To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Jaunasis sako nuotakai...

Jaunasis sako nuotakai:
- Jeigu tu netekėsi už manęs, aš nusižudysiu.
- Tikrai?
- Žinoma, aš visada taip darau.

  • Naudokite dezodorantą vietoj antiperspiranto, nes pastarieji gali įtakoti krūties vėžio atsiradimą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Naujausiais epidemiologiniais tyrimais įrody­ta, jog socialinė fobija pasireiškia 13,3 proc. įvairaus amžiaus žmonių. Tai trečiasis pagal pa­plitimą psichikos sutrikimas, po ...

Privalomojo sveikatos draudimo taryboje

Balandžio 8 d. įvykusiame Privalomojo sveikatos draudimo tarybos posėdyje buvo pateikta ir aptarta 2008 m. Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto apyskaita. Pernai PSDF biudžeto pajamos ir išlaidos siekė apie 4,6 milijardo litų - 104,5 proc. planuotųjų lėšų.

Apskritai galima teigti, kad pernai PSDF biudžetas didelių sunkumų nepatyrė, o baigiantis 2008-iesiems biudžeto rezervo sąskaitoje buvo likę lėšų. Pernai įmonių, įstaigų ir organizacijų privalomojo sveikatos draudimo įmokos už asmenis, gaunančius atlyginimą už darbą (3 proc. dydžio), sudarė 918 mln. 538 tūkst. Lt, planas įvykdytas. Opiausioji sritis - įmonių, įstaigų bei organizacijų ir fizinių asmenų, kurie verčiasi individualia veikla, atskaitymai iš gyventojų pajamų mokesčio: gauta 2 mlrd. 206 mln. 945 tūkst. Lt, t. y. 94,8 proc. planuotų pajamų. Mažiau nei planuota į Privalomojo sveikatos draudimo fondą pervesta ir iš valstybės biudžeto - tokios įmokos ir asignavimai iš viso sudarė 1 mlrd. 80 mln. 391 tūkst. Lt (gauta 98 proc. planuotų pajamų).

Didžioji dalis 2008 m. PSDF biudžeto išlaidų kaip paprastai teko sveikatos priežiūros paslaugoms apmokėti (2 mlrd. 888 mln. 761 tūkst. Lt - 95,6 proc. planuotų išlaidų). Išlaidos kompensuojamiesiems vaistams ir medicinos priemonėms siekė 679 mln. 833 tūkst. litų (98 proc. planuotų išlaidų). Medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo paslaugoms apmokėti buvo išleista 141 mln. 159 tūkst. Lt (98,4 proc. planuotų išlaidų). Centralizuotai perkamiems vaistams bei medicinos pagalbos priemonėms įsigyti bei išlaidoms kompensuoti panaudota 136 mln. 553 tūkst. Lt (96,4 proc. planuotų lėšų), ortopedijos technikos priemonėms - 40 mln. 550 tūkst. Lt, t. y. tiek, kiek ir planuota. O sveikatos programoms finansuoti pernai panaudota gerokai daugiau negu planuota (117,6 proc.) - 287 mln. 866 tūkst. litų. Beje, pačių ligonių kasų veiklos išlaidos 2008-aisiais buvo 33 mln. 811 tūkst. litų (61 proc. planuotų lėšų), tai yra, tik 0,7 proc. PSDF biudžeto pajamų, nors įstatymas leidžia tam panaudoti iki 2 proc. biudžeto lėšų.

Privalomojo sveikatos draudimo taryba pritarė 2008 m. PSDF biudžeto apyskaitai, kuri dabar bus teikiama Vyriausybei. Posėdyje taip pat buvo aptartos dabarties aktualijos - 2009 metų PSDF biudžeto mažinimas, tolesnių darbų kryptys.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai