To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ateina žmogus pas daktarą ir sako...

Ateina žmogus pas daktarą ir sako:
- Oi, daktare, kai paliečiu petį pirštu, man taip skauda, o kai čia liečiu, taip pat skauda, o kai čia - man taip skauda!
O daktaras atsako:
- Na, žinoma, skauda, juk jūsų pirštas sulaužytas!

  • Planuodamos nėštumą pradėkite gerti folio rūgštį. Ją reikia gerti kelis mėnesius prieš nėštumą ir nėštumo metu – bent tris mėnesius.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Švedijoje moterys vidutiniškai 17 metų skiria mokslui, vidutinė moterų gyvenimo trukmė - 83 metai. Nigerijoje moterys mokosi maždaug 3 metus, gyvena vidutiniškai 45 metus.

Australijoje trys šešiamečiai organizavo "sex club'ą"

Тrys šešiamečiai berniukai vadovavo seksualinių paslaugų teikimo „klubui‘, kuris buvo įkurtas Brisbeino mokykloje. Jie vertė bendraklases lytiškai santykiauti beveik vienerius metus. Vieno šešiamečio moksleivio tėvas pareiškė, kad mokyklos vadovybė net nepranešė, jog į ta reikalą - įtrauktas ir jo sūnus, - praneša The Courier-Mail.

 

Pasak leidinio, panašaus pobūdžio istorijos gana dažnas reiškinys Australijos valstybinėse mokyklose, įsikūrusiose Kernso pakrantėje. Tokie faktai liudija, kad moksleivių seksualinė prievarta mokyklose įgauna „neprognozuojamą eigą ir pasekmes".

Tuo tarpu to paties šešiamečio tėvas pasakojo, kad jo sūnus buvo tų trijų berniukų tarpe, kurie užsiiminėjo seksu tualete. „Mokytojai privertė vaikus parašyti paaiškinimus be tėvų sutikimo, - sakė jis. - Berniukai prisipažino priklausantys tam „klubui." Tačiau paskui mokytojai tylėjo šešias dienas. Jie tik atsiuntė elektroniniu paštu laišką, kuriame atsiprašė buvę labai užsiėmę."
"Mes įsitikinę, kad prie to reikalo yra prikišę nagus vyresnieji moksleiviai. Aš pareikalavau iš policijos pareigūnų išsamaus tyrimo. Taip pat nusiunčiau raštą ir į švietimo bei mokslo departamentą", - pareiškė „sexclub‘o" vieno nario tėvas.
Neužilgo devynmečių berniukų grupei buvo pateikti kaltinimai dėl mažamečių mergaičių įtraukimo į seksą. Tyrėjų duomenimis, penkiametės mergaitės buvo viliojamos ledinukais ant pagaliuko. Pasak vienos nukentėjusiosios močiutės, departamento atstovai pažadėjo išsiaiškinti šį reikalą, tačiau jis nedavė jokių rezultatų.

"Nusikaltėliai iki šiol laisvėje ir ramiai mokosi mokykloje", - pareiškė ji ir pridūrė, kad nukentėjusioji mergaitė buvo priversta mokytis kitoje mokykloje dėl patirtos psichologinės traumos.

Pranešama, kad mokyklos direktorius neskuba kreiptis į policiją. Tiesiog ji pasistengė, kad nukentėjusiųjų šeimoms būtų sumokėtos kompensacijos.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai