Alkoholio vartojimas nėštumo metu yra dažniausia apsigimimų, vystymosi, augimo ir elgesio sutrikimų priežastis. Šis sindromas sukelia vaikui sunkių, nesugrąžinamų pakenkimų.
Kaip išsigydyti slogą?
2011, Gruodis 2 - 12:19
Matyt, ne vienam iš jūsų bent kartą šiandien iškilo klausimas - kaip išsigydyti tą nelemtą slogą? Šiame straipsnelyje norime jums pateikti keletą patarimų, kuriuos perskaičius jums nebereikės ieškoti atsakymo į šį klausimą.
Pajutę pirmuosius slogos požymius nepulkite bėgti į vaistinę pirkti vaistų nuo slogos! Kyla klausimas, kodėl? Atsakymas labai paprastas - vaistų nuo slogos nėra. Slogą dažniausiai sukelia virusinė infekcija, kurios jokie vaistai neveikia. Vaistinėse parduodami vaistai sutraukia nosies kraujagysles, todėl sumažėja nosies paburkimas bei palengvėja kvėpavimas. Deja, vaistai nuo slogos turi ne tik teigiamą poveikį. Ilgai juos vartojant nosies gleivinė labai išsausėja, atrofuojasi, todėl dažnai prasideda lėtinė sloga.
Susirgus sloga labai padeda nosies angų skalavimas sūriu vandeniu. Tam gali būti naudojamas vaistinėje pirktas specialus jūros vanduo ar namie paruoštas druskos tirpalas. Skalaujant nosį sumažėja nosies paburkimas, išplaunamos įvairios iš aplinkos patekusios dirginančios medžiagos, bakterijos. Kadangi, skirtingai nei nosies lašai, sūrus vanduo yra visiškai nepavojingas, jis gali būti naudojamas ilgą laiką.
Sergant sloga taip pat labai padeda įvairios inhaliacijos. Joms geriausiai tinka eteriniai aliejai. Įlašinkite į dubenį su karštu vandeniu keletą lašų eterinio aliejaus ir užsidengę galvą rankšluosčiu giliai kvėpuokite iš vandens sklindančiais garais. Tokios inhaliacijos sumažina nosies paburkimą, todėl palengvėja kvėpavimas.
Manoma, jog teigiamą poveikį slogai gydyti turi ir česnakų, bei alijošiaus sultys. Galite įlašinti į nosį po kelis lašus šių sulčių keletą kartų per dieną.
Jei per tris, keturias dienas sloga nepraeina, o iš nosies pradeda skirtis gelsvos spalvos gleivės - būtinai kreipkitės į gydytoją. Pūlingos nosies išskyros įspėja, jog greta virusinės infekcijos, į jūsų organizmą pateko dar ir bakterinė infekcija. O šią, jau reikia gydyti antibiotikais.
Sergant sloga svarbiausia nepamiršti, jog šiuo metu jūsų organizmas intensyviai kovoja su infekcija. Todėl kelias dienas pailsėkite - gerai išsimiegokite, pagulėkite lovoje su puodeliu šiltos arbatos. Eidami į lauką šilčiau apsirenkite.
Taip pat reikėtų prisiminti, jog slogą sukeliantis virusas užpuola žmogų tada, kai organizmas nusilpsta. Šaltuoju metų laiku, dažniausiai dėl netinkamos aprangos kūnas sušąla, o sušalus organizmo atsparumas įvairioms infekcijoms smarkiai sumažėja. Todėl atšalus orams stenkitės šilčiau apsirengti, sočiai valgykite, vartokite vitaminus, grūdinkitės, rytais prausdamiesi šaltu vandeniu, kasdien atlikite fizinius pratimus bei daugiau šypsokitės, nes šypsantis organizme gaminasi vitaminas C, kuris taip pat saugo jūsų organizmą nuo infekcijų!
Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.
Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.
Komentarai
Skelbti naują komentarą