To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Susirūpinęs pacientas klausia gydytojo...

Susirūpinęs pacientas klausia gydytojo:
- Daktarėli, tik sakykite tiesą, ar aš tikrai pasveiksiu? Girdėjau, kad gydytojai kartais tyčia
neteisingai nustato diagnozę. Pavyzdžiui , gydo nuo plaučių uždegimo, o jie
numiršta nuo šiltinės

  • Vartokite kuo įvairesnius ir skirtingų spalvų vaisius ir daržoves.  Geriausia juos valgyti šviežius, tačiau jei nėra galimybių, tinka ir virti, troškinti, šaldyti (tik ne sūdyti ar ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Kiekvienas pusrutulis valdo priešingą kūno pusę. Ranka, kuria rašote, priklauso nuo to, kuri smegenų pusė valdo kalbą. Jei valdo dešinė, būsite kairiarankis. Jei valdo kairė pusė, ...

Gydymo įstaigos – po mokesčių presu

Panevėžio apskrities ligoninė bei miesto poliklinika savo medikams algas moka laiku arba vėluodamos vos dieną ir daug daugiau suka galvas dėl smarkiai didėsiančių išlaidų už elektros energiją, šildymą, naują įrangą, laboratorinius tyrimus. Miesto poliklinikos vyriausioji gydytoja Irena Čeilitkienė vakar „Panevėžio balsui" teigė, jog praėjusių metų gruodžio mėnesio atlyginimai poliklinikos gydytojams vėlavo vos vieną dieną.

„Apie tai, kad darbo užmokestį gaus kiek vėliau, medikus informavome iš anksto, ir dėl to, manau, nekilo jokių problemų. Daug didesni rūpesčiai mus užgriuvo dėl išaugsiančių mokesčių už komunalines paslaugas, gerokai brangsiančios medicinos aparatūros, laboratorinių tyrimų. Pastarieji, pridėtinės vertės mokestį padidinus iki 19 procentų, nuo šių metų kainuoja net 14 procentų daugiau", - sakė miesto poliklinikos vyriausioji gydytoja.

I.Čeilitkienės teigimu, pasibaigus pirmajam metų ketvirčiui jos vadovaujama asmens sveikatos priežiūros įstaiga apie padidėjusias išlaidas informuos teritorinę ligonių kasą.

Algas gavo ir gaus laiku

Išaugus mokesčiams Panevėžio apskrities ligoninei šiais metais reikės papildomų dviejų milijonų litų.

Pasak vyriausiojo gydytojo Česlovo Gutausko, kol kas didesnių įsiskolinimų komunalinių paslaugų tiekėjams ligoninė neturi, atlyginimai medikams, kaip ir priklauso, sumokami dešimtą mėnesio dieną. „Algos nevėluos ir už sausį. Jas visi darbuotojai gaus vasario 10-ąją", - užtikrino Č.Gutauskas.

Vyriausiasis gydytojas paneigė gandus, esą Panevėžio apskrities ligoninė taupydama lėšas verčia gydytojus eiti nemokamų atostogų.

„Aptardami praėjusių metų rezultatus su medikais apie tai diskutavome. Pokalbis išsirutuliojo kadrų skyriui paskelbus, jog net 840 mūsų medikų pernai ilsėjosi ne tuo laiku, kuris buvo numatytas patvirtintame atostogų grafike. Tada ir sutarėme, kad darbuotojai, kuriems mokamos atostogos bus per trumpos, galės prašytis pailsėti nemokamai", - teigė Č.Gutauskas.

Atsiskaitys anksčiau

Praėjusią savaitę Lietuvos gydytojų sąjungos prezidentas Liutauras Labanauskas pareiškė, jog kai kuriose šalies gydymo įstaigose atlyginimai medikams vėluoja dėl netinkamo šių įstaigų administravimo. L.Labanausko įsitikinimu, problemų kilo ten, kur nebuvo sukaupta rezervinių lėšų.

Valstybinės ligonių kasos duomenimis, teritorinės ligonių kasos praėjusią savaitę buvo apmokėjusios vidutiniškai 69 procentus gruodžio mėnesį gydymo įstaigų suteiktų paslaugų.

Pasklidus informacijai, jog medikams vėluoja atlyginimai, sveikatos apsaugos ministras Algis Čaplikas užtikrino, jog su gydymo įstaigomis bus atsiskaityta anksčiau - iki vasario 1 dienos, o ne vasario 15-ąją, kaip numato įstatymai.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai