To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Kaip jaučiasi jūsų vyras?...

- Kaip jaučiasi jūsų vyras?
- Ačiū, labai gerai, bet manau, kad iš ligoninės jis negreit išeis.
- Jūs kalbėjote su jo gydytoju?
- Ne, bet aš mačiau seselę, kuri jį aptarnauja.

  • Jeigu profilaktiškai vartojate vaistažolių arbatas, jomis nepiktnaudžiaukite ilgai. Gerkite kuo įvairesnes ir kuo trumpesnį laiką.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Jaunesni nei 35 metų amžiaus asmenys, kurie patyrė širdies smūgį, bet toliau rūko, turi tris kartus didesnę riziką sirgti širdies ligomis nei tie, kurie neberūko.

Egipte merginos prievartaujamos parduotuvėse

Konfliktas, kilęs pietiniame Egipte tarp musulmonų ir krikščionių bendruomenių atstovų baigėsi pastarųjų parduotuvių prekių daužymais, prekystalių laužymais ir padegimais. „Konfilkto priežastis - labai gyvenimiška: musulmonų merginos susitikinėja ir intymiai bendrauja su krikščionių vaikinais", - praneša britų žiniasklaida.

Intymūs susitikimai vyko parduotuvėje

Nežiūrint to, kad į konfliktus gana greitai reagavo ir įsikišo policijos pareigūnai, o skriaudėjai buvo areštuoti, neramumai mieste tęsėsi gal savaitę. Vietos žiniasklaidos pranešimais, įsiutusių musulmonų minia negailestingai daužė parduotuvių, kurios priklauso krikščionims, vitrinų stiklus. Pasak vieno dalyvio, taip jie elgėsi dėl to, kad tose parduotuvėse ne kartą vyko intymūs susitikimai tarp musulmonų mergaičių ir krikščionių vaikinų. Policija, išvaikiusi minią, sustiprino saugumo priemones, bet po trijų dienų įvyko panašus incidentas ir kitoje parduotuvėje, kurio savininkas, suprantama, krikščionis.

Už išprievartavimą - mobilusis telefonas

Tiesa, šį kartą parduotuvės vitrinos nebuvo išdaužytos. Pirkėja musulmonė pasirinko kitą keršto būdą. Moteris, pasak parduotuvės šeimininko, tiesiog pavogė mobilųjį telefoną. Netrukus paaiškėjo, kad sulaikytoji taip norėjo atsiskaityti už tai, jog prieš kelias dienas neva kažkokią jauną musulmonę išprievartavo trys krikščionių paaugliai. Policija iki šiol nenustatė, ar tai tie patys du ankstesni analogiški išprievartavimo atvejai, ar tai du nauji, vienas su kitu nesusiję incidentai, kuriuose pagrindinės herojės - musulmonės mergaitės.

Musulmonai grasino susidoroti ir su policininkais

o apklausos vagilė buvo paleista, o trys paaugliai, priklausantys krikščionių bendruomenei, buvo sulaikyti ir pristatyti į policijos nuovadą. Beveik iš karto po sulaikymo nuovadą apsupo žmonių minia. Virš 150 musulmonų ėmė mėtyti akmenis ir butelius į policijos pastatą, grasindami susidoroti ne tik su tariamais prievartautojais, bet ir teisėtvarkos pareigūnais. Netrukus septyni riaušių dalyviai paliko mitinguotojus ir, kaip netrukus paaiškėjo, mėgino padegti bažnyčią. Kai šis bandymas nepavyko, padegėjai sudegino automobilį ir motociklą, kurie priklausė jų kaimynams, krikščionims. Ekstremistiškai nusiteikusius chuliganus policija sulaikė.

Merginos išprovokuoja seksualinius santykius

Pranešama, kad per pastarąjį dešimtmetį didžiausias susidūrimas tarp musulmonų ir krikščionių įvyko 1999 metais pietiniame Egipte, kur buvo užmušta 20 krikščionių ir dar 22 žmonės - sužeisti. Daug parduotuvių buvo sunaikinta tiesiog iki pamatų.
Praėjusiais metais Aleksandrijoje 45 metų musulmonas mirtinai sužalojo vieną ir dar sužeidė 5 krikščionius. Šis užpuolimas tik dar labiau sukėlė priešininkų neapykantą ir audringus susirėmimus. Viename jų buvo užmuštas tas pats musulmonas. Vėliau Egipto valdžia pranešė, kad didžiausias įvykių kaltininkas sirgo psichikos liga.
Krikščionys sudaro maždaug 10 proc. Egipto gyventojų. Iš esmės, jų konfliktai su musulmonais, palyginti, reti, tačiau dažniausiai jo priežastimi tampa merginų išprovokuoti seksualiniai santykiai

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

REKLAMINIS IRASAS - ISTRINTA

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai