To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Medicinos seselė pamato, kaip vienuolė verkdama...

Medicinos seselė pamato, kaip vienuolė verkdama išlekia iš gydytojo kabineto. Tada paklausė ji daktaro:
- Kas jai nutiko, daktare?
- nieko baisaus - tik pasakiau, kad ji laukiasi.
- Bet juk tai beveik neįmanoma.
- Gal ir tiesą sakai, bet vaistas nuo žagsėjimo tai geras.

  • Jei kosite, gerkite daug vandens. Vanduo – pats geriausias mukolitikas (vaistas, skystinantis gleives ir lengvinantis atsikosėjimą).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Alkoholio suvartojimo padidėjimas 1 litru padidina vyrų savižudybių skaičių 10 proc. mažai alkoholio suvartojančiose šalyse ir 3-4 proc. daug alkoholio suvartojančiose šalyse.

Kvies aktyviau rūpintis darbuotojų saugumu ir sveikata

Balandžio 28-oji - Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena, kuri tuo pačiu pažymima ir kaip Žuvusiųjų bei sužalotųjų darbe atminimo diena.

Pažymėdama šią dieną Valstybinė darbo inspekcija (VDI) visose apskrityse, įvairiose savivaldybėse ir seniūnijose antradienį konsultuos darbuotojus, darbdavius, visus kitus piliečius. Konsultacijų grafiką galima rasti VDI interneto svetainėje (http://www.vdi.lt/index.php?1582693810).

Tuo metu konsultacijų kompanija „SDG" dešimtyje Lietuvos miestų dalins praeiviams darbo pirštines, pažymėtas specialiu lipduku. Akcijos tikslas - atkreipti dėmesį, kad pasirūpinti darbuotojų sauga ir sveikata yra ne tik darbdavio pareiga, kuri plačiai aprašyta ir įteisinta dabar galiojančiuose teisės aktuose. Tai ir kiekvieno darbuotojo teisė ir pareiga - pasirūpinti, kad jo darbo vieta būtų saugi, kad jis dirbtų su reikalingom asmeninėm apsaugos priemonėm, kad jo sveiko sulauktų šeima, kad galimybė įvykti nelaimingam atsitikimui būtų sumažinta iki minimumo.

Lietuvoje nuo Nepriklausomybės atkūrimo iki 2009 m. darbe žuvo 1836 žmonės; sunkiai sužaloti - 3538 žmonės; lengvų nelaimingų atsitikimų darbe įvyko per 49 tūkst.; nustatyta apie 12 tūkst. profesinių ligų atvejų.

Daugiau kaip du trečdaliai mirtinų nelaimingų atsitikimų darbe įvyksta statybų ir transporto srityse. Tarp pavojingiausių veiklos sektorių - ir žemės ūkis, medienos apdirbimas, maisto, statybinių medžiagų pramonė.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai