To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Pagyvenusi dama džiaugiasi...

Pagyvenusi dama džiaugiasi:
- Kokie nuostabūs pasiekimai medicinos srityje. Anksčiau, kai buvau jauna, reikėdavo nusirengti, o dabar užtenka liežuvį parodyt...

  • Gausios mėnesinės - kai higieninį paketą reikia keisti dažniau nei kas 2 valandas. Tai priežastis kreiptis į ginekologą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Nerimo sutrikimai, kuriems būdinga nuolatinė, įkyri, neracionali konkretaus objekto ar situacijos baimė, vadinami fobijomis. Fobijų yra apie 500 rūšių ir jos skirstomos į specifines ir ...

Sustabdytas kanadietiškų maisto papildų realizavimas

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) vykdo importuojamų iš trečiųjų šalių maisto produktų, įskaitant ir maisto papildus, kontrolę dėl genetinės modifikacijos nustatymo.

Kauno miesto VMVT specialistai, vykdydami importuojamų maisto produktų valstybinę kontrolę, paėmė maisto papildų „Power Multi Vit 90 Lithu" (gamintojas „Jamieson Laboratories Ltd", Kanada) mėginius laboratoriniams tyrimams. Ištyrus mėginius Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto GMO tyrimų skyriuje, nustatyta, kad jų sudėtyje yra daugiau nei 5 % genetiškai modifikuotų sojų produktų. Šių papildų lydinčiuose dokumentuose ir ženklinimo etiketėse apie tai nebuvo nurodyta.

Kauno miesto VMVT sustabdė šių maisto papildų siuntos (636,4 kg kapsulių) tiekimą į rinką ir nurodė įmonei importuotojai - UAB „Limedika" (Gedimino g. 13, Kaunas) šiuos produktus perženklinti.

„Tai jau antras atvejis šiais metais, kai į Lietuvą importuojami neteisingai paženklinti maisto papildai, savo sudėtyje turintys genetiškai modifikuotų sojų produktų. Balandžio pradžioje buvo sustabdytas amerikietiškų maisto papildų realizavimas. Maisto papildai, importuojami iš trečiųjų šalių, bus ir toliau griežtai kontroliuojami, nes pagal galiojančius teisės aktus ženklinimo etiketėse turi būti informacija apie jų sudėtyje esančius genetiškai modifikuotus organizmus, jei tokie organizmai sudaro daugiau kaip 0,9 % maisto papildo, - komentavo VMVT Veterinarijos sanitarijos ir maisto skyriaus vyriausioji specialistė Vida Jarošienė.

 

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Nemažai sustabdyta maisto papildų siuntų. Gera žinoti, kad siuntos yra tikrai tikrinamos ir netinkamos prekės mūsų nepasiekia.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai