To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Vyras įeina į gydytojo kabinetą...

Vyras įeina į gydytojo kabinetą. Jo rankos be perstojo dreba. Gydytojas klausia:
- Jūs daug geriate?
- Nelabai… Aš daugiau išlaistau.

  • Gausios mėnesinės - kai higieninį paketą reikia keisti dažniau nei kas 2 valandas. Tai priežastis kreiptis į ginekologą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Airija 2004 m. kovo 29 d. tapo pirmąja valstybe Šiaurės pusrutulyje, kuri uždraudė rūkyti visose viešose uždarose erdvėse, įskaitant kavines, barus, biurus.

Sekso terapija: laisva meilė ar nuoskaudų šaltinis?

Įsivaizduokite situaciją. Viename kambaryje jūs esate su šimtu kitų suaugusių žmonių. Kambario kampe įsitaisęs senas vyras su ilgais baltais plaukais. Jo rankose mikrofonas, kuriuo jis skatina dalyvius susipažinti.

 

 

„Prieikite prie ko nors ir pasakykite atvirą tiesą, kuri nustebintų jūsų pašnekovą. Šis tegul padaro tą patį, tačiau prieš tai, nusiimkite visus drabužius",- taip vyriškis baltais plaukais nurodo žaidimo taisykles, rašo ,,The Times".

Sveiki atvykę į „radikaliausią savigalbos studiją pasaulyje". Šioje studijoje dalyviai praleidžia 10 dienų. Reikalui vadovauja gyvenimo guru Paulas Lowe‘as iš Birminghamo. Studijoje nėra vietos droviems ir santūriems žmonėms.

Dalyvių prašoma dalinti vienas kitam erotinius komplimentus, aptarinėti jausmus, nuogiems sėdėti rateliuose ir, žinoma, tyrinėti savo seksualinį potencialą su daugeliu dalyvių.

Anot Lowe‘o, monogamija yra „absurdiškas, nenatūralus socialinis įprotis, užkertantis kelią į dvasinį apsišvietimą".

Kam nors visa tai gali priminti hipių sekso kultus ar laisvos meilės klubą. Tiesą sakant, tokios asociacijos yra teisingos. Apsikabinimai su medžiais, būgnų mušimas, kario savyje išlaisvinimas - visa tai vėl madinga.

Savo tapatumo ieškantys žmonės šiandien gali rinktis iš įvairių savigalbos klubų. Kai kuriose iš jų beisbolo lazdomis daužysite pagalves, kituose kalnuose vaikščiosite per karštą anglį ir t.t.

Dažnai lieka neaišku, kas gi iš tikrųjų vyksta už tokio tipo studijų durų. Tačiau dokumentinis filmas apie Lowe'o studiją greta San Francisko leidžia viską pamatyti iš vidaus.

Susipažinkime su filmo autoriumi Jamiu Morganu. Jamis turi nuostabaus grožio draugę, prancūzę Sophie. Jamis jaudinasi, jog dalyvaudamas Lowe'o projekte gali ją įskaudinti, tačiau Jamis save laiko tyrinėtoju ir menininku, todėl jaučiasi privaląs išbandyti kitą gyvenimo būdą ir bent kuriam laikui pamiršti įsipareigojimus. Toks Morgano sprendimas atitinka Lowe'o ideologiją.

„Mūsų neurozės yra susietos su mūsų seksualiniu gyvenimu. Jei mes apsiprantame ir paklūstame savo seksualumui, mūsų neurozės išnyksta ir mes susiliejame su savo dvasios srove",- aiškina Lowe‘as.

Į Lowe'o studiją Jamį atvedė Ryanas Spielmanas, 29-erių specialistas, gydęs tokias garsenybes kaip Madonna ir Stingas. Ryanas niekam nėra įsipareigojęs, todėl Lowe‘o studijoje lankosi dažnai.
Atėjęs čia pirmą sykį Ryanas susipažino su moterimi, tapusia jo žmona ir pagimdžiusia jam sūnų Jasperą. Nepalaužiamas antimonogamistas šiandien artimai bendrauja su 31 metų sulaukusia Maddy.

Ryanas įtikino Maddy ateiti į Lowe‘o studija ir išbandyti save, patikrinti, ar ir ji pasirengusi visiškai atviriems santykiams.

Kita seansų dalyvė - 31 metų Laurel. Moteris laimingai ištekėjusi, namuose jos laukia mylintis vyras. Nepaisant to, Laurel nutarė patyrinėti savo seksualini tapatumą, atsikratyti panikos, kuri ją apima kaskart pagalvojus, jog visą likusį gyvenimą privalės būti ištikima vienam žmogui.

Pats Lowe‘as - storas, charizmatiškas, 72 metų sulaukęs senukas. Įsitaisęs ant podiumo jis stebi savo studijos svečius. Nuogai išsirengęs Ryanas atlieka jogos pratimus, o Maddy tuo metu jį seksualiai tenkina. Vėliau Maddy, kuri yra įsimylėjusi Ryaną, tenka stebėti, kaip jos mylimasis tariasi pasimylėti su Laurel. Maddy ima verkti. Ši scena verčia susimąstyti - ar gyvenimas tokio pobūdžio studijoje, kur ištikimybė yra neįsivaizduojamas dalykas, nėra lengvesnis vyrams?

Minčių kelia ir kita filmo scena. Jamis skambina Sophie norėdamas atsiprašyti už tai, kad vakar dalyvavo orgijoje. Kalbėdamas Jamis susigraudena. Iš karto po pokalbio Jamis aiškina Lowe‘ui, jog vargu ar kada galės grįžti prie normalaus, ištikimybe paremto gyvenimo būdo.

Po šių įvykių jau praėjo vieneri metai. Jamis vis dar gyvena su Sophie ir teigia, kad jiedu vienas kitą myli kaip niekada stipriai.

„Nesu koks nors antimonogamijos skelbėjas, tačiau pripažįstu, jog patirtis Lowe‘o studijoje radikaliai pakeitė mano gyvenimą. Mes atvirai kalbamės apie savo potraukius, kartais mylimės su kitais žmonėmis. Žinoma, pagalvojęs apie Sophie su kitu vyru imu smarkiai pavyduliauti. Tačiau patirtis studijoje man padėjo suprasti, jog turiu jai leisti mėgautis gyvenimu. Noriu, kad taip pat ji galvotų apie mano gyvenimą. Vienaip ar kitaip, tikrai nesu toks drąsus kaip Ryanas", - pasakoja Jamis.

„Esu įsipareigojęs ne kokiem nors santykiams, o savo dvasiniam augimui",- teigia gražuolis Ryanas. „Galbūt tai skamba savanaudiškai, tačiau tai netiesa. Man gaila tų žmonių, kuriuos seksualiai traukia kiti asmenys, tačiau jie sau nieko neleidžia dėl kažkokių kvailų įsipareigojimų. Šie įsipareigojimai gniuždo poras ir jų vaikus"

Šiandien Ryanas nebebendrauja su Maddy. Tuo tarpu Jaspero motina nuo Ryano laukiasi antro vaiko. Kadangi įprastas vaikų užmezgimo būdas Ryanui atrodė nuobodus, šį kartą pora pasitelkė švirkštą.

Ryanas turi ir naują draugę. Jos vardas Veronica. „Anksčiau buvau Barbė su „tobula" santuoka ir „tobulais" nagais, tačiau vėliau apsilankiau vienoje studijoje Vokietijoje ir tapau antimonogamiste", - pasakoja Vernonica.

„Tai paprasta", - pasakoja moteris. „Remiuosi savo pojūčiais. Jei pamačiusi vyrą, susijaudinu, sakau jam taip. Jei ne, tuomet ne. Ir tai taikoma ne vien seksui, tai taikoma viskam, ką darome gyvenime. Tikrai nežinau, ką apie mano pažiūras mano kolegos, nematau reikalo su jais apie tai šnekėti."

Laurel šiandien gyveną laimingą santuokinį gyvenimą. Jai grįžus iš studijos, pora svarstė skyrybų galimybę, tačiau šiandien tokių minčių nebėra.

„Supraskite, patirtis Lowe‘o studijoje negrįžtamai pakeičia žmogaus gyvenimą. Nebeįmanoma grįžti į senąsias ribas. Tačiau to daryti aš ir nenoriu. Matydama, kad porų gyvenime dominuoja melas, slapti romanai, draudimai, aš šių žmonių gailiuosi. Nenoriu būti tokia kaip jie, noriu būti atvira savo seksualumui", - pasakoja Laurel.

Panašiai mąsto ir Jamio mergina Sophie: „Pripažįstu, jaučiuosi nemaloniai žinodama, kad Jamis miega su kitomis moterimis. Tačiau ir aš jaučiu potraukį kitiems vyrams. Juk galima mylėti daugiau nei vieną vaiką, mėgautis įvairių skonių ledais. Kodėl turėtų būti draudžiama turėti daugiau nei vieną meilužį?"

Stingas kartą yra pasakęs - ,,Išlaisvink tą, kurį myli". Kita vertus, liūdna tai, jog daugelis moterų sutinka su vyro keliamomis laisvos meilės sąlygomis vien dėl to, jog nori jį išlaikyti. Viduje tokios moterys patiria pragarą.

Visos šių žmonių istorijos kelia daug klausimų. Viena vertus, negalima varžyti natūralių kūno troškimų. Tai gali pakenkti mūsų psichikai, niūriomis spalvomis nudažyti visą gyvenimą.

Kita vertus, Ryano kalbos apie dvasinį augimą daug kam gali atrodyti kaip užslėptas savanaudiškumas. Tokios vyrų nuostatos gali būti labai skaudžios moterims. Prisiminkime verkiančią Maddy, kurią Ryanas išdavė jai tai matant, arba Sophie, kuriai Jamio dienos filmuojant dokumentinį filmą studijoje buvo vienos sunkiausių gyvenime.

Jamis pripažįsta, jog idealiame pasaulyje jam būtų leista neištikimauti, o jo moteriai - ne. Turbūt taip buvo mąstoma visais laikais.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai