To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Į psichiatro kabinetą įšliaužia žmogus...

Į psichiatro kabinetą įšliaužia žmogus.
- Na gi, kas dabar būsi? Krokodilas, driežas ar didelis smauglis? - teiraujasi supratingas psichiatras.
- Ne, daktare, aš tik labai bijau aukščio!- atsako ant grindų gulintis žmogus.

  • 80-iai proc. vyrų impotencijos atsiradimas paaiškinamas fiziologinėmis priežastimis ir signalizuoja apie rimtesnes ligas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Kasmet gimsta 130 mln. vaikų. PSO duomenimis, apie 8 mln. miršta vaikystėje. Apie 8 tūkstančius miršta kasdien dėl nepakankamos mitybos ar nekokybiško maisto.

Kada moterys dažniausiai keičia vyrus?

Moterys labiausiai linkę užmegzti meilės romanus sulaukusios 30-ies, nes jos siekia išnaudoti paskutinę galimybę susilaukti palikuonių, tvirtina mokslininkai.

Nustatyta, jog moterys, kitaip nei vyrai, instinktyviai teikia pirmenybę monogaminiams santykiams, nes tai suteikia palankesnes sąlygas susilaukti vaikų ir juos užauginti.

Tačiau ieškoti atsitiktinių santykių jos labiausiai linkę sulaukusios 30-ies, kai jų biologinis laikrodis pradeda tiksėti ir jos jaučia, kad turi išnaudoti galimybę susirasti gerą vyrą ir tėvą savo vaikams. Būtent sulaukus tokio amžiaus moterų seksualinis aktyvumas pasiekia aukščiausią tašką.

Šias išvadas padarė Ilinojaus valstijos Bradley universiteto mokslininkas Davidas Schmittas, surinkęs duomenis apie 48 pasaulio šalių moterų seksualinę elgseną.

Jis nustatė, jog vyrai yra labiausiai linkę į atsitiktinius santykius bebaigdami trečią dešimtį, o moterys dažniausiai būna neištikimos savo partneriams vos peržengusios 30-ųjų metų slenkstį.

Šią tendenciją mokslininkas aiškina tuo, kad būtent tuomet ima mažėti moterų galimybė pastoti bei didėja tikimybė pagimdyti kūdikį, turintį genetinių defektų.

Nors daug moterų vaikų susilaukia ir būdamos kur kas vyresnio amžiaus, būtent šie reprodukcinės sistemos pasikeitimai lemia tai, jog moteris instinktyviai ima ieškoti tinkamo partnerio.

D. Smithas teigia, kad tai paaiškina, kodėl sulaukusios tokio amžiaus moterys, jeigu jų netenkina esama partnerystė, dažnai užmezga meilės ryšius už šeimos ribų, kas lemia ir didesnį skyrybų skaičių.

Mokslininkas taip pat pastebėjo, jog egzistuoja sąryšis tarp atsitiktinių santykių paplitimo bei vyrų ir moterų santykio visuomenėje.

Rytų Azijos šalyse, pavyzdžiui Kinijoje, Japonijoje, Pietų Korėjoje, kur vyrų daugiau nei moterų, atsitiktinių lytinių santykių yra mažiau. Tuo tarpu JAV miestuose, kur daugumą sudaro moterys, trumpalaikių santykių ir skyrybų skaičius yra didesnis.

Psichologai šį faktą aiškina taip: kai vyrų visuomenėje daugiau nei moterų, jie valdo situaciją ir gali rinktis tai, ko jiems reikia, ir dažniausiai jie renkasi ne pastovius santykius, o atsitiktinį seksą.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Arba praturteti.

Paskutinėje pastraipoje, klaida.
Turi būti: kai vyrų visuomenėje < mažiau > nei moterų jie gali rinktis tai, ko jiems reikia,ir dažniausisi jie renkasi ne patovius santykius, o atsitiktinį seksą.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai