To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Psichiatrai teigia, kad kas ketvirtas žmogus...

Psichiatrai teigia, kad kas ketvirtas žmogus serga psichikos liga.
Patikrink tris draugus. Jei su jais viskas tvarkoj, tai - ligonis esi tu.

  • Naujagimį bent iki 6 - 12 mėnesių maitinkite krūtimi. Taip jis gaus reikalingiausias medžiagas vystymuisi bei augs sveikas ir protingas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Anot statistikos, 2009 m. ES 100 vyrų tenka 105 moterys. Lietuvoje šis santykis - 100:114. Blogesnė situacija tik Latvijoje ir Estijoje (100:117). Švedijoje, santykis vyrų nenaudai ima ...

Prekybos kioskuose vyrauja ženklinimo pažeidimai

Straipsnio šaltinis: 
www.vet.lt
VIlniaus miestas.png

Vilniaus miesto valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba šių metų kovo 18 dieną atliko 23 neplaninius kioskų, prekiaujančių maisto produktais, patikrinimus Vilniaus mieste.

„Tokio pobūdžio neplaniniai kioskų patikrinimo reidai bus vykdomi ir ateityje. Beveik visose patikrintose šio tipo prekybos vietose buvo nustatyti teisės aktų nesilaikymo atvejai. Dėl rastų pažeidimų atsakingi asmenys nubausti administracinėmis nuobaudomis ir įpareigoti pašalinti trūkumus", - sakė Vilniaus miesto valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas Algirdas Špukas..

Patikrinimų metu daugiausiai buvo nustatyta ženklinimo pažeidimų - vaisių ir daržovių kainų etiketėse nebuvo nurodyta kilmes šalis, veislė, tinkamumo vartoti terminai. Kai kuriuose prekybos kioskuose produktai buvo išfasuojami iš originalios taros (pvz. jei kioskas įsigyja iš gamintojo sausainių, sufasuotų po 3 kg, jie negali praplėšti pakuotės ir pardavinėti juos kaip sveriamus). Taip pat buvo nustatyta higienos pažeidimų, atvejų, kai maisto produktai buvo laikomi neatskirti nuo ne maisto prekių. Kai kurie prekiaujantys asmenys negalėjo pateikti produktų įsigijimo dokumentų, viename kioskų buvo vykdoma neleistina prekyba nefasuotais lenkiškais vištų kiaušiniais. Maisto inspektoriai nurodė kai kuriems kioskams iki šių metų gegužės mėnesio atlikti remonto darbus.

Pagal informaciją, pasirodžiusią spaudoje (interneto portalas „Krantai", 2009-03-16 straipsnis „Turgai pasitvarkė - kioskai sulaukėjo"), buvo patikrintas kioskas Kalvarijų gatvėje (stovintis šalia namo Nr. 140a ). Šiame kioske taip pat buvo nustatyti pažeidimai - produktų etiketėse buvo nurodytos tiktai pačios kainos, nepateikta jokia kita pagal teisės aktus reikalaujama informacija, maisto produktai buvo laikomi ant grindų, pardavėja nepasitikrinusi sveikatos bei neišklausiusi bendros higienos praktikos kursų. Už nustatytus pažeidimus atsakingam darbuotojui skirta bauda.

A.Černiavskio personalinės įmonės kioske (Architektų g. 11) rasta produktų su pasibaigusiais tinkamumo vartoti terminais, kai kuriems maisto produktams prekiaujantis asmuo negalėjo pateikti jų įsigijimo dokumentų. Įmonės savininkui skirta bauda.

Kioskai, prekiaujantys tik fasuotais maisto produktais, priskiriami prie mažos rizikos maisto tvarkymo subjektų, jiems keliami minimalūs reikalavimai. Tačiau Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba netoleruoja ir netoleruos šių prekybos įmonių maisto saugos reikalavimų pažeidimų, jie kaip ir kioskai, prekiaujantys greitai gendančiais maisto produktais ar gaminiais, bus priskiriami padidintos rizikos įmonių grupei ir tikrinami dažniau.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai