To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Atbėga žmogelis pas gydytoją...

Vakaras. Atbėga žmogelis pas gydytoją. Jam į kaktą šakutė iki galo įsmeigta.
- Gydytojau, padėkite!- šaukia žmogelis išsigandęs.
- čiuožk iš čia!- apšaukė vargšelį gydytojas,- mano darbo laikas baigėsi.
 - Na gydytojau, jus gi terapeutas, jus privalote man padėti...

  • Nevalgykite daugiau negu 3g druskos per dieną, nes didelis natrio kiekis kraujyje gali būti viena iš hipertenzijos priežasčių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Moterims po menopauzės ant viršutinės lūpos ir smakro gali imti augti ilgesni plaukai, kadangi padaugėja androgenų ir sumažėja estrogenų kiekis kraujyje.

Seksas susituokus: Įprotis ar malonumo viršūnė?

Visų pirma, bandant atsakyti į šį klausimą kalbėti reiktų tik apie tas santuokas, kurios buvo sudarytos iš meilės.

Manoma, kad didžiausią pasitenkinimą seksas duoda tuomet, kai partnerius jungia ne tik fizinis, bet ir dvasinis bendrumas.

Atsiras tokių, kurie pasakys, kad tai gryniausia nesąmonė, o terminas „didžiausias pasitenkinimas" tėra romantikų svaičiojimas. Tačiau vis dėlto yra vyrų ir moterų, kurie tai patiria vien dėl to, kad su parneriu yra artimi dvasiškai. Gali būti, kad ginčai šiuo klausimu - beprasmiai. Visi mes pernelyg skirtingi. Klausimą reikėtų kelti kitaip.

Apklausus sutuoktinių poras, paaiškėjo, kad netgi tuomet, kai tuokiasi vienas kitą mylintys žmonės, jie iš pradžių sekso metu patiria didelį malonumą, tačiau praėjus keletui bendro gyvenimo metų, seksas itin dažnai tampa tik įpročiu. Nors sutuoktiniai vis dar myli vienas kitą ir dvasiškai jaučiasi artimi. Kas trukdo jiems taip pat kaip anksčiau mėgautis seksu?

Psichoanalizės tėvas Z. Freudas teigė, kad seksas yra visko pagrindas, jame atsispindi viskas. Nuo didelių nemalonumų iki įkyrių smulkmenų. Mūsų subjurusi nuotaika, susirūpinimas dėl niekų, abipusės nuoskaudos, kurios kaupiasi bėgant metams. O kur dar taip įkyrėjusi buitis, nuovargis po darbo dienos, rūpestis vaikais... Nieko keisto, kad tokiame fone seksualumui nelieka vietos, seksas tampa įpročiu, o kartais ir visai dingta iš sutuoktinių gyvenimo.

Taigi, ar ne protingiau būtų atskirti savo seksualinį gyvenimą nuo viso šio kasdienybės triukšmo ir pasilikti tik meilę? Mylintis negalvoti apie nieką, tik apie malonumą? O mėgaujantis seksu stengtis patirti visą jausmų ir pojūčių įvairovę?

Siekiant to vertėtų kartais priminti sau šiuos dalykus:

1. Santuoka - tai antrinis, dirbtinai sukurtas dalykas. Pirminis ir natūraliausias yra jūsų meilė, tai, kad vienas kitam esate patrauklūs tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Tapę sutuoktiniais, išlikite ir meilužiais.

2. Atminkite, kad jūs nesate vienas kitam skolingi, o sąvoka „santuokinės pareigos" tėra mitas, apsunkinantis gyvenimą. Kiekvieną kartą partnerį reikia sugundyti ir užkariauti. Būtų gerai, kad visada - kaip pirmą kartą.

3. Seksualumas pasireiškia ne tik mylintis. Stenkitės į savo sutuoktinį nuolat žiūrėti kaip į vyrą/moterį. Padovanokite sau tokį malonumą: kasdieniniame bendravime su sutuoktiniu įžvelgti seksualumo pasireiškimą.

4. Seksas nėra tik instinktas ir poreikių patenkinimas. Jame slypi kur kas daugiau... Nesigėdinkite savo fantazijų, eksperimentuokite!

5. Ir...tiesiog mylėkitės...

Kiekviena sutuoktinių pora turi galimybių tapti malonia išimtimi, kai kalbame apie seksą santuokoje. Nuo mūsų pačių priklauso: paversime seksą įpročiu ar išgyvensime fantastišką pasitenkinimą, išsaugodami pojūčių aštrumą, kiekvieną kartą atrasdami kažką naujo.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai