To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Atėjo pacientas pas dantų gydytoją ir meilinasi...

Atėjo pacientas pas dantų gydytoją ir meilinasi:
- Girdėjau, daktare, kad tik jūs vienintelis traukiate dantis be skausmo.
- Ne visada, - prisipažino gydytojas, - pasitaiko, kad išsinarinu ranką.

  • Jei sunkiai tuštinatės, ar dažnai būna užkietėję viduriai, gerkite daug skysčių ir valgykite skaidulinio maisto (vaisių, daržovių, rupių duonos produktų).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Kai skauda gerklę, reikia gerti ne karštus, o šiltus gėrimus, nes karšti tik didina uždegimą. Rūgščios sultys ir citrusiniai vaisiai sergant tonzilitu ar laringitu netinkami, nes ...

Sveikatos apsaugos ministras A.Čaplikas: privati medicina negali būti valstybinės podukra

Straipsnio šaltinis: 
www.SOS03.lt
Medicina ir Lietuva.jpg

Sveikatos apsaugos ministras Algis Čaplikas siekia išgirsti ir apsvarstyti visus pasiūlymus, galinčius padėti racionaliai skirstyti sveikatos apsaugai tenkančias lėšas. Tai ministras pabrėžė susitikime su Privačių gydymo įstaigų asociacijos prezidentu Laimučiu Paškevičiumi.

Pokalbio metu buvo aptartos privačių gydymo įstaigų finansavimo problemos ir galimybės plėtoti privačiai teikiamas gydymo paslaugas.

A.Čaplikas, išklausęs privačių gydymo įstaigų atstovo siūlymus dėl dienos chirurgijos plėtros neatmetė galimybės peržiūrėti šių paslaugų sąrašą įtraukiant į jį daugiau paslaugų. „Pateikite savo pasiūlymus. Matydami, kad dienos chirurgija leidžia suteikti daugiau, geresnių paslaugų už mažesnę kainą - būtinai pasinaudosime galimybe lėšas naudoti taupiai", - sakė A. Čaplikas. Ministras taip pat neprieštaravo L. Paškevičiaus prašymui netaikyti dienos chirurgijos paslaugoms, teikiamoms ne tik privačiose gydymo įstaigose, kvotinių apribojimų. Sveikatos apsaugos ministro teigimu, jo svarbiausias noras - išgirsti ir apsvarstyti visus racionalius pasiūlymus.

Taip pat A. Čaplikas paragino privačias gydymo įstaigas aktyviau siekti paramos iš ES struktūrinių fondų. L. Paškevičiui paaiškinus, kad aukšti kriterijai neleidžia nedidelėms privačioms įstaigoms pretenduoti į šią paramą ministras sakė pasidomėsiąs susiklosčiusia situacija.

Pabrėždamas vieną Vyriausybės programos prioritetų - privačios medicinos plėtra - sveikatos apsaugos ministras A. Čaplikas sakė manąs, kad nemažas galimybes privačioms įstaigoms turėtų suteikti baigiama rengti papildomo savanoriško draudimo koncepcija. „Nepriklausomai nuo to, kokį modelį apsispręstume pasirinkti, jau dabar aišku, kad žmonės turės savo sąskaitoje pinigų sumą, kurią galės skirti tik sveikatos paslaugoms, - teigė A. Čaplikas. - Neabejoju, kad dalis šių lėšų atkeliaus į privačias įstaigas

A.Čaplikas neatmetė galimybės ateityje su privačių gydymo įstaigų atstovais dažniau aptarti klausimus, kuriuos galima išspręsti pacientams naudinga linkme.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai