti 6 proc. privalomojo sveikatos draudimo įmoką.

Sveikatos viceministrės Janinos Kumpienės Biudžeto ir finansų komitetui pateiktais duomenimis, dabar 60 proc. šalies gyventojų apdraudžia valstybė, kurios įmokos yra tris kartus mažesnės negu sumoka dirbantieji.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai